320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    mul ongi jäänud selline mulje et FM 2008 ongi pennude löömine üks suur tsirkus.ei taha need kuidagi väravasse maanduda
    No ise otsustasin alustada uut mängu Levadia eesotsas. Kaotasin Kohtla-Järve Lootusele karikasarjas penaltiseerias 0:1, mul ainult üks mees lõi raamide vahele ja seegi tõrjuti, 2mööda! ning vahelduseks post ja latt. Kaalma ise tõrjus 4 :OS kuid viiendat ei suutnud. Suht ulme.

    Kommentaar


      No ma ei tea, minul 3-e aasta jooksul 1 penalt mööda löödud vaid.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Shakthariga olen võitnud 6 hooaega liiga, karika ja superkarika, kuid euroopas läbimurret ei ole tulnud. Tekib küsimus mis võiks selle läbimurde tuua?
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          hea taktika

          Kommentaar


            keegi võiks head mängijad ka öelda, siis oleks nagu kümnesse
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Head mängijad.

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                Head mängijad.


                Euroopas on kõige rohkem (loosi)õnne vaja. Vähemalt mulle tundub nii.

                Kommentaar


                  Ostan nüüd head mängijad ja panen hea taktika, peaks cli võitma küll
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    Mine võimalikult ründavalt mängima. Minu kogemustes on Euroopas kõige lihtsam läbi lüüa kiirete kontrate, kitsa mängu ja lühikeste passidega.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Või siis kasuta rixi või blowjobi bobi taktikat ja võta Chelsea.

                      Kommentaar


                        andke mingeid editoreid ka, paneks mõned paremad mängijad ka hulka
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          Shakthariga olen võitnud 6 hooaega liiga, karika ja superkarika, kuid euroopas läbimurret ei ole tulnud. Tekib küsimus mis võiks selle läbimurde tuua?


                          ma olen Shakhtariga alates 2007 kuni 2014 võitnud Ukraina Liiga, -Karika ja -Superkarika. ühe korra võitis Ukraina Superkarika Dynamo Kyev. aga Euromängudes on mu tipuks jäänud Meistrite Liiga veerandfinaal ja Euro Karika finaal, kus kaotasin CSKA Moskvale.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                            ma olen Shakhtariga alates 2007 kuni 2014 võitnud Ukraina Liiga, -Karika ja -Superkarika. ühe korra võitis Ukraina Superkarika Dynamo Kyev. aga Euromängudes on mu tipuks jäänud Meistrite Liiga veerandfinaal ja Euro Karika finaal, kus kaotasin CSKA Moskvale.
                            Meistrite Liiga lagi on minugi jaoks olnud veerandfinaal, Uefa karikas jõudsin eelmisel hooajal poolfinaali kuid seal kottis manku mind korralikult
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Või siis kasuta rixi või blowjobi bobi taktikat ja võta Chelsea.
                              rahune maha, puberteet on raske, saame aru

                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              Shakthariga olen võitnud 6 hooaega liiga, karika ja superkarika, kuid euroopas läbimurret ei ole tulnud. Tekib küsimus mis võiks selle läbimurde tuua?
                              Tanel ütles kõik ära mida õelda on, lisaks tasuks ka nurgalõõgid üle vaadata ja "pressure is off" teamtalk teeb siukestes linnades nagu Barcelona, Roma ja Manchester imesi.

                              Leidsin mingi vana Zeniidi ka seivi üles, igatahes hooajal 2010/11 sain käed lõpuks CL-i külge.



                              Formatsioon mida CL-i mängudes kasutasin oli selline:





                              suht ründav stiil, rajatud sellele, et lihtsalt lõõd rohkem kui vastane. ( pld 13 f 29 a17) võibolla aitab teil Shakhtariga Euroopat vallutada
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar



                                Kurb
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X