320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks küsimus, kuidas saab Fm-i mitte Full Screenis mängida?
    Kui võtan optionitest Full screeni eest linnukese ära, siis lööb errorisse.



    EDIT: Okei, leidsin juba ise. Hea, et vastus siis esimeses Google'i lingil polnud. :P
    Lõvi helistab põlevale ringile:
    «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

    Kommentaar


      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
      1 loll küsimus

      Mismoodi pilte teha FM-is? vajutan Prt Scr, pasten painti, aga ükskõik, mis formaadis ma salvestan ikka jääb väike ruut keset valget merd
      Proovi Alt+F9 . Kui oled vajutanud tekib My Docs/SI/FM 08-sse kaust nimega screenshots . Sealt saadki kätte need pildid mida sa FMis tegid .
      George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

      Kommentaar


        mille järgi valida kaptenit?
        flair või influence või hoopis mõlemad või midagi muud?

        Kommentaar


          influence

          flair ei puutu üldse asjasse

          Kommentaar


            mina vaatan üldjuhul influenci ja determinationi vahekorda ja vajadusel juurde ka work rate, aga see viimane pole nii oluline

            Kommentaar


              Arr no mida on... alles võitsin Liverpooli 3-5 ning tegin Arsenaliga 1-1 viigi aga nüüd sain Portsmouthilt 2-0 pähe.
              Taktika oli sama.Tavaliselt peale kaotust vahetan taktikaid niikaua kuni saan võidu.
              Aga kas peaks koguaeg sama taktikaga mängima?Või pidevalt muutma.

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Arr no mida on... alles võitsin Liverpooli 3-5 ning tegin Arsenaliga 1-1 viigi aga nüüd sain Portsmouthilt 2-0 pähe.
                Taktika oli sama.Tavaliselt peale kaotust vahetan taktikaid niikaua kuni saan võidu.
                Aga kas peaks koguaeg sama taktikaga mängima?Või pidevalt muutma.
                Ma soovitaks töötada välja korralik taktika. Kaalutle ja vaata oma mängijaid ning nende iseärasusi. Mida rohkem sa taktikat vahetad, seda raskem on mängijatel aru saada mida nad tegema peavad.
                Ise sain oma taktika just Stuttgardiga tööle. Esimesel hooajal 1 punktiline võit liigas Bayerni üle ja meistrite liigas veerandfinaal. Meedia pakkus mulle juba kohta ManU pingil aga sellele vastasin eitavalt. Teisel hooajal tõin sisse noored täkud Saksamaalt ja Prantsusmaalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                  Ma soovitaks töötada välja korralik taktika. Kaalutle ja vaata oma mängijaid ning nende iseärasusi. Mida rohkem sa taktikat vahetad, seda raskem on mängijatel aru saada mida nad tegema peavad.
                  On mõningaid näpunäiteid mida nimelt vaadata, ning kellel jne.
                  Aga mida ma siis peaks tegema kui nt olen sama taktikaga võitnud 4-5 superklubi aga siis kaotan 2-3 mängu liiga viimasele.

                  No vahepeal sain ilusti mängima meeskonna mängisin 4-4-1-1. Kus ääred Ronaldo/Giggs jooksid ette kus vastavalt oli tippuründaja Henry ning tema selja taga Rooney.
                  Käivad juba kuulujuttud ,et manU ei annagi mulle uut lepingut, nojah olen 2hooaja jooksul võitnud ainult Liiga karika, Liigas jäin 3daks.
                  See hooaeg täiesti p***** läinud, ainult liiga karikas sain teise koha, nüüd liigas veel 3mängu pidada olen 3kohal, Liverpool 9p maas, ning Chelsea ja Arsenal samuti 9-10p ees minust!

                  -e-: Kuidas saaks neid asju parandada:
                  Domestic Player Bias
                  Hands On Approach

                  Mõlemad on sinu niiöelda "CV"-l.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Arr no mida on... alles võitsin Liverpooli 3-5 ning tegin Arsenaliga 1-1 viigi aga nüüd sain Portsmouthilt 2-0 pähe.
                    Taktika oli sama.
                    Mul on üpris sama lugu. 4 võitu järjest, seal hulgas 2:0 Barca vastu (esimene võit üldse oma 5-6 aastase karjääri jooksul) ja siis tuleb mingi 3 kaotust mingite mõttetute vastu ja tiitli lootus jälle üheks hooajaks läinud, mitte et keegi üldse Realile, kes haiglaselt hea on, vastu saaks. Aga ikkagi.

                    Kommentaar


                      Pmst on veel 1 asi suht tähtis, alguses tasub kohe endale parimad noored sisse tuua. Kes tahab näha parimaid noori klikib siia
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar




                        Lisaks sellele Chelsea ka teist korda järjest CL-is see mäng vihkab mind nahhui
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Ja nii ongi, ei pakkutud uut lepingut ja nüüd vahi niisama....ei teagi mida teha kohe..

                          P.S: Lazio pakkus 3a lepingut.
                          Krt ei tea neid itaalasi, kas võtta või oodata edasi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                            Pmst on veel 1 asi suht tähtis, alguses tasub kohe endale parimad noored sisse tuua. Kes tahab näha parimaid noori klikib siia
                            Peaasi ,et tood alguses sisse Sakho ja Saiveti.

                            Kommentaar


                              Ära hakka palun, tood nii palju kui võimalik -10 ja -9 PA-ga mängijaid ja asi on väga ilus.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                                Ära hakka palun, tood nii palju kui võimalik -10 ja -9 PA-ga mängijaid ja asi on väga ilus.
                                No jah sul on ka p2ris huvitav mängida ,kui lihtsalt vaatad kuskilt tabelist ja igal uuel mängul tood need samad tüübid tagasi.Minu jaoks on huvitav avastada ise mängijaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X