320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA kokkutulek 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Panin ka Denissi poolt ühe õlle teele.

    Kommentaar


      #92
      Nii, tänud mehed. Eelarve puudujääk on praktiliselt likvideeritud ja minu poolest võib majandamisega lõpparve teha. Tasandamisreserve seekord ei torgi.

      Jään oma pallikaotuste ja möödavisete arvu ootama.

      Kommentaar


        #93
        Panin kossustati keskkonda üles. Selle aasta box score oli kõige rõvedam teha, sest liikuv kaameramees platsi kõrval ei ole cool. Nagu isegi näha võite, siis 1,5h jooksvat aega annab päris suured numbrid kokku
        Nüüd tuleb veel kuidagi välja mõelda kuidas jagada mängu videot. Mäng on nelja faili peal, igaüks umbes 1,5giga suur. Kuidas oleks seda kõige mõistlikum levitada? Andke ideedega tuld!

        Ja kes mu 8blk üle esimesena kisama hakkab, see teeb järgmine aasta ise statti!


        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas SDK Vaata postitust
          Mäng on nelja faili peal, igaüks umbes 1,5giga suur. Kuidas oleks seda kõige mõistlikum levitada? Andke ideedega tuld!
          Convert to windows media file? See peaks aitama küll.

          Ja minu statt on täiega vale. SDKle blokk puudu ja never ever ei visanud nii palju. Vist. Esimene on aga 100% kindel.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #95
            Hommik!

            Ma tahaks ka kangesti millegi üle nuriseda, aga täpselt pole veel teada mille üle. Peab boxscorist järgi uurima.

            Aga tegelt, well done SDK!

            ps.. vabandan ka liikuva kaameramehe pärast. Järgmiseks aastaks ei hakka teda siis Lihulasse kutsuma, vist..
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar

            Working...
            X