320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi pole käskinud sul vaadata, aga igal juhul on iga mäng parem endale vaadata erinevad noored täkud kui iga mäng osta need mehed:

    Algselt postitas Erik77 Vaata postitust
    Peaasi ,et tood alguses sisse Sakho ja Saiveti.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Algselt postitas Erik77 Vaata postitust
      No jah sul on ka p2ris huvitav mängida ,kui lihtsalt vaatad kuskilt tabelist ja igal uuel mängul tood need samad tüübid tagasi.Minu jaoks on huvitav avastada ise mängijaid.
      Mis vahet sellel on, skaudid on sama teema, lihtsalt teed paar klikki ja ootad
      millal ta sulle nimed ette söödab, ega kõik kalliskivid seal tabelis ikka kirjas pole.
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        alustage mängimist mõne madala liiga klubiga ja proovige neid kalliskive kätte saada... mul igatahes ei õnnestu kuigi tegelikult pole väga proovinud ka sest Saksamaa teise liigasse ei taha vist küll ükski norm mängija tulla... muidugi õigesti teevad ka

        Kommentaar


          Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
          Mis vahet sellel on, skaudid on sama teema, lihtsalt teed paar klikki ja ootad
          millal ta sulle nimed ette söödab, ega kõik kalliskivid seal tabelis ikka kirjas pole.
          Chelsea skaudid võib-olla küll, aga selliseid skaute jalaga segada pole. Enamikel juhtudel on 50% nende infost õige, 50% vale. Mis ability't puudutab.

          Aga iseenesest see kogu potential ability värk on FMis nii keeruline, pisut ebareaalne, korralikult väljaarendamata ja mõtlemata värk. Aga saan aru, sest isegi selle peale mõeldes, kisub pea paksuks ning mõttelõngad jooksevad kõik kokku.
          sigpic

          Kommentaar


            Kuna 09-t loota on? Või mingit muud manageri mängu?

            Kommentaar


              No vara veel. Kui vaadata 08 poodidesse saabumist, siis 09 saad vast kuskil oktoobris oma postkasti.

              Kommentaar


                Algselt postitas gamer Vaata postitust
                No vara veel. Kui vaadata 08 poodidesse saabumist, siis 09 saad vast kuskil oktoobris oma postkasti.
                Ohjaa, Oktoobris tulevadki enamus selliseid mänge välja, Fifad ja PES-id jne

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Chelsea skaudid võib-olla küll, aga selliseid skaute jalaga segada pole. Enamikel juhtudel on 50% nende infost õige, 50% vale. Mis ability't puudutab.
                  Interiga sama teema pole? ja kuidas neid jalaga segada pole? laed alguses mingist suurest jalgpallimaast (Brasilia, Argentiina jne jne) kõik mängijad ära ja vsjo ja isegi kui kohe ei leia/ei taha nad tulla su juurde siis regennid ikka tahavad, mul Zeniidis (Venemaa pole kõige atraktiivsem koht btw) 3 head regenni, kelle sain juba teisel hooajal: 7 star set-piece treener ja 2 skauti, kellel mõlemal jpa/jpp on 18.
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    Kuule, ma ei mängi Interigagi.

                    Ja kogemused ütlevad, et treenerite nähtavad statsid ei ole ka alati ka reaalsed. Nende ability'd on ka sarnaselt mängijatele 1-200'ni paika pandud ning enamikel tüüpidel peaks see suht madal olema.

                    Venemaa ja Zenit on suht atraktiivsed kohad FMis Lõuna-Ameeriklastele. Aga enamikes liigas seda ei juhtu. Pealegi, Venemaa viimased klubid kindlasti mitte korralike Lõuna-Ameeriklasi saada ei suuda (vbl mõned 17 aastased jah lubadusega kohe key playeriks saada, kes varsti tahavad sealt lahkuda).

                    Ma ei väitnudki, et skaudid ei leia korralike mängijaid sitades klubides, vaid seda, et info on vale, aga mul isegi Hollandis on mitu korda siukest udu ajanud pealtnäha täiesti korraliku statside skaudid on mulle väga keskpärast tüüpi tulevase liiga staari pähe soovitanud. Selliseid skaute, kelle jutu sa võid 99% kordadest uskuda on väga vähe ja ainult väga heades klubides.

                    Selles mõttes ei ole kuskilt nimekirjast oma mängijate otsimine ja nende tegelik leidmine võrreldav. Skaudi soovitusi järgides on sul ikkagi riskid, eriti kuskil Serie C2's, kus rahaga segada pole ning iga pennikest peab lugema ja skaudid kõrgel tasemel olema ei kipu.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      kuraaat,olin 44 mngu arsenaliga liigas kaotuseta ja nyyd sain wiganilt 1-0 suhu rsk

                      Kommentaar


                        Algselt postitas matys Vaata postitust
                        kuraaat,olin 44 mngu arsenaliga liigas kaotuseta ja nyyd sain wiganilt 1-0 suhu rsk
                        väga huvitav.

                        muideks, kuidas ma tunnen ära regeni?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel89 Vaata postitust
                          muideks, kuidas ma tunnen ära regeni?
                          regenidel on profiilis kompuutri genereeritud mugshot

                          Kommentaar


                            CLi 1/4-finaali mängud:

                            Barcelona 4:1 Betis
                            Betis 5:0 Barcelona

                            CLi 1/2-finaali mängud.

                            Lyon 3:0 Betis
                            Betis 4:0 Lyon

                            tihke koduväljak mul, või mis

                            Kommentaar


                              hooaeg 2017-18 ja detsembris siis võtsin vastu pakkumise Roda Hollandi esliiga viimaselt kohalt välja aidat aga esmakordselt puutusin kokku sellise asjaga et klubi boss keset hooaega mehi vabaks laseb.just nüüd lõi mu parim ründaja ühes mängus neli väravat ja järgmine päev lasti mees vabaks.sellest põhikoosseisust kui mina klubisse tulin siis kuu hiljem on 11 mehest alles vaid 2.krt varsti peab ise ka sellelt uppuvalt paadilt jooksu panema.ei imestaks kui päris hooaja lõpus tuleb vaid noortega mängida sest isegi tasuta ei lubata ühetgi mängijat klubisse.kui siis vaid sellised kellest mingit kasu ei ole.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Mul rändavad siis võõrsile fännid hordide viisi:



                                Krt nii head Euro-mängu pole veel kogenud. EPL'i teine on Ipswich hetkel. Eelmine hooaeg, esimene katse CLis, jõudsin poolfinaali, kus Valencia mind võõrsilväravatega välja lõi.

                                Groningenis olen hetkel 5. hooaega. Varem Lumezzane, Macclesfield, Pro Patria, Brighton, Ionikos, Uruguay, Houston, Bologna... vbl oli keegi veel. Ilma suurema eduta läks varasem karjäär. Kaks promotionit Brightoni ja Pro Patriaga, Urugayga MMile jõudsin, kus põrusime, ülejäänud saavutused midagi erilist pole. Groningeniga on muidugi teine lugu, lahe mäng, lahe klubi.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X