320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olen ka football manager 2008 mänginud nüüd mõni nädal, st seni kuni mul pärast mängu salvestamist arvuti ise restartis ja mängu enam laadida ei saanud (mingi error). kusjuures viimane CM, mida mängisin, oli 01/02.

    mõned tähelepanekud:

    1. ma ei tea pooli Serie A mängijaid, kuna pole jalgpalli eriti vaadanud.
    2. vanemad mängijad on võrdlemisi kasutud, ründaja või ründav poolkaitsja ilma hea kiiruse ja kiirenduseta ei ole efektiivne; kusjuures sama kehtib suures osas ka kaitsjate kohta. IRL on ka paljud vanemad mängijad äärmiselt vajalikud ega kaota oma kasutegurit. alles (juba?) 32-aastase Nesta kohta soovitasid nad mul temast kiiremas korras loobuda, st "no future at the club".
    3.del piero on endiselt ja jätkuvalt alahinnatud ja ibrahimovic on liiga hea.
    4.board confidence on ebareaalne. olen 12 mängu järjest võitnud ja liigas esikohal, CL-is edasipääsu taganud ja nad arvavad, et *I should be performing slightly better in the competitions I have entered"
    5.esimest korda tunduvad ka kaitseformatsioonile rõhuvad taktikad edukad. "counter attack" ja "defensive" töötavad.
    6. pärast teist-kolmandat hooaega muutuvad transferid järjekordselt väga ebareaalesks; klubidel on liialt raha.
    7. Al on kõvasti targem kui vanemates versioonides (viimaseid ei ole mänginud).
    8. iga mu shortlistis oleva mängija kohta ilmub praktiliselt iga päev spekulatsioone. idiootne ja ebareaalne
    9. chairmanid on rumalad (läheb vb vastuollu punktiga 7). mängisin fiorentinaga ja 6 miljonit montolivo eest oli tema arust 'too good offer to refuse'. 6 miljonit oligi samas ta algne hind ja mul oli raha piisavalt, lisaks oli ta staatus "important first team player". häiriv, sest pakkumine oli naeruväärne.

    aga keegi võrgus tahaks mängida? kui keegi viitsib, võiks mu enda MSN-i panna. ise vist hostida ei saa; või ma ei teagi, kas äkki mingi uus süsteem seal. 8.0.2 patch. artuuuro@hotmail.com

    PS. igasuguste taktikaliste õpetuste lugemine teeb mängu suht igavaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Pyhertonia Vaata postitust
      Vaatan siin vaikselt reaalmaailmas toimuvaid transfere ning mõtlen, et ega keegi juhuslikult ei tee 8.0.3 update'i...
      Ise vaikselt nokitsen omahobiks sellise asja kallal, aga äkki teen juhuslikult kilplasetööd? On kuskil ehk olemas selline asi juba?
      Samas kuna tähtsamad hooajad läbi ning uus manager tulevikus helendamas, ei ole vist eriti offitsiaalsetel allikatel mõtet seda teha... või on tehtud?
      Teab keegi?
      8.0.3 update'i ei tule. Football Manager 2009 ongi 8.0.3 update, nii on Si teatanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Artur Vaata postitust

        2. vanemad mängijad on võrdlemisi kasutud, ründaja või ründav poolkaitsja ilma hea kiiruse ja kiirenduseta ei ole efektiivne; kusjuures sama kehtib suures osas ka kaitsjate kohta. IRL on ka paljud vanemad mängijad äärmiselt vajalikud ega kaota oma kasutegurit. alles (juba?) 32-aastase Nesta kohta soovitasid nad mul temast kiiremas korras loobuda, st "no future at the club".
        8. iga mu shortlistis oleva mängija kohta ilmub praktiliselt iga päev spekulatsioone. idiootne ja ebareaalne
        Need härivad ka mind kõige enam,

        34. aastane mängija, kes oli hooaja keskel mul Hispaania liigas väga hea mängija (Good signing for every First Division Club ) oli mul hooajalõpus (pidevalt algkoosseisu mees) juba nõrk teise liiga klubile :SSS . Kõik oskused kadusid peaet ülemängu. Reaalne ?

        ja shortlistist olen ma loobunud kuna ajab närvi
        teen palju mõttetumalt ja aegaraiskavamalt aga märgin üle paberipeale, siis ei aja nii närvi

        Kommentaar


          Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
          Need härivad ka mind kõige enam,

          34. aastane mängija, kes oli hooaja keskel mul Hispaania liigas väga hea mängija (Good signing for every First Division Club ) oli mul hooajalõpus (pidevalt algkoosseisu mees) juba nõrk teise liiga klubile :SSS . Kõik oskused kadusid peaet ülemängu. Reaalne ?

          ja shortlistist olen ma loobunud kuna ajab närvi
          teen palju mõttetumalt ja aegaraiskavamalt aga märgin üle paberipeale, siis ei aja nii närvi
          jah, aga shortlisitide idee seisneb paljuski selles, et saad teavet, kui keegi on pakkumise teinud või hakkab nt leping lõppema (bosman)

          Kommentaar


            Sel juhul võiks shortlist olla confidential, et koguaeg ei peaks neid mõttetuid spekulatsioone lugema. Mõne mängijaga tuleb mitu korda järjest isegi kui olen väitnud et pole plaanis seda mängijat palgata.

            Kommentaar


              Alustasin mängu uuesti Silkeborgiga. Hetkel olen liigas esimene ning karikas alistasin just Brondby 3-2. 2 väravat lõi ei keegi muu kui Kaimar Saag, keda mängitan ees üksiku tipuründajana. Hetkel on Kaimaril 13st mängust 14 väravat. Kõigele lisaks on ta koondises löönud viimases 5s mängus 4 väravat

              Kommentaar


                Pole ime, aastal 2012 on ta Watfordis põhiründaja, sama ka Eesti koondises.Valueks 6milli.

                Kommentaar


                  Ma kutsin Liverpooli E. Puri testimisele nädalaks. Öeldi, et ära osta teda. Ei ostnudki. Aga Pompey hakkas tast huvi tundma ning ostsid nemad ta
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Ma kutsin Liverpooli E. Puri testimisele nädalaks. Öeldi, et ära osta teda. Ei ostnudki. Aga Pompey hakkas tast huvi tundma ning ostsid nemad ta
                    mul mängud üldse eestlased väga hinnas.vennad purid hakkavad juba karjääri lõpetama
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      No kurat, sain hiljuti Eesti treeneriks, otsisin siis välismaalt World Class abid endale, U19 juhi ning assist manager, kes juhib U21. Aga U19 treener ei tee midagi, koondises on ikka need "genereeritud" mängijad(hallid), kuigi alla 19, tuleviku mehi on Eestis küll ja küll.U21 oma, paar tükki juba tõi aga ikkagi paljud staarid on toomata.Kuigi on koondises juba 2-3 kuud, ning 5-6 mängu.
                      Eesti suurim tulevikustaar on Aleksander Veskimäe, 19a, Value 700k kanti, istub Sunderlandi reservis.

                      Tere Tore, Läksin 2Jaanuaril puhkusele 10ks päevaks, kuna raha ei olnud,et kedagi osta ning mänge ka tulemas ei olnud. Panin ,et nõustun kõigi pakkumistega mis sobivad minu küsitud hinnaga.
                      Ja tulemus on käes. E Insüa, keda mitu aastat juba enamus suurematest klubidest jahivad, läkski ära
                      Poiss ise on 23a ja väga väga tubli.Õnneks/Kahjuks oli hind 36milli. Eks pean nüüd siis uue vasakääre otsima.

                      Kommentaar


                        niinii

                        Aastal 2018 võitsin Barcaga kõik mis võimalik

                        aga ehk suurem saavutus on see, et suutsin viia Inglismaa maailmameistriks





                        meeskonna kapten on Wayne Rooney, kellel siis rekordarv cape ja väravaid koondises



                        Teised kaks põhimeest on Micah Richards ja Michael Johnson.

                        Peale MMi loobusin koondisejuhi ametist, sest korraga oli käes nii MM kui EM tiitel.

                        Peale loobumist ei läinud kaua, kui pakkumise asumaks koondise juhiks tegid nii Tšehhi, Holland kui ka Itaalia. Valisin viimase. Tegelikult ootan, et jõuaks kunagi Hispaania või Argentina koondise juhiks. Hispaania satsis mängib mu meeskonnast koguni 8 meest!


                        ahjaa, üks huvitav teade tuli ka vahepeal

                        Kommentaar


                          Liverpool ei andnud mulle lepingut, liitusin Aston Villaga, aga siin minu karjäär vist lõpeb.
                          Järgmine NV kui kodus olen, alustan vast Soccernet tiimiga.

                          Kommentaar


                            kas keegi teab, kus rakveres seda müüakse? endal hetkel piraat

                            Kommentaar


                              Kas teil mingit Selverit või Rimit pole seal?
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Kas teil mingit Selverit või Rimit pole seal?
                                Selver on täitsa olemas. Ma hiljuti käisin seal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X