320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Häti jalkasärgid samuti hea tahtmise juures saadaval seoses augustikuise iga-aastase HT miitingu tarbeks (mitte ilmtingimata). Kel huvi siis info confis miitingu all vai saatke mulle mail oma kontaktidega.

    Kommentaar


      Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
      Ma sain boti käest 2-3 pähe....Vale taktika panin ja siis tänu sellele jäin liigas viiendaks.Oleks võitnud oleks ma olnud neljas,aga noh ma lõpetasin alles oma teise hooaja.Ja mu parim väravakütt oli kolmas,oleks kaks kolli veel löönud oleks olnud esimene,aga oleks on sama mis poleks.
      Ja siis ma unustsin ennast veel 100+ mängudele kirja panemata:'(:'(

      Tiimi nimi:FC Kärdla Arsenal
      boti käest annab ikka pähe saada. Soovitan sulle 5-3-2 taktikat, pallivaldamine tuleb tükk maad suurem
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        pigem 4-5-1 või 3-5-2

        Kommentaar


          Algselt postitas Refieus Vaata postitust
          pigem 4-5-1 või 3-5-2
          jah, 3-5-2 ikka
          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



          Ken Lee tulibu dibu douchoo

          Kommentaar


            mul oli seal kunagi kasutaja ,nimi oli number77

            Kommentaar


              vot kui põnev. mis su mängijate nimed olid?
              /

              Kommentaar


                Kellel praegu raha hattrickis on, siis soovitan võimalikult palju häid mängijaid osta, sest pärast neid muudatusi hakkavad hinnad kindlasti kõvasti tõusma jälle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Erko Vaata postitust
                  Kellel praegu raha hattrickis on, siis soovitan võimalikult palju häid mängijaid osta, sest pärast neid muudatusi hakkavad hinnad kindlasti kõvasti tõusma jälle.
                  Kurat sain just 10 milli kokku krabatud ja suht mõtlemata tegin staadionil ehituse
                  Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                  Ken Lee tulibu dibu douchoo

                  Kommentaar


                    Enne reedet tegid seda? Kui nii, siis 500k saad veel tagasi sellest rahast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Erko Vaata postitust
                      Enne reedet tegid seda? Kui nii, siis 500k saad veel tagasi sellest rahast.
                      ei, eile hilisõhtul
                      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                      Ken Lee tulibu dibu douchoo

                      Kommentaar


                        Kuulge Hattricki tekkis mingi uus asi -Vastupidavuse treeningu jaotus.Mis see on?ja mitu % oleks sedA kõige kasulikum panna?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
                          Kuulge Hattricki tekkis mingi uus asi -Vastupidavuse treeningu jaotus.Mis see on?ja mitu % oleks sedA kõige kasulikum panna?
                          täpselt sama küsimus tekkis just praegu treeningut vaadates

                          Kommentaar


                            Valige soccerneti oma poiss lualua U20 treeneriks ja ma võin teile öelda, kuidas talitama peab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kyps Vaata postitust
                              Valige soccerneti oma poiss lualua U20 treeneriks ja ma võin teile öelda, kuidas talitama peab.
                              on väljapressija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                                Valige soccerneti oma poiss lualua U20 treeneriks ja ma võin teile öelda, kuidas talitama peab.

                                Noh olgu ma andsin oma hääle ära.Räägi siis nüüd meile mida tegema peab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X