320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga loomulikult.

    Kommentaar


      Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
      Kohtunikud ajavad veits marru. Mul oli mäng Liverpooli vastu (Blackburn minu meeskond) ja ühele mu tähtmängjale (Gabriel Obertan) tehakse viga mille tulemusena murrab ta jalaluu ja on väljas 5-6 kuud. vea tegi Lassana Diarra, kes sooritatud teo eest sai aind kohtunikult veits noomida. ON see normaalne
      äkki sa sinu staar pool süütus kokkupõrkes väsimusmurru?
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        ehh see suht tavaline, mul sai mats hummels vigastada 8 kuuks ja ei võtud isegi viga. Suluseisud käivad ka pinda eriti kui võetakse ära mitte aktiivne suluseis urgh.....
        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

        Kommentaar


          keegi rääkis, et viis eesti 2 korda maailmameistriks
          tahaks teada, et mis aastatel see oli umbes?
          minul on eesti tiimis ainult 2 reg. meest. väravavaht ja kaitsja.
          no igas grupis on mul vastane türgi ja ma ei saa neist jagu. ühe viigi võitlesin välja aga see oli ka kõik.
          jube. hetke grupp, kus sisi ainult võitja pääseb edasi ja teise koha omanikud teevad playoffi on mul vastu portugal, türgi, iisrael, island ja luxemburg. ise ennustan endale 3'ndat kohta nagu ka eelmisel valiktsüklil. anier on juba räme staar. standardi põhi tegija koos minig belgia poisiga. ja ta veel nii noor. loodan, et suvel saab veel suuremasse klubisse.

          see oli ka naljakas, et kui oli gruppide jagamine olin ma oma eestiga ikka eelviimases potis. kuigi lugesin kokku euroopa riigid ja olin euroopa seas 27 vist.
          et nagu 3 grupp kindlalt....
          Last edited by KeRRRt; 23.01.09, 13:17. Põhjus: pool juttu jäi puuudu :)

          Kommentaar


            no on see normaalne, et aastal 2012 võidab arsenal meistrite liiga finaalis juventust 6 - 1
            no väga haige

            Kommentaar


              Loomulikult, see ju FM 2009 ning vigasta seal, keda tahad.

              Kommentaar


                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                keegi rääkis, et viis eesti 2 korda maailmameistriks
                tahaks teada, et mis aastatel see oli umbes?
                minul on eesti tiimis ainult 2 reg. meest. väravavaht ja kaitsja.
                no igas grupis on mul vastane türgi ja ma ei saa neist jagu. ühe viigi võitlesin välja aga see oli ka kõik.
                jube. hetke grupp, kus sisi ainult võitja pääseb edasi ja teise koha omanikud teevad playoffi on mul vastu portugal, türgi, iisrael, island ja luxemburg. ise ennustan endale 3'ndat kohta nagu ka eelmisel valiktsüklil. anier on juba räme staar. standardi põhi tegija koos minig belgia poisiga. ja ta veel nii noor. loodan, et suvel saab veel suuremasse klubisse.

                see oli ka naljakas, et kui oli gruppide jagamine olin ma oma eestiga ikka eelviimases potis. kuigi lugesin kokku euroopa riigid ja olin euroopa seas 27 vist.
                et nagu 3 grupp kindlalt....
                mina viisin aga seda FM 2008
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  mina viisin aga seda FM 2008
                  õigus jah. oli lihtsalt meeles

                  Kommentaar


                    muhel.planet.ee/fm on hakatud looma Eesti FM klanni. Kel huvi, see võib läbi astuda. Kuna see on alles alustanud, siis postitusi vähe ning elu tuleks alles käima lükata.

                    (see ei ole reklaam, vaid soovitus)
                    http://muhel.planet.ee/fm

                    EESTI FM (Football Manager) KLANN

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        okei. selline otsene küsimus.
                        kui oled alustanud mängu koondise managerina siis pole kuidagi võimalik saada klubi manageriks?
                        ei taha uut userit teha...

                        Kommentaar


                          ikka ju on, kogud respekit ja mudkui teed avaldusi kui keegi lahti lastakse http://foorum.soccernet.ee/images/ic...ons/icon14.gif
                          Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                          Kommentaar


                            no respekti peaks sitaks olema, kui olen 40. koha peal eesti koondisega.
                            aga ei tule midagi juurde.
                            ja see on ka väga haige. tegin 2 sõprusmängu siis enne euro 2012.
                            ühe võitsin 4:0 (minig pask võistkond oli)
                            ja teise pela tegin vst gambiaga, kes oli 28 fifa tabelis. võitsin 1:0. aga tohoh nalja. sealne fifa punkti seis langes oma 60 punkti võrra. ja langesin 6 kohta allapoole. ma ei mõista seda süsteemi. ja nt. võit belgia üle 3:2 tõstis mind minig 40 kohta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                              no respekti peaks sitaks olema, kui olen 40. koha peal eesti koondisega.
                              aga ei tule midagi juurde.
                              ja see on ka väga haige. tegin 2 sõprusmängu siis enne euro 2012.
                              ühe võitsin 4:0 (minig pask võistkond oli)
                              ja teise pela tegin vst gambiaga, kes oli 28 fifa tabelis. võitsin 1:0. aga tohoh nalja. sealne fifa punkti seis langes oma 60 punkti võrra. ja langesin 6 kohta allapoole. ma ei mõista seda süsteemi. ja nt. võit belgia üle 3:2 tõstis mind minig 40 kohta.
                              see süsteem on mingi teatud viimaste mängude pealt ju ja siis oleneb vastatest ka vot siis võibki juhtuda et mingi võit kahandab punkti arvu kuna ennem oli mingid kaotused
                              Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
                                Kohtunikud ajavad veits marru. Mul oli mäng Liverpooli vastu (Blackburn minu meeskond) ja ühele mu tähtmängjale (Gabriel Obertan) tehakse viga mille tulemusena murrab ta jalaluu ja on väljas 5-6 kuud. vea tegi Lassana Diarra, kes sooritatud teo eest sai aind kohtunikult veits noomida. ON see normaalne
                                On küll, vaata vastast- Inglismaa üks itaalialikum klubi, ka eurosarjades kohtunike lemmikuid IRL.
                                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X