320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas phljuh Vaata postitust
    ei tea kas kuskil superpacki kah liikvel on?
    Kui sa mõtled superpacki all mängijate pilte ja meeskondade logosid, siis FM09 omad töötavad väga hästi.

    Ja see kutt, kes vingus, et Arsenal ei olnud 09s piisavalt hea... mul ei ole sõnu...

    Kommentaar


      ma ütleks ka, et arsenal oli seal vb isegi kõige parem klubi. mingeid prombleeme ei olnud õige taktikaga küll peaaegu kunagi.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
        Kui sa mõtled superpacki all mängijate pilte ja meeskondade logosid, siis FM09 omad töötavad väga hästi.

        Ja see kutt, kes vingus, et Arsenal ei olnud 09s piisavalt hea... mul ei ole sõnu...
        ja ja jaa, täpselt seda ma mõtlesin ja ma sain juba selle sama lahenduse tööle ka (fm 09 )
        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

        Kommentaar


          Lihtsalt huvi pärast, mismoodi ja läbi kelle Eesti research sinna mängu jõuab?

          Kommentaar


            Nagu creditsist lugeda võib, siis sel aastal meisterdas Baltikumi riikide data keegi Milos Tasic, ilmselt multifunktsionaalne ning läbi ja lõhki meie liigasid tundev endine jugo!

            Kommentaar


              Eh. Kummaline värk. Keegi kohalikest seda reaalselt ju ikka tegema peaks või teinud on...

              Ega muidugi väga oluline pole ka, aga lihtsalt kummaline on näha, et Tarmo Neemelo näiteks on parem 'finisher' kui Wayne Rooney ja samaväärne Fernando Torresega. Peab siis vist ametlikest foorumitest küsima.

              Kommentaar


                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                Eh. Kummaline värk. Keegi kohalikest seda reaalselt ju ikka tegema peaks või teinud on...

                Ega muidugi väga oluline pole ka, aga lihtsalt kummaline on näha, et Tarmo Neemelo näiteks on parem 'finisher' kui Wayne Rooney ja samaväärne Fernando Torresega. Peab siis vist ametlikest foorumitest küsima.
                Eks selles osas on mängu tegijatega juba ühendustki võetud. Eks näis, mis järgmise aastaga plaanitakse.

                Kommentaar


                  Selge pilt, tänud info eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                    Eh. Kummaline värk. Keegi kohalikest seda reaalselt ju ikka tegema peaks või teinud on...

                    Ega muidugi väga oluline pole ka, aga lihtsalt kummaline on näha, et Tarmo Neemelo näiteks on parem 'finisher' kui Wayne Rooney ja samaväärne Fernando Torresega. Peab siis vist ametlikest foorumitest küsima.
                    ma oletan, et manageri tegijatele on meelde jäänud ta imeline tvmk hooaeg, kus ta rekordarv väravavaid tagus ning nüüd pannakse skille talle vana rasva pealt.
                    “We all feel that hunger in football. With Cruyff, it was different. He deepened and changed the hunger so you became conscious of why you are getting better.”

                    Kommentaar


                      kuidas seda 10.0.1 patchi saab valida seal mängu sees enne uue mängu laadimist?

                      Kommentaar


                        esimene hooaeg hakkab Die Bayerni lootsuna mööda saama, Liiga tiitli kindlustasin üpris tihedal hooajal kaks vooru enne lõppu, teiseks tuli dortmund ja kolmandaks schalke,, jõudsin ka karika finaali mis on veel toimumata ja meistrite liigas ületasin ennast finaali jõudmisega,(finaal on veel ees) (poolfinaalis alistasin arsenali, kaotsin võõrsil 0-1 ja kodus võitsin 1-0, nii et asja otsustasid penaltid mille võitain 4-2, veerandfinaalis alistasin sportingu ja 1-ses väljalangemis ringis manu)
                        Hooaja alguses ei ostnud ühtegi mängijat juurde kuna oli piisavalt heameeskond, müüsin mõned tausta mängijad, samba, lell, ottl, ja mõned veel.
                        Jaanuaris tuli madrid Ribery järgi kes oli teind selleks ajaks juba superhooaja lüües üle 10 värava ja mingi 10 söötu keskmine raiting oli 7.42!!! Ribery läks 50 miljoni euroga, ei oleks tahtnud eriti müüa aga esimees võttis pakkumise vastu, selle suure raha raiskasin ma Rene Adleri (23 miljonit) ja David Luiz(5.75) keskkaitsesse plus laenuga Gabriel Militio ja Polusen keskväljale.
                        Vabaagentidena saabuvad suvel mulle Ballack, Barnetta ja Burdisso.
                        P.S täiustan postitus kui finaalid seljataga
                        Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                        Kommentaar


                          On mingi eesti patch ka liikvel?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas phljuh Vaata postitust
                            esimene hooaeg hakkab Die Bayerni lootsuna mööda saama, Liiga tiitli kindlustasin üpris tihedal hooajal kaks vooru enne lõppu, teiseks tuli dortmund ja kolmandaks schalke,, jõudsin ka karika finaali mis on veel toimumata ja meistrite liigas ületasin ennast finaali jõudmisega,(finaal on veel ees) (poolfinaalis alistasin arsenali, kaotsin võõrsil 0-1 ja kodus võitsin 1-0, nii et asja otsustasid penaltid mille võitain 4-2, veerandfinaalis alistasin sportingu ja 1-ses väljalangemis ringis manu)
                            Hooaja alguses ei ostnud ühtegi mängijat juurde kuna oli piisavalt heameeskond, müüsin mõned tausta mängijad, samba, lell, ottl, ja mõned veel.
                            Jaanuaris tuli madrid Ribery järgi kes oli teind selleks ajaks juba superhooaja lüües üle 10 värava ja mingi 10 söötu keskmine raiting oli 7.42!!! Ribery läks 50 miljoni euroga, ei oleks tahtnud eriti müüa aga esimees võttis pakkumise vastu, selle suure raha raiskasin ma Rene Adleri (23 miljonit) ja David Luiz(5.75) keskkaitsesse plus laenuga Gabriel Militio ja Polusen keskväljale.
                            Vabaagentidena saabuvad suvel mulle Ballack, Barnetta ja Burdisso.
                            P.S täiustan postitus kui finaalid seljataga
                            Nii Saksamaa karikas sai ka kotti pandud peale finaal wolfsburgiga mille võitsin 2-0, mõlemad väravad tulistas Mario Gomez kes lõi liigas kokku 29 väravat võites sellega parima väravaküti auhinna, tema ründe partner vanameister Klose võitis bundesliiga parima ründaja auhinna, Robben sai parima mängija auhinna, mina see vatsu mõlemad manageri auhinnad, nii manager of season kui ka players manager, 4 mängijat valiti aasta meeskonda
                            meistrite liiga finaalis oli minu vastas ei keegi muu kui Barca ise
                            mäng algas tuliselt barca survega ,siis 20-ndal minutil oli arjen robben paremalt äärelt vastu rünnakul sooritas tugeva löögi, barca väravavaht suutis löögi pareerida kuid esimesena oli jaol bundesliiga aasta ründaja kes õigustas tiitlit ja lükkas palli väravasse. peale seda mäng rahunes kuni 43 minutil tõmbas karistus alas tymochuck ibra maha kes realiseeris ka penalti, pidin kiruma kohtuniku sest ega see viga ju nii suur ka polnd
                            teine poolaeg algas vaikselt kiigutamisega kuigi Bayern oli aktiivsem ja 63 minutil lõi gomez ilusa värava peaga Bastiani söödust, 2-1 ja vaja vaid lõpuni vastu pidada, kuid oo ei see polnd nii lihtne, 79 minutil teenib barca kaks nurgalööki järjest mõlemad suht ohtlikud, kuid kaitsen edukalt ja minu mängu juht bastian schweinsteiger viib meid kiirrünnakuse kus pall jõuab väravasse kuidagi ime moodi Klose poolt kuid, Klose oli teinud ukraina keskkaitsjale vea ja saab kohe PUNASE kaardi(mis see küünarnukiga näkku ära siis ei ole), täielik ebaausus!!!!
                            käes on 89 minut Barca surve on meeletu, kuid pean siiamaani vastu 10 mehega siis saabub halb uudis5 lisa minutit, meeskond on kohe kohe murdumas Adler hoiab mind veepeal siis saabub veits kergendust Eric Abidal saab teise kollase se ejuba 92 minutil minul kasutada ohtlik karistuslöök, mille valdes tõrjub raskustega, siis barca korra üritab veel kuid VÕIT on minu.
                            Meeledult edukas hooaaeg Kolm sarja kolm karikat
                            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                            Kommentaar


                              on see loogiline, et Villa lööb liigas 55 väravat?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                                on see loogiline, et Villa lööb liigas 55 väravat?
                                võrreldes Gomezi 29 väravaga siis eriti mitte, eriti veel hispaanias
                                Ma sama haruldane kui kaine farmer!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X