320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas phljuh Vaata postitust
    Kas kellegil mängu tööle saamisega probleeme on tekinud? Tellisin andricost mängu ja facki olen 3 tundi jamanud et tööle saada? ütleb si activator erorr ja ongi kõik olen mitu korda proovinud install/uninstall ja ei saa tööle


    Peamine on key üle kontrollida, sest tähed ja numbrid on sarnased.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      http://www.sigames.com/sibase.php?type=subsection&id=31

      Peamine on key üle kontrollida, sest tähed ja numbrid on sarnased.
      ei normaalne asi, täna siis proovisin uuesti installida ja kõik hakkas tööle nagu kellavärk, m a muidugi tegin eile täieliku uninstalli ka kõik doc. ja reg failid ja chase failid aga nuh 17 kuni 00.00 on ka normaalne yhe orginaal mänguga jamada
      Ma sama haruldane kui kaine farmer!

      Kommentaar


        Igatahes sai hooaeg Oxfordiga läbi. Lõpus läks päris raskeks oma esikoha kindlustamisega, kuigi vahepeal oli 10 punktine vahe jälitajatega sees. Liiga võidu ja tõusu Coca-Cola League 2 kindlustasin alles viimases voorus. Veebruari kuus laenasin 3 kuuks omale Derbyst Henrik Ojamaa, kes oli meeskonnas üks põhitegijaid. Paraku sai ta vigastada ja kokku mängis ta ainult viis mängu.



        Koondisega läheb mul päris hästi. Hooaja esimese mängu kaotasin Ukrainale 2-3. Shevchenko viis Ukraina 47.minutil ette, aga Sergei Zenjov, kes koondises 8 mänguga löönud 3 väravat viigistas 20 minutit hiljem. Artem Milevskyi ja Sheva väravad vastavalt 72. ja 86. minutil tõid Ukrainale võidu. Aleksandr Dmitrjev sai lõpus oma esimese värava koondise eest.
        Järgmine mäng oli Armeeniaga võõrsil. Vaatamata ohtratele võimalustele, ei suutnud me väravat lüüa ja seis jäi 0-0. Kodus õnneks parandasime selle vea ja tänu Taavi Rähna, Tarmo Kingi ja Sander Puri väravatele suutsime Armeenia kotti pista.
        FIFA edetabelis on Eesti 97. kohal
        Ülemineku akna avanemisel võib muutuda osade eestlaste klubi:Pavel Londakust on huvitatud Valencia, Enar Jäägerist RoPS, Andrei Stepanovist Mlada Boleslav, Taavi Rähnast Flora ja Banik Ostrava ning Ragnar Klavanist Hannover, Groningen, Twente, Roda, Zürich, Grasshoper, Konyaspor ja Germinal Beerschot







        Mulle pakkus tööd Wycombe Wanderers, kes kukkus Blue Squarei tagast. Otsustasin, et võtan pakkumise vastu ja nüüd üritan siis neid ülesse upitada.

        Kommentaar


          5 mänguga põhitegijaks?

          Kommentaar


            Zenjov on ka ju meil koondise raudvara
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Kas ühe originell plaadi ja keyga saab asja kahes eri arvutis tööle? Ja paluks seekord otsest vastust, mitte mõistukõnet.

              Kommentaar


                Algselt postitas Robinho Vaata postitust
                Kas ühe originell plaadi ja keyga saab asja kahes eri arvutis tööle? Ja paluks seekord otsest vastust, mitte mõistukõnet.
                Peaksid saama. http://www.fmglive.com/index.php?opt...=114&Itemid=43

                How many computers can I install the game on?
                You can install and play the game on 5 computers at a time. We call these "license seats". 1 License seat = 1 unique computer.

                If after 5 computers, I uninstall the game from a computer, can I install it on another machine?
                Yes, you can. Uninstalling the game will free up a license seat. You may also free up license seats at the
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Tore! Tänud!
                  Ebatore on muidugi see, et täna juba 11-s päev ja andrico pole ikka veel suutnud mulle mängu kätte toimetada.

                  Kommentaar


                    Noh, ma ootasin 3 päeva ja siis helistati Andricost ja küsiti, et kas saadavad raha tagasi või valin mõne muu toote, sest FM09 on otsas ja nad ei tea millal juurde tuleb...

                    Kommentaar


                      Krt, Championshipist on tõsine kopp ees. Kolm korda järjest oma Notts Countyga playoffi esimeses ringis kotid taha saanud. Meeskond aina tugevenb, aga tulemus on stabiilselt sama - 5.-6. koht ja seejärel dramaatiline kaotus. Viimane hooaeg oli hooaja keskel koht esimene, 10 võitu järjest ja kõik ilus. Sellele järgnes muidugi 10 mängu võiduta ja sama saatus, mis ikka. Credit crunch ka täies jõus, palkadele kulub ca £65k nädalas ja see tähendab pidevat kahjumit hooaja vältel. Pre-season natuke jälle parandab seisu, aga rikkaks enam kergesti ei saa.

                      Oh well, 2014/2015 ootab ees ja kui mu noored ja andekad kuked omavahel kaklemise vahelduseks lõpetavad ja unenäod Real Madridist natukeseks unustavad, siis ehk lõpuks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Noh, ma ootasin 3 päeva ja siis helistati Andricost ja küsiti, et kas saadavad raha tagasi või valin mõne muu toote, sest FM09 on otsas ja nad ei tea millal juurde tuleb...
                        Ma hellasin siis öeldi, et üks on kuskil Pärnus olemas ja nad ootavad kuni see nendeni jõuab ja siis jõuab paari päevaga minuni. See oli aga muidugi esmaspäeval. Eks näis...

                        Kommentaar


                          tark mäng.
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                            tark mäng.
                            eboue ongi kõige parem väravavaht maailmas
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              eboue ongi kõige parem väravavaht maailmas
                              Jah. Rulluvate pigikottide maailmas.

                              Kommentaar


                                Kuidas Eesti liigaga läheb,kui keegi seda üldse valmistab?
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X