320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'NHL\'

    Originally posted by SleepWalking


    Originally posted by vaikiv mees
    (80tel tuldi n2it 2-4 kaotusseisust viiki viimase 1,5min-ga)
    rääkimata viimasest kahest MMist, millest viimast ei taha ükski soomlane enam meenutada ... aga mängus kompenseeris soome oskuste puuduse tahtega ja ainult õnn jäi soome ja võidu vahele.
    no vat, see on soomlaste kollektiivses alateadvuses, ainult kogu eelneva pinnalt sai juhtuda see 5:1 eduseisust 5:6 kaotus.. nagu pole laias plaanis selle aasta kaotuses syydi ainult v-vaht, lihtsalt terve meeskond ei usu, et nad v6ivad v6ita

    [finaal (SWE v CAN) praegu, esimesel perioodil 2:0]
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Replying to Topic \'NHL\'

      5-3
      308

      Kommentaar


        Replying to Topic \'NHL\'

        Kanada on taas maailmameister, hoolimata olematust toetusest Praha tribüünidel ja võib-olla pisut tänu ameeriklasest kohtunikule poolfinaalis Slovakkiaga. Ehkki ma üldse, ei kahtle, et vahtralehed oleksid ilma selletagi nimetet mängu võitnud.
        Finaalis nägime parimat Kanadat. Ei löönud neid rivist välja rootslaste individuaalne meisterlikkus esimesel pooltunnil. Rob Niedermayer tegi ebaausa ja vastiku tembu, sõites Forsbergile selja tagant sisse, kuid ilmselt oli seegi Rootsi enesekindluse kõigutamiseks vajalik.
        Matshi teisel poolel võtsid kanadalased lihtsalt kätte ja võitsid selle mängu ära. Nii on tiitel kaitstud. Sügisel Maailma Karikal mängitakse juba hoopis tugevama tiimiga, järgmisel kevadel aga vaevalt jätku tuleb - NHL-i oodatav streik toob võib-olla kaasa jälle \"amatööride\" MM-i. Aga ei sest midagi. Kanada on maailmameister 2004.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Replying to Topic \'NHL\'

          eile õhtul finaali lõppedes mõtlesin, et kuidas on võimalik, et medalid võtsid kolm võistkonda, kes kõik pigem vastumeelseid tundeid tekitavad? ju siis minu lemmikud tahtsid vähem võita ja seetõttu tahapoole jäid kah. finaalis arvas rootsi mängu tehtud olevat kahel korral 2-väravaga juhtides. samas põhja-ameeriklaste vastu nii ei tohi, mistõttu karistus tuligi. world cup kipub selle aasta see tähtsam hokiturniir olema jah.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'NHL\'

            Calgary Flames on SJ Sharksi vastu mängudega juba 2-0 ette läinud. Ikka on veel hoos nende vapustav soomlasest väravavaht Miikka Kiprusoff.
            Eriti yllatav on see, et mängud toimusid SJSi kodus. SJS tuli confi finaali 2 asetusega calgary aga 6 asetusega.

            Yllatajad ruulivad Go Flames!

            ei TB peab võitma siiski

            Kommentaar


              Replying to Topic \'NHL\'

              Kipal seekord eriti tööd polnud, aga selline asjadekäik mulle meeldib.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'NHL\'

                Originally posted by kyps


                Kipal seekord eriti tööd polnud, aga selline asjadekäik mulle meeldib.
                nabakovil kah mitte, aga ikka lasi 4 sisse

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'NHL\'

                  Originally posted by vare
                  Järgmisse ringi saajaid ennustan nii palju, et Detroidil ning San Josél justkui poleks palju muret vaja tunda. teiste paaride kohta aga ei julge mitte midagi öelda. Kahju, et kokku läksid kaks Kanada paari, kuid võttes aluseks muljeid tavahooaja lõpust, ei ole ka sel hooajal vast oodata võitu sinnapoole piiri.
                  et kui valesti suutsin ma seda mõelda... Pärast Detroidi võitmist, ei näe ma Calgaryle muud võrdväärset kui Tampa - ja seda ju finaalis!!
                  Samas, kui võtta asja läbi real-skeptiliste rillide, siis NHLs pole määravaks niivõrd kodueelis kuivõrd see, kuidas on mänguks ette valmistatud ning kas võistkonnal on hea päev või mitte. tase on nõnda võrdne.
                  Huvitav on see, et Calgary pole peaaegu kümme aastat millegagi märkimisväärsega hakkama saanud ning Tampa ja San José pole ealeski nii kaugele jõudnud. Seega, kuigi enda pooldatav klubi on väljas, näib, et hooaeg on siiski nõnda imeline...

                  praegu loodan Calgaryle

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'NHL\'

                    Patt oleks mainimata jätta Kanada hoki võidukäiku sel aastal. MM tiitel neil kotis ja üks sats üle 10 aasta NHLi play-offi finaalis. Viimati sai sellega hakkama Vancouver aastal 94. Nüüd siis Calgary kord tiitli pärast võidelda. Eelmine kord oldi nii kaugel kaugel 89ndal aastal samuti Kanada meeskonna (Montreali) vastu ja võideti ka tiitel. Minu jaoks vaieldamatu lemmik on Miikka Kiprusoff oma ületamatu mänguga Flames´i väravasuul. Poolfinaali võit tuli just tema endise klubi San Jose üle, kust ta siirdus selle hooaja algul Calgary´sse. Saatuse iroonia,mis?

                    Go Calgary,go! The best team next to Pittsburgh!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'NHL\'

                      karikas siis Tampale, olen pettunud, olin Calgary poolt, pelgalt juba sommide pärast.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'NHL\'

                        Originally posted by dreyd


                        karikas siis Tampale, olen pettunud, olin Calgary poolt, pelgalt juba sommide pärast.
                        Sommid saastaks . Noored täkud - Lecavalier, Richards, Afanasenkov, Fedotenko jt - võtsid oma. Draftid tasusid lõpuks ära. Klubil vanust ca 10a enamus sellest olnud liiga punane latern. Märku tõusust andis juba eelmine hooaeg.
                        Mina olen eriti rõõmus Habibulini üle (A). Ahjaa finaalseeria viimase mängu lõppseisuks jäi 2:1, TB mõlemad väravad lõi Fedotenko. CGY auvärava lõi Conroy

                        Kes siis järgmine hooaeg võidab? Atlanta ehk

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'NHL\'

                          Originally posted by Devil
                          Kes siis järgmine hooaeg võidab? Atlanta ehk
                          Mina isiklikult ei mõista seda. Stanley Cup Floridasse! Kõlab veel hullemini kui California, kus ta muidugi juba käinud on.
                          Rahaga on võimalik sisse osta spordiala, mida reaalselt välitingimustes harrastada ei saa. Väärastunud on see tänapäeva maailm.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'NHL\'

                            Tõepoolest, Kanada meeskond oleks võinud ka vahepeal võita, põhjapoole pole karikas vist päris mitu aastat juba rännanud.

                            Muide Devil, Lightning peaks olema eksisteerinud juba umbes 20 aastat, siiamaani olid nad aastaid liigas peksupoisid olnud. Selles mõttes huvitav kokkusattumus, et ka Tampa Bay Buccaneers, kes NFL-is oli aastaid kehvake olnud, võitis üle-eelmine hooaeg oma esimese tiitli. Seega on linna spordifännidel parajasti head ajad.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'NHL\'

                              Originally posted by mcnamara


                              Originally posted by Devil
                              Kes siis järgmine hooaeg võidab? Atlanta ehk
                              Mina isiklikult ei mõista seda. Stanley Cup Floridasse!
                              äää...kas Atlanta pole mitte Georgia osariigi pealinn?!
                              Aga see selleks. Kui võrreldes kahe hooaja tagust Trashersit ja selle hooaja oma, siis on edasiminek silmaga nähtav...äkki juhtubki see üllatus?
                              Where were you in '62?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'NHL\'

                                Devil on vist tõele üsna lähedal,
                                see laienemine (Tampa, juba likvideerimisohus Ottawa ja veel miski klubi)
                                liitusid NHLiga kuskil 90te algul vist, 10-15a tagasi,
                                võib ju kontrollida

                                edit: Ottawa mängis kuni 1934 ja siis uuesti alates 1992/93,
                                San Jose 1.hooaeg peaks olema 91/92
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X