320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Nupp klaveril: print screen. Open Paint. Paste. Save.
    see jah alati töötab

    a ma lihtsalt avastasin, et FMis on kohe shortcut screenshoti tegemiseks olemas kui ei eksi siis alt+F9. kui Football Manageri kataloogi all screenshoti kataloogi pole, siis tuleks see teha

    ja mu meelest parim image fail, mida salvestada on png, pildi kadu peaks olema jpeg-ga võrreldes väiksem. FM ise salvestab ka PNG-sid.

    Kommentaar


      Kirjutan ka väheke, olen siis aastal 2011 Sunderlandi eesotsas 2st hooaega, hetkel Juuli keskpaik. Liigas jäin 15 kohale. Parim ost on vb De Jong.Samas mõned noored on ka peale tulemas. Selle hooaja parim mees oli Chopra, lõi 23 väravat liigas.
      Arvatavasti uueks hooajaks liigun Chelseasse(kui tahetakse)...kurat, nüüd pean jälle pettuma, et ainult Inglise liiga valisin.

      Kommentaar


        Midagi läks ikka viltu.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          nu kas siis lõpuks sain hakkama.ja imede ime,saingi hakkama.see siis eesti koondis veebruar 2025.mõned tähtmängijad jäid seekord valikust välja kuna sai mängitud sõprusmängu tundmatu riiigiga ja proovisin mända nooremat.
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            nu kas siis lõpuks sain hakkama.ja imede ime,saingi hakkama.see siis eesti koondis veebruar 2025.mõned tähtmängijad jäid seekord valikust välja kuna sai mängitud sõprusmängu tundmatu riiigiga ja proovisin mända nooremat.
            Kes see Jan Saar on?Tundub mingi tegija olevat ,kuna ta on 16 milli väärt
            Suhkruhaige

            Kommentaar


              Jan Saar.Mina ise avastasin ta 2015 Tallinna Kalevist noore tatina.ja algul ei old ta näitajad teab mis tasemel aga kaval ongi tuua meeskonda noori treenima.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                selline küsimus et kui ma seda pilti oma mängust teen kas nett peab siis toimima?asi selles et peale nende kahe pildi pole ühetgi pilti mulle arvutisse seivinud kuigi olen üritanud
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Minu meelest ei pea.

                  Btw, Iiri rahvuskoondises teen puhast maagiat ma ütlen. 2009 aasta lõpus 3 viimast mängu:

                  Iirimaa 8 - 1 Läti
                  Iirimaa 2 - 2 Argentiina
                  Horvaatia 0 - 8 Iirimaa

                  WOHOOO!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    ons keegi mänguga veel kaugemale jõud kui mina ehk siis aastas 2025 ja soovitaks uusi eesti tähti
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      ons keegi mänguga veel kaugemale jõud kui mina ehk siis aastas 2025 ja soovitaks uusi eesti tähti
                      Võin sulle terve nimekirja anda, kuid kahjuks pole sul sellest kasu, sest mängijaid genereeritakse suvaliselt.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Kahjuks kaugemale kui 2011 August pole jõudnud, hetkel Eesti koondises enamus ikka Levadia/Flora mängijad.

                        Kommentaar


                          krt peale kahe pildi polegi teha saanud.ma ei saa aru miks ta neid ära ei salvesta.
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            salveasta desktopile. Siis ei kao ära

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lock Vaata postitust
                              salveasta desktopile. Siis ei kao ära
                              asi selles et ma vajutan neid nuppe mida mul soovitati siin foorumis aga peale prindiversiooni muud ta ei salvesta.
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Vajuta print screen nuppu, siis kopeeri see painti, salvesta ära ning upload http://www.imageshack.us aadressile ja ongi olemas sul see pilt.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X