320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    kuramus küll, teen FMi manuga ja ronaldo on koguaeg tired, mängib 2 mängu ja kolmandat ei sujuda, tired.
    pean treeningu settinguid tal sättima siis?
    kogu ülejäänud meeskond saab hakkama, tema on ainuke
    vaata ta profiili ja küsi psyhiolt reporti, vbla tal on puhkust vaja
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
      vaata ta profiili ja küsi psyhiolt reporti, vbla tal on puhkust vaja
      selline asi juba proovitud, isegi andsin puhkust talle nädal, abi ei midagi.

      Kommentaar


        anna 4 nädalat

        Kommentaar


          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
          selline asi juba proovitud, isegi andsin puhkust talle nädal, abi ei midagi.
          siis ma täitsa nõutu, treeninguga on ta ikka rahul? vbla aitab kui sa teda paar mängu väljakule ei lase.
          Little things worry little minds.

          Carlo Ancelotti, 2009

          Kommentaar


            Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
            siis ma täitsa nõutu, treeninguga on ta ikka rahul? vbla aitab kui sa teda paar mängu väljakule ei lase.
            las istub terve hooaja pingil ja vaata mis siis teeb
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar



              hakkasin ka mängima. eesti rüütel olen. koondise juht siis.
              eesmärgiks seadsin ma miinimumi, ehk siis grupis olla 5'es armeenia ees ja hispaania, türgi, belga ja bosnia järel.
              oh üllatust. tulin grupis 4'ndaks. olen ise suhteliselt rahul selle esimese kvalivikatsiooni ringiga. mängud siis:
              1) Belgia 3:1 Eesti
              minu värava lõi Kink. jäin rahule, sest suutsin rünnata ja suutsin siiski võõrsil värava lüüa.
              2) Bosnia 2:0 Eesti
              tühi mäng. parem kui reaalne 7:0 kaotus
              3) Eesti 0:5 Hispaania
              teadsin, et tuleb saun, kuid ei tahtnud mingit erilist kaitse mängu teha. olid omad head võimalused, kuid torrese vastu ei saanud.
              4) Eesti 1:1 Türgi
              ilus mäng kodupublikule. jäin rahule, sest ega midaig enamat ei lootnud. Värava lööja oli Terrehov.
              5) Armeenia 1:1 Eesti
              Olin vastasest tõsiselt üle, ning umbes 70.min said nad ka punase. kuid ei suutnud võitu noppida. väike tagasi löök. 2 punkti kadusid... Värava lõi S.Puri
              6) Eesti 4:0 Armeenia
              Kodus tegin poistele sauna. ilus ründav mäng. Väravad: H.Anier 2 tükki, Zahhovaiko, ja oma värav.
              7)Türgi 2:1 Eesti
              Läksin penaltist juhtumia u 20min. ja üritasin palli hoida. kuid viimastel minutitel lõid türgid ikak 2 kolli ära ja võtsid oma. Värava lõi S.Puri
              8) Hispaania 4:0 Eesti
              Parem kui 5:0 kaotus. olid võimalused, kuid ei tulnud seda ühte väravat kuskilt
              9) Eesti 5:3 Bosnia
              Tähtis mäng, sest see otsustas, kes on grupis 4 ja kes 5. Sain võidu. Supper mäng. Rünne toimis. Väravad: H.Anier 2 tükki, A.Dmitrjev, Lindpere, Vassiljev
              10) Eesti 2:3 Belgia
              Läksin Anieri väravast juhtima ning oli võimalus seda suurendada, kuid penaltit ei suutnud Dmitrjev sisse lüüa. Belglased lõid 3 väravat ning lisaaja viimasel minutil meele heitlikult rünnates lõi J.Kekishev ühe kolli tagasi. Tegu siis noore Valga AMC'ga.
              Grupi suutis võita Hispaania, Belgia ja Türgi ees. Eesti neljas, Bosnia 5 ja Armeenia viimane.
              Väravate suhe oli 15:24, mis ei ole tegelikult väga hull. 1,5 väravat keskmiselt mängus.

              Sõprus kohtumised
              Eesti 1:1 Malta Värava lõi S.Puri
              Eesti 2:0 Zambia Väravad Oper ja Anier. Anieril oli see ka esimene kohtumine.
              Luksemburg 2:3 Eesti Üllatus, et nad vastu lõid kaks. Aga minu väravad: S.Puri kahekümnendal sekundil ja Anier 2 tükki.
              Läti 0:2 Eesti Väravad. Oper ja Kekishev.

              Anieril siis 9 mängu ja 8 väravat.

              Hetke suhteliselt kindel kooseis:

              ------------------Londak-------------------
              ---Jääger---Piiroja----Stepanov----Klavan---
              ----------Dmitrjev--------S.Puri-------------
              --Vassiljev(A.Purje)-----------Lindpere(Kink)--
              -------------Oper-------Anier---------------

              Varsti algamas siis uus aasta. Kommentaarid oodatud

              Kommentaar


                Ärge närvi minge aga,kas keegi teeb Eesti patchi või üldse ei tee?Tahax lihtsalt mängida Eesti liigat,kuna tavalised liigad on üle visanud.
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  täitsa lõpp. tõusin eestiga 56'ndaks. võitsin belgiat ja itaaliaga sain võõrsil napi 2:1 kaotuse ja võitsin ka albaaniat. supper algus EM'i kvalifikatsioonile. alagrupis veel türgi, soome ja malta. türgilt sain kahjuks võõrsil 3:1 nahutada. muidugi lõin kaks korda latti. anier on meeletu vend. value juba 3millionit naela.

                  Kommentaar


                    Kas on võimalik saada Eesti koondise juhendajaks ilma uut userit tegematta ?

                    Kommentaar


                      mina panin kohe alguses aga tahaks ka mõne klubi manageriks, aga no kõik ainult naervad ja lasevad üle... midagi on viltu vist...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                        mina panin kohe alguses aga tahaks ka mõne klubi manageriks, aga no kõik ainult naervad ja lasevad üle... midagi on viltu vist...
                        Su reputation on vist liiga väike vms . Aga olen ManU treener 1se hooaja lõpus ja tahaks Eesti peatreener ka olla .

                        Kommentaar


                          koondise mängudega ei muutugi kahjuks midagi suht loogiline oleks, et kui 1,5 aastaga ligi 100 kohta tõusta, võiks mingi respect ikka olla

                          Kommentaar


                            mul FM08-s Eesti tõusis ise ilma minuta 100 kohta.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Eesti treeneriks poole mängu pealt sama kasutajaga saad ennast pakkuda ainult siis, kui Rüütli kinga saab või pensionile läheb. Kuna koondisel puuduvad igasugused eesmärgid madala reputatsiooni tõttu, siis on see kingasaamine üsna lootusetu variant.

                              Kommentaar


                                mulle on see mäng meeldima hakkanud. alguses ei istunud kuidagi üldse.
                                veidi aeglane on ja millegi pärast ei saa "go on holiday" minna. aga pole hullu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X