320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jah, saab küll.

    Kommentaar


      kas koondise peatreeneriks saab hakata kohe karjääri alguses või peab ennem klubiga mängima?

      Kommentaar


        kohe alguses saab ka

        Kommentaar


          kas keegi mängib eesti koondisega ka?

          Kommentaar


            Eriti palju aega pole olnud, aga olen vaikselt Tottenhamiga nokitsenud, 12.hooaja lõpus on mul suht ühe mehe tiim:

            Kommentaar


              Ega poole mängu pealt nime vahetada ei saa ?
              Algselt postitas Blue Moon
              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

              Kommentaar


                saad anda endale hüüdnime(vist)
                Algselt postitas rainis007
                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                Kommentaar


                  Kuidas jagu saada kohtunikust, kes jagab mu meestele alatasa kollaseid-punaseid. Peale selle ei taha võidud tulla, kui see vemps vilistab.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Viimased 4 mängu, kus see kohtunikuhärra vilistanud on, olen saanud 3 punkti, 2 punast ja hunnik kollaseid.
                    vs. Heerenveen 0-3
                    vs. Excelsior 2-0
                    vs. PSV 0-3
                    vs. Ajax 1-3

                    Ajaxi mängus eemaldas seisul 1-1, peale seda hakkas Ajax domineerima. Heerenveeniga mängides sama seis, peale punast lõi vastane kõik väravad mulle. Eelmisel hooajal sain PSV ja Heerenveeniga hakkama, viigid ja võidud. Neid mänge on veel, kus see mul kõik perse keeranud Tavaliselt on minu meeskonnal 5 kollast ja üle(kus mr. Nijhuis vilistab) ühe mängu kohta.

                    E: Hooaja alguses andis mr. Nijhuis mu mehele veel ühe punase. Ehk kokku on ta andnud kolm punast, mis on ka ainukesed mul. Ühte venda ei salli kohe üldse vist, hunnik kollaseid ja kaks punast
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Meeskond liiga aggressive.

                      Kommentaar


                        Ei ütleks, defaulti peal on see mul. Sellest üks püglal alla panna, siis tulemust ei tule üldse. Praegu heal 6-ndal kohal ning euroopa paistab teist aastat järjest. Karikafinaali sain ka esimest korda - FC Twente vs. FC Dordrecht. Kuigi Twente favoriit, tahaks karikat :P
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Ei ütleks, defaulti peal on see mul. Sellest üks püglal alla panna, siis tulemust ei tule üldse. Praegu heal 6-ndal kohal ning euroopa paistab teist aastat järjest. Karikafinaali sain ka esimest korda - FC Twente vs. FC Dordrecht. Kuigi Twente favoriit, tahaks karikat :P
                          Ma rohkem mõtlesin, et mängijad liiga agresiivsed, st mingi attribute on ju aggressive vms kui ma ei eksi.

                          Kommentaar


                            Päris tore asi juhtus.

                            Kommentaar


                              Lõppes 6 hooaeg Hollandis ning meeskond püsib Eredivise tipus.







                              Euroopa Liiga kvalifikatsioonis mängisin Groningeniga, kokkuvõttes kaotasin kolmandas mängus lisaajal. Alustan seitsmendat hooaga, mis jääb arvatavasti viimaseks Hollandis, kuigi lepingut kaks aastat alles veel. Lepingut on pakkunud venemaa keskmikud, Portugali tipud ning Hollandis AZ ja veel mõned. Igal aastal võetakse tugevamate klubide poolt head mängijad ära. Kuigi ma ütlen neile, et klubi "kasvab", kuid ikka lähevad minema. Vot selline lugu siis
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Perse see fm. Olin esikolmikus Eredivises ning siis tuli mingi langus, kus kümnest mängust ei tulnud võitu. Pärast seda tuli hea(7mängu vist) võitude seeria, kus loputasin sh Ajax'it. Nüüdseks on Holland mind endast nii välja viinud. Esiteks, panin tähele, et mu mängu vilistavad ainult kaks kohtuniku. Vaheldumisi või vahepeal järjest mitu mängu. Viimane hooag sain euroopa liiga alagrupiturniirile. Malaga, Rubin ja mingi türklane oli. Sain kolmanda koha 9 punktiga. See hooaeg lõpedasin ED 6-ndal kohal. Play-off'is mängisin twentega, kus kahe mängu kokkuvõttes pidin alla vanduma 11-1(!) ebareaalne, arvestades seda, et eelnevalt lopuasin neid enamus mängudes. Igatahes koos selle hooajaga lõpeb mul leping ning ei pikenda seda, kuigi board soovib täiega. Vaatan ehk tuleb mingi hea pakkumine või peab sootuks omale uue FM hankima.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X