320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti tasuta, registreeri ära, oot päev või paar kuni saad meeskonna ja ainult mängi siis. Võimalus on muidugi soetada ka toetaja pakett, mis on vabatahtlik, et see teeb asja huvitavamaks, aga mingeid otseseid eelistusi ta mängimisel ei anna.

    Kommentaar


      Oi, kes see geenius oli, kes unustas meeskonna karikaks üles seada ja 0-5 botilt sai


      (&%¤%&****/%¤#/( - ropp taanikeelne sõim

      Kommentaar


        Seepärast pannaksegi alati mingi standard koosseis paika.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Seepärast pannaksegi alati mingi standard koosseis paika.
          Kuna ma müüsin hooaja keskel mehed maha, unustasin panna mingid tolbajoobad asemele kuniks uued mehed kohal....tämit

          Kommentaar


            Hääled mule, või muidu!!!

            Kommentaar


              veel 1,5h tagasi oli v6imalik ligi saada,
              aga alanud vooruga on see uuendatud habras asi ikka lootusetult hangunud
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Küsimus: miks hatstats enam liigareitinguid ei kogu ja kas on mingi alternatiiv ka sellele?

                Kommentaar


                  Supplies!

                  Kommentaar


                    olen suht algaja ,aga lugesin eelnevalt ,et osadel siin 115 mln jne.
                    niiet küsiks ,et mis imenipiga te nii palju raha kokku ajate ?
                    äkki keegi jagaks mulle mõningaid õpetussõnu
                    Elu on jalgpall!

                    Kommentaar


                      treenisid mängijaid ja hoolitsesid meeskonna eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kennu93 Vaata postitust
                        olen suht algaja ,aga lugesin eelnevalt ,et osadel siin 115 mln jne.
                        niiet küsiks ,et mis imenipiga te nii palju raha kokku ajate ?
                        äkki keegi jagaks mulle mõningaid õpetussõnu
                        Eks ikka ostad, treenid ja müüd.
                        Kõik muu on juba detailid
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kennu93 Vaata postitust
                          olen suht algaja ,aga lugesin eelnevalt ,et osadel siin 115 mln jne.
                          niiet küsiks ,et mis imenipiga te nii palju raha kokku ajate ?
                          äkki keegi jagaks mulle mõningaid õpetussõnu
                          Kui natuke põhjalikumalt rääkida, siis ostad kuskile liini portsu noori mängijaid rahuldav/hea põhioskusega ja treenid neid paar hooaega ning seejärel müüd nad maha ja saad pappi. Loomulikult tulevad treenitavatele kasuks erioskus ja kõrvaloskus(-ed), need tõstavad hilisemat müügihinda.
                          Aga selleks on vaja aega ja kannatust.

                          Palju pappi ja ruttu on põhimõtteliselt ka võimalik, aga see eeldab mängijaturu põhjalikku tundmist, viitsimist turgu kammida ning head orienteerumist noormängijate subskillides, palkades ja TSI-s Aega ja kannatust on vaja tunduvalt rohkem, kui pikaajalise treeningu puhul, lisaks on oluline kogemus ja õnnefaktor
                          Mõte on selles, et ostad soodsalt mängija, kellel on järgmisest tasemest puudu vaid trenn või paar ja müüd ta korraliku kasumiga maha juba nädala või paari pärast.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas norsk Vaata postitust
                            Mõte on selles, et ostad soodsalt mängija, kellel on järgmisest tasemest puudu vaid trenn või paar ja müüd ta korraliku kasumiga maha juba nädala või paari pärast.
                            Tänud ,sain sellest aru ,aga kui ütlesid ,et ostad mängija ja arendad teda trenn või paar,seega küsimus ,kuidas sa oskad vaadata ,et tal kohe uus tase ?
                            Elu on jalgpall!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kennu93 Vaata postitust
                              Tänud ,sain sellest aru ,aga kui ütlesid ,et ostad mängija ja arendad teda trenn või paar,seega küsimus ,kuidas sa oskad vaadata ,et tal kohe uus tase ?

                              Vaatad mängijate alt nt. mees on hea ründaja siis treenid teda nt. neli nädalat ja siis on ta eeskujulik jne.

                              Kommentaar


                                ei, küsiti midagi muud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X