320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hooaeg 2017/2018 Fulhami eesotsas algab Premis sellise satsiga -

    Kommentaar


      Shawcross ainukene inglane?

      Kommentaar


        no nagu sa näed..

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          no nagu sa näed..
          Ma vihjasin sellele, et kas mängijate registreerimiseks Premier League'i rohkem pole vaja.

          Kommentaar


            Algselt postitas whoisthemasta Vaata postitust
            Palju Cavani eest küsiti? Nüüd tuli minulgi Itaalia isu peale.
            Kui ma mängu alustasin esimesel hooajal siis oli ta profiilis juba kirjas Joining Napoli on 1.7.2011, nii et ma ei saanud nagu otseselt valida palju ma ta eest pakun ja kas ma üldse teda tahan, aga muidu oli hind vist umbes 23 miljonit dollarit.
            Algselt postitas Blue Moon
            Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

            Kommentaar


              Algselt postitas whoisthemasta Vaata postitust
              Ma vihjasin sellele, et kas mängijate registreerimiseks Premier League'i rohkem pole vaja.
              aso, no reegel on home-grown mängijatega, keda peab 8 olema - reservidest on suvalised jollerid selectitud, kes nagunii mängu ei saa, aga reegli täitmiseks on tarvis. ses osas on korras. eelmisel hooajal toimetas keskväljal Cattermole ka, aga United pidas paremaks tema eest 15 milli pakkuda.

              Kommentaar


                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                aso, no reegel on home-grown mängijatega, keda peab 8 olema - reservidest on suvalised jollerid selectitud, kes nagunii mängu ei saa, aga reegli täitmiseks on tarvis. ses osas on korras. eelmisel hooajal toimetas keskväljal Cattermole ka, aga United pidas paremaks tema eest 15 milli pakkuda.
                Selge, aga sul juba mõni hea regen on ka tulnud?

                Kommentaar


                  Algselt postitas sherf Vaata postitust
                  number punkt
                  Tuletaks sullegi meelde, et pärast numbrit ei tohi punkti panna, kui pole tegu lause lõpuga või järgarvuga (3. = kolmas, mitte kolm).

                  edaspidiseks teadmiseks
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algas kolmas hooaeg Interiga ning hooaja kolmandas mängus sai Maicon 2-l min punase ja peale seda kui kõik vahetused tehtud said Hummels, Lucio ja Santon vigastada. F**k jee.

                    Kommentaar


                      Olen proovinud ,ka kõik põhi liigad ära ning alustan nüüd suuremat Fm karjääri. Klubiks valisin oma vaieldamatu lemmiku Chelsea. Esimesena ostsin 31,5M eest D.Forlani. Peale seda ostsin Noorekaitsja Rafael Toloi ,ning Scoutisin veel paar head mängumeest ning panin nad Reservidesse üheks aastaks arenema. Anelka müüsin maha ,kuid pean Kompentatsiooni maksma 24,500Eurot 2012 aastani. Villareal Võtab loodetavasti Zhrikovi Laenule. Selle hooaja peamine Eesmärk Oleks Premier League+Fa Cup Cl tahaks alagrupist edasi jõuda. Inglismaa liiga karikas lasen Reserv Meeskonnal enamasti mängida ,et nad mängupraktikat saaksid. Järgmine hooaeg üritan John Obi Mikel-Busquetsi vastu vahetada ning otsida üks väga hea parem Äärekaitsja. Õhtul arvatavasti positan kuidas mul kulgeb hooaeg. Hetkel võitsin Community shieldis Manut 0-1 Essien '78.

                      Kommentaar


                        Ka mina alustasin just uut karjääri ning kavatsen seekord pühendumusega mängida. Korralikku karjääri polegi teinud veel, alati olen peale ühte hooaega uue mänguga alustanud, aga nüüd on tõsi taga. Klubiks võtsin oma lemmiku Arsenali.
                        Esimesel hooajal tegin kolm ostu: Kaka, Sneijder ja Defour. Almunia ja Bendtneri müüsin maha.
                        Liigas lõpetasin teisel kohal, Manchester Unitedi taga, nad olid päris võimsalt ees. Turniiridest panin kinni League Cupi ja Champions League'i, kus ma võitsin Chelseat 2-0, Chamberlain lõi mängu teise värava. Mainida tasuks veel veerandfinaalist edasijõudmist Real Madridi vastu. Võõrsil kaotasin ma neile 3-1, kuid kodus võitsin neid võimsalt skooriga 4-0. Poolfinaalis oli kerge vastane - Bayer Leverkusen.
                        Minu üllatuseks mängis Chamberlain väga hästi sel hooajal, ma andsin talle palju mänguaega ka. Tema debüütmäng oli Manchester Unitedi vastu ning seal ta suutis ka värava lüüa, mäng lõppes 4-1 Arsenali võiduga. Sellele järgnes mäng Zeniidiga, kus ma panin ta mängu, kuna ta mängis hästi ManU vastu, see kord sahistas ta võrku kahel korral.
                        Lisaks Chamberlainile, mängis noortest sel hooajal hästi veel Carl Jenkinson, kes oli ka stabiilselt põhikoosseisu mees.
                        Uue hooaja eel soetasin ma Lassana Diarra ning ka kaks noorukit - Jerome Rousillon ja Borja Baston, tulevikus peaks nad väga head olema. Nasri läheb arvatavasti Manchester Citysse, tegid mulle 35 miljoni euro suuruse pakkumise tema eest, tema asenduseks tõin ma sisse Hulki ja Fernando Gago. Jaanuaris liitub tiimiga veel Darijo Srna, kelle ma lepingu lõppemise tõttu tasuta saan.
                        Hooaja suurim pettumus oli Robin van Persie, kes enamasti istus kodus vigastatuna ja vingus minu kallal, et tiimis puudub distsipliin.

                        Kommentaar


                          Tere alustasin siis oma Football Manageri karjääri klubiga Manchester City. Muidu olin Hispaania koondisega eelmises saves päris kaugel aga tahtsin Eesti liigat ja uut patchi peale panna. Esimesena ma siis ostsin Ronaldinho Brasiiliast, 15 milli läks maksma. Sõpruskohtumised muidu läksid enam vähem hästi kuid sain Copenhaagenilt 2-0 pähe võõrsil. Portugali Sportinguga tegin ma siis viigi, ülejäänud sõpruskohtumise vastased ei jäänud kahjuks meelde. Teise ostuga soetasin omale tiimi Kostja Vassiljevi. Vassiljev kahjuks väga kaua algkooseisus ei saanud olla kuna sinna trügis vahele Yaya Toure siis vahepeal juhtus nii, et läks pingile ja pärast suutis minu arust ta sealt välja lülitada Shaun Wright kes muidugi hiljem sai algkoosseisu. Debüüdil särasid kõik ostud - Ronaldinho 1 koll ja Kostja 1 koll ning 2 assisti. Algus läks päris kiiresti käest ära kui saime pähe: Bringhamnilt, West Hamnilt, Tottenhamnilt ja Manult. Mehed olid ikka see aeg väga vormist ära kuid ma hakkasin uurima igasuguseid võimalusi ja sain kuidagi kõik tagasi normaalseks ja nüüd pole 18 mängu kaotanud. Ahjaa vahepeal saatsin 2 noorukit laenule - Jõ ja Gunnar Nielsen. Võimalik, et võtan Gunnari kolmandaks kui ta naaseb laenult. English cupis sain pähe The Championshipi tiimilt nimi kahjuks meelde ei jäänud. Fa cup läheb päris edukalt kus alistasin Arsenali 2-0 - Värava autorid: Silva ja Tevez. Euro cupis läheb siiamaani hästi varsti tuleb Atletico madridiga mäng. Talvisel ülemineku ajal tõin tiimi laenuga Fernando Gago ja Ashley Youngi kes kohe üldse ei taha veel särada, võimalik et saadan ta laenule järgmisel hooajal.

                          Kindlasti kirjutan järgmise hooaja kohta ka midagi.
                          Last edited by Brass; 24.08.11, 10:45. Põhjus: üks lause kustutatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Brass Vaata postitust
                            Vabandage kui kirjavead ja halva ehitusega laused esinevad.
                            See lause tuli sul hästi välja. Bolditud ja puha.
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Brass Vaata postitust
                              blah-blaaa

                              Vabandage kui kirjavead ja halva ehitusega laused esinevad.
                              *sniff-sniff* smells like....

                              Kommentaar


                                Mõtlesin et näitan siis juba oma Sevilla koosseisu ära, vaikselt pusitud, aga siiski..
                                David, Nene, Vendakis, van der Post ja Barreiro on ise mäng genereerinud wonderkidid



                                Ja Sorry et pilt liiga suur sai.
                                Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X