320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda saad öelda igale mängijale eraldi.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Niih, plaan alustada uuesti siis väikest mängu, aga vaja nõu kas minna suurema klubiga või siis mõne eesti omaga.
      Muidu hiljuti sai Floraga tehtud alles.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shaq Vaata postitust
        Niih, plaan alustada uuesti siis väikest mängu, aga vaja nõu kas minna suurema klubiga või siis mõne eesti omaga.
        Muidu hiljuti sai Floraga tehtud alles.
        Alusta klubita ja pane past experience sunday league footballer vms.

        Kommentaar


          Raisk. Ma mängin Motherwelliga nagu ikka, ja esimesel hooajal läks isegi viisakalt, tulin kolmandaks. Teisel hooajal olin liiga suurim viigikunn kuni jaanuariaknani, mil olin sunnitud müüma oma ainsa korraliku keskkaitsja - ja järgmised kolm mängu peale müüki olid päris korralik reality check - 0-6, 0-7 ja 3-6. Niisugust asswhoopimist ma ei mäleta isegi sellest ajast, kui kunagi Torquayga mängisin.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            ma pean oma taktikatega sind aitama tulema?

            Kommentaar


              Minul, kes Athletic Bilbaoga juba mitmendat hooaega UEFA kohtade vahel kõigub ja suurtele mitte kuidagi moodi vastu ei saa, oleks väga abi vaja taktikaga. Tee, mis tahad, mängi või põhimõtteliselt kuue kaitsjaga, ikka tuleb terve hooaja peale vaid maksimum kaheksa "puhast paberit".

              Kommentaar


                Hangi korralik väravaht ja kaitsenelik oleks esimene soovitus kui ainult 8 puhast lehte suudad saavutada hooaja peale.

                Muidu timewasting põhja, defense deep, forward run-id vaata ka üle, tackling hard, passing direct/tempo quick (linnuke ka counter attacki kasti), width: narrow, tight marking: yes, closing down põhja jne

                formatsiooni asjus aitaks ka kui paari pilti mängijatest ja su formatsioonist näeks.
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  Noo ei kurda ei väravavahi ega ka kaitseliini kvaliteedi üle. Formatsioonidega on ka nii, et ma olen vist pea kõik juba ära proovinud, ikka lastakse endale värav lüüa (sageli kohe mängu alguses) ja siis on alati ülesmäge võitlus. Ja noo ei viitsi absoluutselt nende skriinshottidega jännata Mängijatest nii palju, et põhimõtteliselt on samad näod, kes mängu alguses. Põhituumikusse on lisandunud vaid Raul Garcia ja Xabi Prieto.

                  Kommentaar


                    Taktika muutmine peale igat mängu ei aita sind kohe kindlasti.
                    DELFI kommijad ahju!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hampton Vaata postitust
                      Taktika muutmine peale igat mängu ei aita sind kohe kindlasti.
                      Ega ma olen kõigile ikka korralikult aega andnud. Aga nüüd igatahes tundub, et olen enamvähem variandi leidnud Bafana-Bafanaga nüpeldasin egiptlasi ikka korralikult

                      Kommentaar


                        Watfordi juhid on ühed toredad olevused: 2 põhikiiprit läksid minema ja mina saan ainult 1,7 milionit eurot transfer budgetit. Nice

                        Kommentaar


                          Aasta 2012 on Portole edukas, liiga võideti küll 3 punktiga, kuid kaotusteta seeria küündib 61-le mängule, Portugali karikas, Super Cup , Liiga karikas ja liiga on võidetud, Meistriliigas jõuti esimest korda finaali kus on vastaseks Valencia, 16 parima seas alistati 7-4 väravatevahega Lyon , edasi Juventus 8-5 ning poolfinaalis 8-1 Benfica, nüüd siis see Valencia vaid järel. Matias Fernandes juhib igalpool väravaküttide tabelit ja Lulinha assistide tabelit. Nüüd hakkavad tiimi ka need regenid tekkima, selline tüüp nagu Paolo Vitor Rodrigues do Nascim lööb lained tiimis ning märgiks ära ka et Portugali liiga ikka jõle lihtne, kui nüüd Meistriliiga võidan siis kõik ka vast selle liigaga =D

                          Kommentaar


                            Ega jah, eht-eestlaslik käitumine.

                            sigpic

                            Kommentaar


                              noh jutt jummalast õige ju(Y)
                              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                              Kommentaar


                                1 loll küsimus

                                Mismoodi pilte teha FM-is? vajutan Prt Scr, pasten painti, aga ükskõik, mis formaadis ma salvestan ikka jääb väike ruut keset valget merd
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X