320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cortiba's Dick ruled out for atleast 5 months

    suht perversne mäng
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      hooaeg 2017-18 ja detsembris siis võtsin vastu pakkumise Roda Hollandi esliiga viimaselt kohalt välja aidat aga esmakordselt puutusin kokku sellise asjaga et klubi boss keset hooaega mehi vabaks laseb.just nüüd lõi mu parim ründaja ühes mängus neli väravat ja järgmine päev lasti mees vabaks.sellest põhikoosseisust kui mina klubisse tulin siis kuu hiljem on 11 mehest alles vaid 2.krt varsti peab ise ka sellelt uppuvalt paadilt jooksu panema.ei imestaks kui päris hooaja lõpus tuleb vaid noortega mängida sest isegi tasuta ei lubata ühetgi mängijat klubisse.kui siis vaid sellised kellest mingit kasu ei ole.
      ja peale järgmist mängu sain kinga kuigi võitsime.ma ei saa sellest klubist aru aga vaatasin töö tabelit ja seal siis sain aru et see meeskond on pankrotis nagu ka suur barcelona ja nii mõnigi itaalia kõrgliiga klubi.üks asi veel et väga palju võtekse klubidelt punkte ära.nüüd loodan et ehk mõni inglise klubi mind soovib.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Mul neljas hooaeg Nottingham Forestiga. Esimesel hooajal suutsin tõusta Championshipi ja sealt pealt kaht hooaega Premier Leagusse. Ja kõige kõrgemal tasemel läheb ka üsna mõnusalt- peale poolt hooaega 7. koht Aga see ajab närvi, et klubi juhtkond müüb kõik suure vaevaga otsitud ja ostetud noored mehed maha rikkamatesse klubidesse. Perse!

        Kommentaar


          Pane mingid utoopsed hinnad külge kui klubid pärima tulevad, siis nad kaovad ära, klubi bank balance ja see, et mängijal oleks pikk leping (signing on fee 0-works every time) peaksid ka mõjutama.

          -edit-

          lõpuks tuli ära

          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            hetkel bradfordis aga siin samasugused jamad.nüüd virelen siin hooaja lõpuni ja üritan ikka aidata neil püsima jääda.loodan et uuel hooajal saab vähemalt sellise meeskonna kelle rahaline seis on turvaline
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar




              uut userit lisades lööb ette sellise osa, aga kui ma tahan meeskonda valida, mida juhendada, siis kust see peaks käima? võistkonda search'ist otsides ja seejärel vasakult 'take control' vajutada, ei toimi.

              Kommentaar


                Proovi äkki show wizard abil.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Ei aita. Kohas, kus klubi valida vaja, seal 'randomise' ja muuta seda ei anna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Ei aita. Kohas, kus klubi valida vaja, seal 'randomise' ja muuta seda ei anna.
                    kui sul ikka originaalmäng, siis proovi sellest foorumist - http://community.sigames.com/eve/for...rm/f/990102691 seal mängu tegijad kah ise vahepeal sõna võtmas

                    Kommentaar



                      Hell yeah!

                      Kommentaar




                        normal mäng.. teise poolaja alguses kusjuures veel domineerisin ka, aga..

                        Kommentaar


                          mul meeskonnas selline tore Eesti poiss kasvamas Noorelt leidsin ta ja sisuliselt ise üles kavatanud Nüüd aga Aston Villa ja Müncheni Bayern tahavad teda endale...

                          Kommentaar


                            Eestlasele kohane proportsioonis sonks ka ja puha.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                              mul meeskonnas selline tore Eesti poiss kasvamas Noorelt leidsin ta ja sisuliselt ise üles kavatanud Nüüd aga Aston Villa ja Müncheni Bayern tahavad teda endale...

                              [pilt]
                              Mul mängus tema sugulane vist, Boriss Maal. Sain ta kunagi TVMKst Nott'm Forestisse. Nüüd mängib AC Milanis.

                              Kommentaar


                                hmmm kusjuures minu Maal on kah TVMKst pärit...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X