320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teiste taktikatega on vist väga põnev mängida? Lihtsalt ostad sobivad mehed või töötavad need ükskõik kellega?

    Kommentaar


      kas mängu ajal saab riike juurde ja vähmeaks ka panna/võtta?
      Madridista

      Kommentaar


        ei saa kahjuks

        Kommentaar


          Netimängu keegi?
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
            Teiste taktikatega on vist väga põnev mängida? Lihtsalt ostad sobivad mehed või töötavad need ükskõik kellega?
            see on keeruline alati sobivaid mehi osta. mina teen teiste taktikatega tavaliselt nii, et vaatan millega tegu ja siis kohandan neid tsipake enda meeste järgi.

            Kommentaar


              Kellegil on update-i kõige uuemate transferitega ? Kui jah kas linki saaks ?
              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

              Kommentaar


                sessuhtes et ärge kusege ja teeme online mängu nüüd
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  spurs seitsmes hooaeg oli ja see oli esimene kord, kui teiste taktikat kasutasin

                  Kommentaar


                    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                    Kommentaar


                      Sõitis kellelegi kossi, sai vigastada ja punase otsa ?

                      Kommentaar


                        Jõudsin Euroopa meistrivõistlusel 2028 Eestiga finaali kus vastu tuli Saksamaa.normaalaeg jäi 2-2 ja lisaajal õnnestus eestil juhtima minna aga õnnetuseks viimasel rünnakul sakslased viigistasid ja pennudega kahjuks saime pähe
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Jõudsin Euroopa meistrivõistlusel 2028 Eestiga finaali kus vastu tuli Saksamaa.normaalaeg jäi 2-2 ja lisaajal õnnestus eestil juhtima minna aga õnnetuseks viimasel rünnakul sakslased viigistasid ja pennudega kahjuks saime pähe

                          Tõepoolest realistlik. Ei meenu, et eestlased oleks kunagi pennaldega hiilanud, pigem on need harvad korrad kaotatud ja samas ei kaota sakslased pennaldega vist kunagi- ei meenu nagu küll, võite aga meenub küllalt.
                          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                          Kommentaar


                            Lõpetasin Leedsiga viienda hooaja, teise Premier Leagues.

                            Raha raiskasin esimesel hooajal minimaalselt, £160k eest ostsin Rok Kronaveteri, veel hankisin Jäägeri, Bärengrubi, Eino Puri ja Appiahi (tasuta). Ostude kogusummaks oli £375k, müükide pealt teenisin £1,8m. Hooaeg (League 1'es) läks keskmiselt. lõpetasin 3-ndana ja sain läbi play-offide edasi, kui finaalis võitsin Millwalli penaltitega. Kuna olin suure osa meeskonnast maha müünud ja meeskond tugines suures osas laenatud ja noortel mängijatel, võib hooajaga rahule jääda.

                            Teiseks hooajaks oli vaja meeskonda täiendada ning ostsin portsu noori staare: Zeefuik, Hoiland, Bernardo, Lulinha ning peale nende ka Kotenko ja tasuta Segundo Castillo. Hooaeg (CCC's) algas väga hästi ja pärast umbes viitteist mängu olin tabeli liider, aga siis algas mõõn ja kaotasin jutti ohtralt mänge ning hooaja lõpuks olin kuues. Play-offi poolfinaalis kaotasin Wolvesile ja pidin jääma veel üheks hooajaks CCC'sse. Meeskonna keskmine vanus oli sel ajal 21, kui ma ei eksi.

                            Raha raiskasin kolmanda hooaja eel palju ning meeskonnaga liitusid Costil, Svensson, Barnes ja veel mõned. Hooaeg läks hästi ja sain liigas kolmanda koha Wigani ja Boltoni järel. Play-offi finaalis alistasin Stoke'i 4-2 ja koht Premier Leagues oli kindlustatud.

                            Kuna olin neljandaks hooajaks jõudnud Premier League'sse, oli vaja tugevdada meeskonda ja seda ka tegin ostes Di Maria, Alejandro Alfaro, Galvani ja tasuta sain Halfordi. Müüsin maha Lulinha, kuna omanik otsustas 10m pakkumise At.Madridilt ise vastu võtta. Hooajalt palju ei lootnud. Kuigi umbes 10 mängu enne lõppu olin ~10. kohal, siis lõpp läks käest ära ja jäin viieteistkümnendaks. 15-nda ja 11-nda koha vahe oli 1 punkt ning mina jäin loomulikult selle rivi lõppu. League Cupis ja FA Cupis kukkin juba vara välja nagu ka eelnevatel hooaegadel.

                            Viiendaks hooajaks soetasin omale veel mõned korralikud mängijad: Michael Woodsi, Drenthe, Michael Johnsoni ning tasuta sain Alex Silva ja Mihaylovi. Millegi pärast olin ma saanud UEFA Cupi, kus jõudsin välja grupifaasi. Vastasteks olid seal Braga, Lazio, Lokomotiv ja Celtic. Jäin kahjuks neljandaks ja grupist edasi seega ei saanud. Liiga läks täitsa hästi ja jäin üheksandaks 58 punktiga. League ja FA Cup taas ebaõnnestusid. Zeefuikil oli väga hea hooaeg, lõi 49'sas mängus kokku 50 Väravat.

                            Praegune Koosseis:


                            Zeefuik:

                            Kommentaar


                              riho, mis skinni kasutad?

                              Kommentaar


                                Swite Original, aga backgroundi muutsin ise ära ja mängija statside värve muutsin ka nats.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X