320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Võtaks kokku siis mingi osa käimasolevast seivist.

    Shakhtariga veetsin seitse meeldivat hooaega, igal aastal võitsin liiga, karika ja superkarika. Euroopas jõudsin kas CLi esimesse playoff ringi või Uefa cupis ka kaugemale, meenub poolfinaal Mänkudega.

    Barcaga kaks hooaega läbi, esimesel hooajal ei võitnud midagi, liigas jäi Realist lahutama 6 punkti. CLis jõudsime välja poolfinaali, seal vandusime alla Juventusele. Karikas langesin Valencia vastu. Teisel hooajal müüsin sita maha ja ostsin sita asemele. Liiga võitsin Reali ees, CLi finaalis võitsin Liverpooli. Karikas taaskord kukkusin välja, Sevillast ei saanud üle ega ümber.

    2015 aasta lõpus tuli huvitav pakkumine, Tšehhid tahtsid mind enda etteotsa, läksingi. 2016 EMile olid nad juba peaaegu saanud, võtsin võidupunktid veel Ungari, Iiri ja Valgevene vastu. EMil saime surmagrupi mis koosnes Horvaatiast, Hollandist, Portugalist ja meist. Horvaatia vastu tuli kindel 4-0 võit, Portugaliga mängisime 0-0 viiki ja Hollandile kaotasime 0-1. Pääsesime veerandfinaali, vastaseks vombati lemmik Türgi. 3-2 võidu tõi meile Martin Fenin lisaajal. Poolfinaalis võitsime 3-2 Taanit ja Finaalis kohtusime taaskord Hollandiga. Õnnetu 4-3 kaotus kuid siiski uhke Tšehhide üle kellel pole just kõige teravam meeskond euroopas.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Olen mänginud erinevaid Manager'e alates 1999 aastast, siiani on CM ja FM olnud kõige lihtsamad aga samas kõige huvitavamad olnud, FA, LMA ja Fifa Managerid on natuke liiga ülepakutud, liiga palju on jalgapalliga mitte seonduvaid asju.
      CM ja FM pole kunagi raskusid olnud kui alustanud olen kellegi tugevaga, enamasti Barcaga.
      Hetkel mängin FM2008 ning seal olen Barcelonaga võitnud peaaegu kõik mis võita annab 4aasta jooksul, va. üks hispaania karikas ja üks CL karikas.
      Iga suvine raha hulk mängijate ostmiseks on kuskil 200-300mln euro vahel.
      Juba varumeeste pinki vaadates peaks hirm peal tulema vastasel, kui seal on valdes, c.ronaldo, ronaldinho, henry, pujol.

      Kommentaar


        Staarid pinkidel ei tee head.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mhm Vaata postitust
          Hetkel mängin FM2008 ning seal olen Barcelonaga võitnud peaaegu kõik mis võita annab 4aasta jooksul, va. üks hispaania karikas ja üks CL karikas.
          Iga suvine raha hulk mängijate ostmiseks on kuskil 200-300mln euro vahel.
          Juba varumeeste pinki vaadates peaks hirm peal tulema vastasel, kui seal on valdes, c.ronaldo, ronaldinho, henry, pujol.
          Sellistega on jah, põnev mängida

          Kommentaar


            Tofoa, sa oled muidugi kõva FM spets

            Kommentaar


              Ei mõista nüüd, kas sarkamitsed, või ei, aga olen mänginud 2003-st kõiki FM-e ja ühte CM-i ja fifa manageri.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Tofoa, kui nad on nn. staarid mida nad ka on siis kuidas kutsuda neid 11 kes mul põhikooseisus? :P

                Kommentaar


                  No, põhis on kindlasti ka staarid jah Aga kui pingile staare jätad, siis nad hakkavad vinguma ja viivad moraali meeskonnas alla või siis langeb nende endi moraal ja neist pole sittagi tolku.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Fifa Manager 08 alustasin Malmö'ga, võitsin 11 korda järjest rootsi liiga ja karika ning peale kolmandat hooaega 6 korda CL.
                    Free transferi kaudu on võimalik endale üli hea võistkond teha.

                    Kommentaar


                      Nad on mul küll pingil kuid 3 neist saavad alati vähemalt 45min mängida, ainuke kes vingub ja ei saa mängida on varu väravavaht. :P
                      Vähemalt kui põhis kellegagi midagi juhtub siis on alati sama hea või isegi parem asendus olemas, sõltub moraalist ja vormist.

                      Kommentaar


                        Fifa Manageri kohapealt tuleb sinuga nõustuda Tegin Reimsist ja Numanciast CLi võitjad. FM-is on seda raske(m) teha.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Okei, võtan sõnad tagasi .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust

                            Miks sul counterattacking on maha võetud? Ma olen siin võib-olla teinud põhimõttelise möödalaskmise, aga mul on see olenemata satsist alati 'linnutatud', lootuses, et igal võimalikul juhul tehakse kiire reid üles. Aeg-ajalt nagu toidab küll.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mhm Vaata postitust
                              Fifa Manager 08 alustasin Malmö'ga, võitsin 11 korda järjest rootsi liiga ja karika ning peale kolmandat hooaega 6 korda CL.
                              Free transferi kaudu on võimalik endale üli hea võistkond teha.
                              Mismõttes, nagu üle ei viska Rootsi liigat nii kaua pelada? Ma ühte liigat üle nelja aasta ei kannata eriti...

                              Kommentaar


                                Ma arendasin seal linna jne.,
                                võistkonda polnud mõtet kuna sellele nagu nii keegi vastu ei saanud. :P
                                Aga siiski FM on palju parem ja huvitavam kui Fifa Manager.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X