320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tüüpiline kypsi käitumine - ei miskit üllatust
    Tundmatu - ehk mida mina ka tean

    Kommentaar


      Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
      Kuulge Hattricki tekkis mingi uus asi -Vastupidavuse treeningu jaotus.Mis see on?ja mitu % oleks sedA kõige kasulikum panna?
      Küsi HT-foorumitest

      EDIT:
      AbsoluteZero:"Vastupidavuse treeningujaotus tähendab seda, et nüüdsest treenid sa vastupidavust mitte nagu varem põhitrennina, vaid see on nö kohustuslik lisatrenn. Põhimõtteliselt ei muutu aga mitte midagi, kuna ka varem pidi 1-2 nädalat ohverdama hooajast vastupidavusele, kuid nüüd on see hooaja peale laiali jaotatud. Täpseid protsendinumbreid ei oska sulle keegi öelda kuna HT-d sellekohapealt vaikivad ja lastakse kasutajatel ise see optimaalne protsent leida. Global-foorumist on mitu korda läbi käinud maagiline 12,5%. Mina ei tea, kas see on õige või vale, aga tõenäoliselt midagi sinnakanti peaks olema see protsentmäär, mis lubab vastupidavustasemeid säilitada."
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        Vot nii ongi. Eks siis saad tasapisi seda protseti timmima hakata, kui 12,5% pealt hakkavad innerite staminad langema.

        Kommentaar


          njah aga ta ei lase ju seda 12.5 panna......kolm tähte/numbrit saab ainult trükkida sinna, vähemalt mul laseb ainult kolm.

          Kommentaar


            sitt lugu küll

            Kommentaar


              Algselt postitas Olympi Vaata postitust
              Küsi HT-foorumitest

              EDIT:
              AbsoluteZero:"Vastupidavuse treeningujaotus tähendab seda, et nüüdsest treenid sa vastupidavust mitte nagu varem põhitrennina, vaid see on nö kohustuslik lisatrenn. Põhimõtteliselt ei muutu aga mitte midagi, kuna ka varem pidi 1-2 nädalat ohverdama hooajast vastupidavusele, kuid nüüd on see hooaja peale laiali jaotatud. Täpseid protsendinumbreid ei oska sulle keegi öelda kuna HT-d sellekohapealt vaikivad ja lastakse kasutajatel ise see optimaalne protsent leida. Global-foorumist on mitu korda läbi käinud maagiline 12,5%. Mina ei tea, kas see on õige või vale, aga tõenäoliselt midagi sinnakanti peaks olema see protsentmäär, mis lubab vastupidavustasemeid säilitada."
              Mulle räägiti kah mingist 10-15%,aga mulle soovitati ka panna paar nädalat 30% peal ja siis jälle tagasi 12% peale.

              Kommentaar


                Ma panin 10 ja las olla praegu. Kurat kõik kelle ma treenisin suurepäraseks vastupidavuse vana süsteemi järgi langesid kohe eeskujulikuks.

                Kommentaar


                  Kas keegi räägiks mida teha, et mängijad saaksid võimalikult vähe vigastusi.
                  Algselt postitas Cule
                  Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                  Kommentaar


                    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                    Kas keegi räägiks mida teha, et mängijad saaksid võimalikult vähe vigastusi.
                    Mitme protsendi peal sa mängijad treenid?Kui 100 siis võta vähemaks mingi 90+.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                      Kas keegi räägiks mida teha, et mängijad saaksid võimalikult vähe vigastusi.
                      füsiode arv 10 peal on mulle kasu toonud võrreldes päris paljude tuttavatega, kel väga pikki vigastusi jutti tuleb. Eks mõõnad ole Jamaika Suusakoondiselgi olnud, kuid siiski...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ballack Vaata postitust
                        njah aga ta ei lase ju seda 12.5 panna......kolm tähte/numbrit saab ainult trükkida sinna, vähemalt mul laseb ainult kolm.
                        Pole hullu, 13 on ilus ümmargune arv.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                          füsiode arv 10 peal on mulle kasu toonud võrreldes päris paljude tuttavatega, kel väga pikki vigastusi jutti tuleb. Eks mõõnad ole Jamaika Suusakoondiselgi olnud, kuid siiski...
                          Treenin 90% peal aga ma ei olnud rahanappuse tõttu ühtegi füsioterepeauti palganud
                          Algselt postitas Cule
                          Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                          Kommentaar


                            Kas kellelgi on veel probleeme sellega, et ta ei saa noortemeeskonnaga liigat alustada?
                            Algselt postitas Cule
                            Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                            Kommentaar


                              mul ei ole, kas noorteliigas on kõik kohad üldse täidetud?
                              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                                mul ei ole, kas noorteliigas on kõik kohad üldse täidetud?
                                Ei, vastupidi mõnda aega ei tahtnud keegi lihtsalt liigaga liituda.
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X