320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti FNBA kokkutulek 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti FNBA kokkutulek 2009

    Kõigi liigade fantasypeded ühinege!

    Nagu juba meistriliiga teemas vihjatud toimub FantasyNBA kõvemate käppade kokkutulek tänavu Tartus. Generaalplaan on laias laastus traditsiooniline: esmalt väike madin kossuplatsil, siis saun ning lõpuks õlle ja spordimaiguline vabakava mõnes Tartu kõrtsis.

    Üritus toimub laupäeval 24. oktoobril ja algusajaks on plaaneeritud 17.00. Kuna nimetatud tärmin hoogsasti läheneb, siis teen siinkohal ametliku sissejuhatuse ära ja kutsun kõiki asjapulki enda osalemissoovist kärmelt märku andma (sellest kui suure kamba kokku saame sõltub otseselt see, millisesse kõrtsi saab laaberdama minna)

    Pallisaalide valik on esinduslik. Vabad ajad on olemas nii Turu tn spordihoones (minu hinnangul parim variant; kesklinnale lähim), A le Coq’i spordimajas ja tõenäoliselt ka TÜ spordihoones (selgub lõplikult uue nädala alguses). Kuna saalide kvaliteedi vahe on väike ja hind suure seltskonna puhul peaaegu olematu, siis on vast mõistlik kõigepealt sööma/jooma paik välja valida ja seejärel sellele lähim saal kinni panna.
    Siin on suurimaks takistuseks seltskonna suurus, mistõttu võivad enamus väikseid kangialuseid õllekaid meile kitsaks jääda. Teisalt jälle eraldi saali reserveerimine viib meid tavapärasest pubi miljööst eemale. Olen natuke mõnel pool uurimas/küsimas käinud ja enda poolt pakuks välja sellised variandid: „Suudlevate tudengite“ viskituba (võimalik et parim eraldi ruumi reserveerimise variant), „Trehv“ (seal on üks suurem nahkdiivanitega nurk; piljardilauad) või „Big Ben“ (pakuti nii teisekorruse saali, kui ka all laudadega majandamist; all telekad ehk jalgpall)
    Kel viitsimist, mõelgu kaasa (http://www.visittartu.com/512) ja kel häid ideid/kogemusi, siis ärgu end tagasi hoidku.

    Niisiis kokkuvõtvalt, kui teil FNBA tähtedemängul mitteosalemist lubavat arstitõendit pole, siis pange oma nimi ruttu kirja ja kellel mõtteid ürituse paremaks korraldamiseks, siis siin on koht, kus neid avaldada.

    #2
    Väga popp. Mina peaks momeni seisuga kohal olema. Vahepeal oli väike paanika, aga nüüd on OK. Ja nagu ikka - järgmine hommik tööl

    Kommentaar


      #3
      Getoneegrid lubavad kohal olla ning hääletavad Big Beni teise korruse poolt.

      Kommentaar


        #4
        Sweet. Kindel tulija. Samuti tean, et Pärnust tuleb veel kindlasti rahvast. Aga eks nad annavad ise endast märku. Pubide osas ma ei oska eriti kaasa rääkida ja eelistusi ei oma, usaldan kohalike valikut.

        Muuhulgas võiks arutlusele panna, et mis formaadis kossumatš maha pidada? Et kõik kohaletulnud saaksid soovi korral võrdselt mänguaega ja et hiljem koostatav box score oleks objektiivsem ning keegi pikalt pingiotsale mossitama ei jääks Eelmise aasta kokkutuleku järel oli selles osas hiljem natuke nurinat kuulda. Kas koostada võistkonnad juba varem siin foorumis ntx registreerunute vahel, et kohapeal asi kiiremini läheks?

        Kommentaar


          #5
          Osalen. Loodan näha kõiki vanu ja uusi tuttavaid. Pubide suhtes eelistusi ei oma, kuna viimased 10 aastat ei tea Tartu pubikultuurist midagi. Kunagi oli üks vahva koht nimega Draakoni baar, aga ega mind sinna enam sisse ka ei lastaks

          Ettepanek on selline, et äkki seekord saaks ilma alkoholita hakkama? Mahla ja alkovabat õlut ju ikka leidub? Eelmisest korrast just väga palju ei mäleta ning esimese kokkutuleku järgselt sain sõita Tallinnast Pärnusse kahe norskava joodiku seltsis.

          Kommentaar


            #6
            Kui selline üritus koduõuele peaaegu tasuta kätte tuuakse, siis olen loomulikult minagi kindel osaleja. Ja olen kuulnud, et Tartust pidi ka veel rahvast tulema.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
              Ettepanek on selline, et äkki seekord saaks ilma alkoholita hakkama? Mahla ja alkovabat õlut ju ikka leidub? Eelmisest korrast just väga palju ei mäleta ning esimese kokkutuleku järgselt sain sõita Tallinnast Pärnusse kahe norskava joodiku seltsis.
              Huvitav mõte. Ega minagi üle paari alkoga õlle endale lubada ei saa. Peab ikka vastu ööd Tllinnasse tagasi tulema ja hommikul tööd tegema. Momendil on liiga selgelt sitt olla, et pohmellis tahaks millalgi jälle tööd teha.

              Kommentaar


                #8
                tulen kindlasti

                Big Ben on üsna ok koht ja teine korrus seal kõva sõna. Üks variant oleks veel Illegaardi tagumine saal, kust saaks ka mingit vutti jälgida, aga seal jällegi pole väga süüa midagi.

                Kommentaar


                  #9
                  Hommik!

                  Veri broo , yes indeed. Kui midagi vahele ei tule(Mis asi saabki üldse vahele tulla, eksju ), olen käpp.
                  Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                  "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                  Kommentaar


                    #10
                    Kossumängu formaadi kohta ei tule siis ideid? Ise käin esimesena siis välja viisikutega vahetuse

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas SDK Vaata postitust
                      Kossumängu formaadi kohta ei tule siis ideid? Ise käin esimesena siis välja viisikutega vahetuse
                      pigem peaks enne vaatama, palju rahvast kohale tuleb, siis alles formaadi. Keegi võiks üle loendada kindlad tulijad.

                      Kommentaar


                        #12
                        Viisikuteidee on igati hea, enne võiks tõesti mingi listi kokku panna kindlatest tulijatest, siis hea meeskondi moodustada.

                        Kommentaar


                          #13
                          Hommik!

                          Listi kohapealt , siis mainin juba ka varakult ära, et liigun sõiduvahendiga Tallinnast Tartusse, seega kel transpordis probleem, võib julgelt ühendust võtta. Liigun tempos 95 +/- 1 km/h ning Kükital teen vahepeatuse , et seal siis midagi söödavat hamba alla pista. Elamus missugune, kas pole...


                          Korvimänguformaadist niipalju, siis arvamust ning eelistusi selles osas ei oma. Peaasi, et oleks pall , mida saaks kolmesejoone tagant sisse visata

                          ps.. Sellele , kes arvab ära, kui mitu korda olen üldse viimase viie aasta jooksul korvi mänginud, teen pubis ühe teravama joogi välja. Eksimisruum +/-3 korda.
                          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                          Kommentaar


                            #14
                            Mina olen kindel tulija. Pole just väga kaugelt tulla ka
                            Pole nagu oma abi siiani pakkunud aga ilmselt võtan lähipäevadel Tartu meestega ühendust ja panustan omalt poolt ka korraldusse midagi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Kohal!

                              Tulen, mängin ning sarnaselt eelmisele aastale valmis kaasa võtma kaamera ja statiivi. NB! Mängujärgseid "filme" ei tee ja filmidega kaasnevat raha ja kuulsust ka ei paku :P

                              Nõus eelkõnelejatega, et kui vähegi võimalik, panna võistkonnad eelnevalt paika. Aga kuna see sõltub kohaletulevate arvust, siis soovitan olla valmis kohapealseks ad hoc meeskondade kujunemiseks.

                              Kesklinna Vandid

                              Kommentaar

                              Working...
                              X