320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ilmselt Florida ei jõua ära kahetseda et eelmisel hooajal vallandas Gallanti
    aga seniks ...

    Kommentaar


      Veits kahju, et Tampa Boston nii lühikeseks jäi. Johnson-Point-Palat liin sai kokkuvõttes Bostoni suure kolmikuga hakkama. Cooperilt hea käik.

      Kommentaar


        Tagus Hertl eile, mis ta tagus poste aga tõsiasi on see, et Sharks on selleks hooajaks väljas ja liiga uustulnukad edasi. Kane jooksis paraku playoffis lati alt läbi ja nüüd on Doug Wilsonil tõsine küsimus, kas palgasõdur vabaks lasta ja pühenduda Tavarese püüdmisele või mitte. Lisaks on Thornton nüüd vabaagent ja teda ei pruugi enam SJS vormis jääl näha. Kahju on muiudgi jälle, et konverentsi finaali ei jõutud aga peale Marleau lahkusmit ja Thorntoni vigastust arvati, et play-offi SJS üldse ei jõua.

        http://www.last.fm/user/kurat_

        Kommentaar


          Ovetškin esimest korda konverentsi finaalis ja õhus on 75%-line võimalus, et tänavu tuleb täiesti uus klubi karikavõitjaks. Muljetavaldav võit 6. mängus, kus Penguins jäeti vaid 22 pealeviske juurde ja lisaajal kangutati 2-1 võit välja vaatamata Bäckströmi puudumisele.

          Läänes serveeritakse neljapäeval mäng, mida oleks patt maha magada. Selle eest hoolitses Filip Forsberg, kes oli 6. mängu 4-0 võidus osaline kolmes väravas (2+1), tehes ka sellise asja:

          Kommentaar


            Nojah, igavesti ei saanud see võiduseeria kesta. Respect Washingtoni suunas. Paberil küll näiliselt kehvemad kui varasemalt ja Backstrom ka katki viimane mäng, aga lõpuks tuli ära. Tampa vastu ennustan siiski kaotust.

            Nashville vs Winnipeg on üldiselt ootustele vastanud ja tõigi 7. mängu. Eilne/tänane game 6 muidugi nadivõitu. Tahaks Winnipegi edasi näha, aga raha sellele ei paneks.

            Kommentaar


              Tasavägine, aga kummaliste ühepoolsete mängudega seeria sai sobiva lõpu, mille kokkuvõtteks sobib hästi üks säuts.

              Kommentaar


                Oh, Epicu lugu lugedes meenus see 20 aasta tagune käik Capitalsilt. Eriti ida finaal Buffalo vastu, kus olin robustselt Washingtoni poolt, kuna mulle mingil põhjusel Hašek toona üldse ei meeldinud (kuna nad võitsid Venemaad olümpial, kelle poolt ma mingil kummalisel põhjusel (loe Pavel Bure) olin). Öösiti sai üleval oldud, samal ajal 9. klassi lõpetatud ja TV1-st vaadatud. Kas keegi mäletab, kes toonane kommentaator üldse oli?
                Igatahes jõuti (vist kaheksanda asetusena) finaali, kus Detroidilt kuivalt sumpsi saadi. See oli viimane periood, kui ma NHLi jälgisin...

                P.S. Ah, neljas asetus oldi. Näe, kus mälu valetab.

                Kommentaar


                  Üsna lihtsalt tuli see Winnipegile ikka. Rinnel kolmas kord seerias koduväljakul mäng pooleli jätta. Tuleb pikk suvi.

                  Läänes loodan Winnipegi edu, aga Vegase vastu vist ennustada ei maksa. Võrdlus kunagiste expansion tiimidega pigem kohatu, arvestades tänapäeva konkurentsi tihedust. St Louisi esimesel aastal pandi kõik 6 uut tiimi ühte konverentsi ja keegi pidigi finaali saama.

                  Tampale ennustan ka umbes 4-1 edu. Sergachevi diil on ikka täielik võit ja Montreali GMi järjekordne ämber muidugi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Oh, Epicu lugu lugedes meenus see 20 aasta tagune käik Capitalsilt. Eriti ida finaal Buffalo vastu, kus olin robustselt Washingtoni poolt, kuna mulle mingil põhjusel Hašek toona üldse ei meeldinud (kuna nad võitsid Venemaad olümpial, kelle poolt ma mingil kummalisel põhjusel (loe Pavel Bure) olin). Öösiti sai üleval oldud, samal ajal 9. klassi lõpetatud ja TV1-st vaadatud. Kas keegi mäletab, kes toonane kommentaator üldse oli?
                    Igatahes jõuti (vist kaheksanda asetusena) finaali, kus Detroidilt kuivalt sumpsi saadi. See oli viimane periood, kui ma NHLi jälgisin...

                    P.S. Ah, neljas asetus oldi. Näe, kus mälu valetab.
                    mäletan et TV1 kommentaar oli väga kehv ja igav, õnnestus isegi välja koukida see -



                    kas Margo Kütt vist suri suht hiljuti ära, reklaamimees oli äkki ?
                    Raivo Rimm - teeb Kanal2-s midagi edasi ? kunagi rääkis liiklusest midagi

                    mina olin tookord rämedalt Buffalo poolt, pettumus oli suur
                    aasta hiljem nad jõudsid finaali, aga siis TV1 enam ei näidanud

                    Kommentaar


                      Pehmelt öeldes üllatav algus ida finaalile. Ovetškin & Co naudib autsaiderina mängimist. Muljetavaldav võit avamatšis, kus oli väravavõimalusi põhimõtteliselt kolm korda rohkem ja siis teises mängus mõned õnnelikud väravad, mis tegid elu kergemaks. Vasilevski lasknud väga halval ajal neljandat korda sel hooajal oma puuri järjestikustes mängudes neli või rohkem.

                      Aga Lightning saab vähemalt vastaselt eeskuju võtta. Capitalsi tänavused karikamängud algasid mäletatavasti avaringis kahe kodumatši kaotamisega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Pehmelt öeldes üllatav algus ida finaalile. Ovetškin & Co naudib autsaiderina mängimist. Muljetavaldav võit avamatšis, kus oli väravavõimalusi põhimõtteliselt kolm korda rohkem ja siis teises mängus mõned õnnelikud väravad, mis tegid elu kergemaks. Vasilevski lasknud väga halval ajal neljandat korda sel hooajal oma puuri järjestikustes mängudes neli või rohkem.

                        Aga Lightning saab vähemalt vastaselt eeskuju võtta. Capitalsi tänavused karikamängud algasid mäletatavasti avaringis kahe kodumatši kaotamisega.
                        Nädal möödas ja seis pea peale pööratud. Backström on tagasi, aga Ovetškin kolistab muudkui raame ja luhtab niisama häid võimalusi. Vasilevski raskest algusest kenasti kosunud ja pole kolm mängu järjest üle kahe lasknud.

                        Varasemalt pole kordagi ükski meeskond konverentsi finaalis 0-2 pealt välja tulnud. Jon Cooperi hoolealustel võimalus nüüd ajalugu teha.

                        Samal ajal võib läänes juba täna edasipääseja selguda. Golden Knights jätkab üllatamist. Jonathan Marchessault mäng sama uhke, kui tema Lambo.

                        Kommentaar


                          Kui nad nüüd suudaks kogu hooaja kinni panna, siis mingil tasandil võiks seda võrrelda Leicesteri imega. Võidu koefitsent oli vähemalt kihlveokontorites parimal juhul samal tasemel, 500-1.

                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vegase marss muudkui jätkub. Nüüd oleks juba kerge letdown, kui nad kogu seda pulli kinni ei pane. Paljud GMid kratsivad ilmselt kukalt. Eriti Panthers. Fleury selge Conn Smythie kandidaat.

                            Marchessault tegi vahepeal uue, ca 5m per yr diili, mis uuel hooajal kehtima hakkab. Täna saaks ilmselt paar milkut juurde.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                              Kui nad nüüd suudaks kogu hooaja kinni panna, siis mingil tasandil võiks seda võrrelda Leicesteri imega. Võidu koefitsent oli vähemalt kihlveokontorites parimal juhul samal tasemel, 500-1.

                              https://www.forbes.com/sites/davecal.../#8ce5e1c69e66
                              Kas Leicesteril ikka 5000 ei olnud?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Ovetškin kolistab muudkui raame ja luhtab niisama häid võimalusi.
                                Heal ajal hakkas litter jälle sisse minema. Otsustavas mängus võiduvärav ning koos sellega klubi ajaloo teine finaalikoht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X