320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm, sors, et laisk olen ja googeldada ei viitsi, aga äkki mõni tubli viitsib anda mõnusa ülevaate sellest, et mida FM12-st oodata (põhilised uued viled ja nii). Või siis sõimata mul nägu täis, et ma ei viitsi kahte lehte tagasi lapata..

    Kommentaar


      Algselt postitas AndresR Vaata postitust
      Hmm, sors, et laisk olen ja googeldada ei viitsi, aga äkki mõni tubli viitsib anda mõnusa ülevaate sellest, et mida FM12-st oodata (põhilised uued viled ja nii). Või siis sõimata mul nägu täis, et ma ei viitsi kahte lehte tagasi lapata..
      Neid jutte nendest uuendustest ei tasu tõepähe võtta tihti peale aetakse mingit jama ning põhilised uuendused tulevad ikkagi välja mängus, siis kui ta juba turul müügil on.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Neid jutte nendest uuendustest ei tasu tõepähe võtta tihti peale aetakse mingit jama ning põhilised uuendused tulevad ikkagi välja mängus, siis kui ta juba turul müügil on.
        Misassa. Sa ise said ka aru mida kirjutasid? Uuendustest lugege FM12 teemast, mis on tâitsa olemas.

        Kommentaar


          kuidas sundida kaitsjaid rohkem peale minema ja agressiivsemad olema.nad isegi ei ürita palli ära võtta ja lihtsalt seisavad

          Kommentaar


            saab keegi aidata?Tänud ette

            Kommentaar


              Äkki on sitad kaitsjad, mingi hüüdkäsklus oli ka vist, aga pole ammu mänginud, ei mäleta. Kuid individuaalsed käsud takatikat pannes ei aita?

              Kommentaar


                kaitsjad küll sitad pole.aga see jama on kogu tiimiga.iga vastaste rünnak lõpeb pealelöögiga kui just nad ise ära ei riku midagi

                Kommentaar


                  saab siis keegi aidata?täna jooksis Heskey minu karistusalas pool minti ringi ja siis lõi tühja...täiesti mesendav...

                  Kommentaar


                    Ei mõista kuidas mismoodi nad sul seal jooksevad kui sul just ainult 2 kaitset pole ilma poolkaitseliinita.

                    Kindlasti ütleks, et ei tasu olla kas overloadi või attackingu peal terve mäng, siis vastastel tekibki neid võimalusi.
                    Ja kui tahad, et mehed julmemalt peale käiks siis Hassle opponents peale (hoiatan, et see võib päris mõnusalt kaarte tekitada)

                    minu kaitseliin ja nende käsud:
                    RB Sagna - Full back - Automatic
                    RCB Hummels - Central Defender - Ball playing defender
                    LCB Vermaelen - Central Defender - Stopper
                    LB Andre Santos - Full back - Automatic

                    Lisaks poolkaitses täitsa keskel:
                    RCM Wilshere - deep lying playmaker - support
                    LCM Song - Defensive midfielder

                    Kommentaar


                      mis su kaitseliini kõrgus on?

                      Kommentaar


                        Defensive line on suht push up alguse moment

                        Kommentaar


                          Täiesti uskumatu millise ründaja mulle meedia leidis.

                          Let's Review is the ultimate review plugin for WordPress. Stylishm unlimited criterias/pros/cons & affiliate links. Truly the best review WordPress plugin.


                          Let's Review is the ultimate review plugin for WordPress. Stylishm unlimited criterias/pros/cons & affiliate links. Truly the best review WordPress plugin.


                          Pikemat aega arvati, et teen tüübile pakkumise, kuigi ise ei teadnudki temast ja seetõttu ei olnud väga huvitatud, kuna endal 3 noort kasvandikku valmimas + üks brasiillane ja argentiinlane, kes asja ära ajavad. Lõpuks vaatasin, et ahh.. kurat.. History on päris hea ja väravaid suudab lüüa, et võiks ikkagi ära osta. Skaudid kiitsid ka takka ja tehing sai 30m peale ära tehtud. Jaanuaris sai ta ostetud, liigas 32 väravat+6 väravat karikas. Meistrite Liigas mängis vaid ühe mängu, sest suutis omale 2 kollast teenida I poolajaga.

                          Nüüd hakkas uus hooaeg pihta ning 3 mängu tehtud. Super Cup Feyenoordi vastu 2 väravat (2-1 võit), Eredivisie avamängus ADO '20 vastu 6 väravat ja assist (8-0 võit) ning nüüd Excelsiori vastu 10-1 võit, kus ta lõi 7 väravat ja üks määrustepärane värav võeti ka suluseisuks. Uskumatu vend...

                          Kommentaar


                            hea vend.saa oma mänguga ka päris kauges tulevikus.tüübi sünniaasta 2017

                            Kommentaar


                              Kurat, ajasite mulle ka mänguisu peale
                              Peab uuesti FM-i peale laskma, pole mõtet uut oodata kuna arvuti nkn välja ei vea uut nii hästi.

                              Kommentaar


                                kas Eesti peatreener saab ka olla?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X