320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA kokkutulek 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Mingil põhjusel satume me alatasa üksteise vastu ja mullu ka - teeks seekord erandi.
    Vbla see on sellepärast, et te sõbrad olete ja koos trennis käite jne?

    Ok. Antud variandi ümber saame kohapeal asju teha ja muuta. Et kondikava on pmst olemas.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      Vbla see on sellepärast, et te sõbrad olete ja koos trennis käite jne?

      Ok. Antud variandi ümber saame kohapeal asju teha ja muuta. Et kondikava on pmst olemas.
      See ongi kamm, et treenis käime koos ja seal ka kurat kogu aeg ta on valge ja ma must ja mängime üksteise vastu. Ilge kamm - ma olen nõus neli särki kaasa võtma, et õiglus võidule pääseks. Mina õnneks pole olulise tähtsusega tegija platsil, et mind peaks kellestki eraldi hoidma.

      Kommentaar


        #48
        Kes Pärnu pikad on? SDK ja Skint?
        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

        Kommentaar


          #49
          Võistlus-konnad

          Juhul kui see on nii teostatav, siis ühte võistlus-konda põlised pärnakad, teise tulihingelised tartlased ning tallinlased jagatakse vastavalt vajadusele kahe võistlus-konna vahel ära - nii pikad, põrgatajad kui pühapäevasportlased.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas silverman Vaata postitust
            Kes Pärnu pikad on? SDK ja Skint?
            Tellis ja Viljandi. need jõulised PF-id puksivad kõhetud Tartu C-d ikka suht kaugele korvist.

            Kommentaar


              #51
              Kas on vaja mingit kaamerameest? Ühe kuti põhimõtteliselt saaks nõusse ma arvan.
              Ja ka see küsimus, et kuskohas seal Turu tänava saalis see saun on? Ise käin seal samas trennis ja meie päralt on vaid mingid nõuka aegsed riietusruumid (minnes sisse parempoolsest uksest)

              EDIT- see potentsiaalne kaameramees siiski ei saa tulla.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas SDK Vaata postitust
                Tellis ja Viljandi. need jõulised PF-id puksivad kõhetud Tartu C-d ikka suht kaugele korvist.
                Mind ei pea puksimagi, ma lähen ise
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  #53
                  No ma arvan, et võiks olla küll mingi hakkaja vend, kes on nõus abistama. Muidu meil ainukesena ei mängi hetkel palli Karburaator. Aga ta on ka juba vana mees ja ei tahaks teda vaevata pikalt selle kaamera asjaga, kui üldse.

                  Kommentaar


                    #54
                    Kui meeletu see kaamera on muidu? Tehnikataibuta maalaps saaks ka hakkama?

                    Kommentaar


                      #55
                      Umbes nagu Operaator Kõpsil oli. Lihtne selline. Aint et zoom on parem.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        Umbes nagu Operaator Kõpsil oli. Lihtne selline. Aint et zoom on parem.

                        KAAMERAMEES on leitud. Võtke msn-is ühendust!
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas veltu69 Vaata postitust
                          Ja ka see küsimus, et kuskohas seal Turu tänava saalis see saun on?
                          Sauna asukohast pole mul endalgi õrna aimu, aga juttude järgi ta olemas on ja koguni kümme matsi korraga vastu võtab

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Orange Owl Vaata postitust
                            Sauna asukohast pole mul endalgi õrna aimu, aga juttude järgi ta olemas on ja koguni kümme matsi korraga vastu võtab
                            seebid kaasa!

                            Kommentaar


                              #59
                              kellelgi korralikku palli on homme kaasas?

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas uukaa Vaata postitust
                                kellelgi korralikku palli on homme kaasas?
                                See läks küll napilt praegust. Oleks homme kohale ilmunud ja siis oleks selgunud et polegi palli mida sealt 7m kauguselt rõngasse oleks saanud visata . Ühtlasi avan ka diskussiooni teemal, mitu "ässa" ma panen ehk mitu korda korvirõngale pihta ei saa. +/- 4 .
                                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X