320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole lihtsalt niipalju aega jokutada Aga kas database tase "small" ja vähem aktiivseid liigasid annaks mulle sobivama mängukiiruse?

    Kommentaar


      just.

      10 tähemärki

      Kommentaar


        Algselt postitas hobba Vaata postitust
        Pole lihtsalt niipalju aega jokutada Aga kas database tase "small" ja vähem aktiivseid liigasid annaks mulle sobivama mängukiiruse?
        nu siis ju suht igav mängida kui vaid paar liigat oleks
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          hobba, kiirus sõltub ikka jah palju sellest, et mitu liigat sa oled valinud ja millised on n.ö. väljatoodud liigad ja millised jooksevad backroundil.

          Kindlasti oleks mõistlik treening kah paika panna. Väravavahtidele oma, kaitsjatele, kaitsvatele poolkaitsjatele, fullbackidele, ründavatele poolkaitsjatele, äärtele, ründajatele (vbla isegi mitu, sõltub ründaja tüübist ja viitsimisest nokitseda) oma. Eelnevatel lehtedel küll olnud erinevaid linke teistele saitidele/foorumitele, kus peaksid saama alla laadida ka erinevaid valmistehtud treeningprogramme.

          Kommentaar


            Alustasin esimest korda elus siis mängu. Võtsin Arsenali ette. Hooaja eelsetes mängudes sain 2 võitu ja 2 kaotust. Ma ei ole üldsegi mitte nokitseja, koguaeg continue ja nii edasi. Taktikat proovin mõelda, aga väravaid ei tule kuidagi. Loodan, et seda leevendab Aršavin kelle ma Zeniidis 10.75M ostsin.

            Äkki annab keegi mõne taktika Arsenali poiste jaoks?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                Loodan, et seda leevendab Aršavin kelle ma Zeniidis 10.75M ostsin.

                Äkki annab keegi mõne taktika Arsenali poiste jaoks?
                Ma sain Arshavini 5m-ga. Aga igatahes, kui pappi on, osta R. VdV, Messi, Agüero, Rossi, Silva või Villa. Kõik on kuningad.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Ma sain Arshavini 5m-ga. Aga igatahes, kui pappi on, osta R. VdV, Messi, Agüero, Rossi, Silva või Villa. Kõik on kuningad.
                  Ründajatest on kunnid veel: Bojan, Bendtner, Vela, Benzema, Soldado, Pazzini
                  Keskväljal: Fabregas, Sunny, Johnson, Javi Martinez, Iniesta, Xavi, Mascherano
                  Kaitsjatest: Richards, Corluka, Pique (hispaanlane), Puyol, Abidal, Thuram
                  VV: Akinfeev, Lloris, Ustari

                  aga tglt võib sellise listiga minna oluliselt pikemaks ja nimekirju on ka igal pool, ent lahe on ikka ise otsida ja leida.

                  mulle pole Kimzi taktikad päris hästi istunud, kuna need ei ole minu jaoks olnud piisavalt stabiilsed. ise lõin küll palju väravaid, ent sisse lasksin kah palju. paar lehekülge tagasi uppisin kah ühe taktika, soovitan seda proovida

                  Kommentaar


                    Stancu
                    Marin
                    Sakho
                    Riou

                    Kahjuks olen nad pea igasse klubisse, kus parasjagu manageerin, sebinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
                      Sakho
                      Sakho on mõttetu suht, vähemalt tugevas klubis.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Sakho on mõttetu suht, vähemalt tugevas klubis.
                        see oli üks nimi mis meelde ei tulnud. väga tugev kaitsja tuleb mehest alati.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Sakho on mõttetu suht, vähemalt tugevas klubis.
                          Saba sul kasvagu! Kui tüüp suureks kasvab, siis paremat temast arvatavasti ei olegi.

                          Kommentaar


                            Kas keegi online mängu see nädal ei harrasta?
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              mul töötas kimzi taktika suurepäraselt üle 60 mnu liigas kaotuseta

                              Kommentaar


                                Algselt postitas matys Vaata postitust
                                mul töötas kimzi taktika suurepäraselt üle 60 mnu liigas kaotuseta
                                kellega sa mängisid? mul oli meeskond tol hetkel teises liigas (Saksamaal) ja ennustuse järgi tabeli keskmik või isegi allapoole. siis oli küll asi kohati päris jama...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X