320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NHL\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas Maarek
    Samahästi võiks ju arvata, miks kurat naised peaksid tohtima mängida jalgpalli või poksida. Kunagi neil ju seda teha ei lubatud
    Nojah, seda ma ootasin. Korralikust vaidlusest siin asja ei saa.

    Jäähall on muidugi tore leiutis. Ma ei teadnudki, et selliseid olemas on. Oma meelest ma küll kõnelesin millestki hoopis muust.
    Sa kõnelesid sellest, et USA lõunaosariikides pole jääd ja mina sellest, et selleks, et jäähokit mängida, ei pea olema looduslikku jääd, vaid piisab jäähallist. Ainult ühe seisukoha esitamise puhul ei saagi erilisest vaidlusest rääkida
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NHL\'

      Rahu...Carolina lükkas Devilsile ära ja seda 6-0, mis on iseenesest väga meeldiv minu jaoks.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NHL\'

        Algselt postitas Maarek
        Sa kõnelesid sellest, et USA lõunaosariikides pole jääd ja mina sellest, et selleks, et jäähokit mängida, ei pea olema looduslikku jääd, vaid piisab jäähallist. Ainult ühe seisukoha esitamise puhul ei saagi erilisest vaidlusest rääkida
        Ma vaatasin huvi pärast jäähokimeeskonna Tampa Bay Lightning esikoosseisu mängijate päritolu. Meeskonna valik oli juhuslik.
        Ja kust on mängijad pärit? Ontario, Alberta, Saskatchewan, Quebec, British Columbia, erinevaid Tshehhi ja Slovakkia linnasid, Moskva, Arhangelsk, Sundsvall, Kiiev. Jah, vv Grahame on pärit Denverist, aga sealkandis on teatavasti ka talve nähtud. Ühtegi Florida, New Mexico, Texase või Lõuna-California päritolu mängijat mina ei leia. 2/3 on pärit kust? Jah, Kanadast.
        Jäähalli võib ehitada ka Dubaisse ja sinna 20 Kanada tipptegijat mängima osta või näiteks suusatunneli. On see loomulik ja soovitav? Minu jaoks mitte.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NHL\'

          Algselt postitas mcnamara
          Jäähalli võib ehitada ka Dubaisse ja sinna 20 Kanada tipptegijat mängima osta või näiteks suusatunneli. On see loomulik ja soovitav? Minu jaoks mitte.
          Kui sa mu mõttest aru saad, siis mina rahvuse ja loomulikkuse teemal just väga ei mõmiseks:
          1. Poola
          2. Holland
          3. Iirimaa
          4. Soome
          5. Taani
          6. Norra
          7. Austraalia
          8. Inglismaa
          9. Prantsusmaa
          10. Hispaania
          11. Inglismaa
          14. Hispaania
          15. Inglismaa
          16. Saksamaa
          19. Hispaania
          20. Inglismaa
          21. Prantsusmaa
          22. Mali
          23. Inglismaa
          25. Hispaania
          30. Holland
          Treener: Hispaania
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NHL\'

            Algselt postitas Martin
            Kui sa mu mõttest aru saad, siis mina rahvuse ja loomulikkuse teemal just väga ei mõmiseks:
            Jalgpalli analoogiaks toomine on sama nõme kui rannavolle või poksi. Lisaks ei ole siin mitte midagi rahvuslikku. See, et enamus mängijaid NHL-i USA meeskondades on endiselt pärit Kanadast, on fakt.
            Jäähoki on mäng, mida mängitakse jääl. Mina pean loomulikuks seda, et jäähokit mängitakse seal, kus lapsed kasvavad üles talvel looduslikku jääd nähes ning seda sportimiseks kasutades.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NHL\'

              Go Carolina

              Ma poole kohaga täiesti toetan mcnamara seisukohti selles suhtes, et mingit järelkasvu pole oodata sellistest kohtadest nagu Carolina või Tampa (või asenda ükskõik kumb nimi lõunapoolsemate kohtadega). Sest et lapsed ikka pigem lähevad mängima \"jalgpalli\" või korvpalli kõigepealt kuskil tagaõues, selle asemel et minna kuskile jäähalli. Mida sageli isegi on umbes sama tihedalt per nase kui Eestis. Samas, jälgi ükskõik millist USA profiliigat ja see on puhas äri ja meelelahutus, suhteliselt marginaalseteks on jäänud nö tõelised koha-baasil tuginevad meeskonnad. Väga palju loeb siin asjaolu, et USAs on ühiskond lihtsalt niivõrd mobiilne ning leidub piisavalt sellisele meelelahutusele kohti ka kaugemal lõuna pool - näiteks minu Canes\'i publikust on enamus siia kolinud kas vähem või rohkem aega tagasi kuskilt põhja poolt, sealjuures üks mu häid sõpru ja suurimaid hokifänne otse Hartfordist
              Pole midagi parata, see mäng ja ka kõik muud on siin täielik äri - kui sa tõesti tahad vaadata midagi, millel on oma kindel fännibaas ning ka nö kodukoha tunne, siis jälgi ülikoolisporti. Nii korv, kiivriga mängitav \"jalgpall\" kui ka hoki on ikka väga tugevad just kolledzhis oma fänluse mõttes, profitasemel vajub asi juba rohkem meelelahutuse poole ära. Kuidas muidu seletada seda, et mängu minnakse tihtipeale vaatama millalgi esimese kolmandiku või veerandaja keskel ning kui on tulemus suhtkoht kindel lõpu poole, siis hakatakse juba viimase mänguperioodi keskel vaikselt lahkuma, et liiklusest pääseda ...
              Noh ja muidugi kolledzhiga võrreldav on ilmselt NFL Texases ja hoki veel alles jäänud Kanada mansades.

              PS väike ülevaade Canes\'i rosterist, nime järel sünnikoht kodulehe andmetel. Kaksteist vahtralehemaa meest, see on tõsi. Aga see ei takista mul hoki- ja (päris)jalgpallipõuases lõunaosariigis olla Carolina poolehoidja

              1. Cullen - Virginia, Minnesota
              2. Williams - Cobourg, Ontario
              3. Staal - Thunder Bay, Ontario
              4. Whitney - Fort Saskastchewan, Albuquerque
              5. Adams - Washington, District of Columbia
              6. Ladd - Maple Ridge, British Columbia
              7. Brind\'Amour - Ottawa, Ontario
              8. Recchi - Kamloops, British Columbia
              9. Cole - Oswego, New York
              10. Adams - Seria, Brunei macnamara, kuidas on lood selle Dubaiga :P (well okay, ta on ikke kanadalane olnud kogu elu)
              11. Weight - Detroit, Michigan
              12. LaRose - Fraser, Michigan
              13. Stillman - Peterborough, Ontario
              14. Vasicek - Havlickuv Brod, Tsehhi (ma pidin siin oma sõbrale seletama, kuidas ikka seda nime hääldada )
              15. Wesley - Red Deer, Albuquerque
              16. Ward - Windsor, Ontario
              17. Kaberle - Kladno, Tsehhi
              18. Hedican - St. Paul, Minnesota
              19. Wallin - Boden, Rootsi
              20. Commodore - Ft. Saskatchewan, Albuquerque
              21. Hutchinson - Evanston, Illinois
              22. Babchuk - Kiiev, Ukraina
              23. Tverdovski - Donetsk, Ukraina (kuigi Canes\'i koduleht annab Venemaa )
              24. Gerber - Burgdorf, Shveits
              25. Ward - Sherwood Park, Albuquerque (nullimäng eile )
              ¡No Pasarán!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NHL\'

                Ah poisid-plikad jätke jonn ja targutamine!
                Käes on NHLi 2006a Drafti aeg. Järjestus on paigas ja see näeb välja selline:

                1. St. Louis Blues
                2. Pittsburgh Penguins
                3. Chicago Blackhawks
                4. Washington Capitals
                5. Boston Bruins
                6. Columbus Blue Jackets
                7. New York Islanders
                8. Phoenix Coyotes
                9. Minnesota Wild
                10. Florida Panthers
                11. Los Angeles Kings
                12. Atlanta Thrashers
                13. Toronto Maple Leafs
                14. Vancouver Canucks

                Ülejäänud meeskonnad saavad nimekirja lisatud play-offide tulemuste põhjal.
                Hetkel räägitakse kõige rohkem ameeriklasest U-18 MM-il head mänge näidanud korvpalluri kasvuga kaitsjast Erik Johnsonist. Eks paistab, kas Penguins ta koju toob.

                Aga seniks....Malkin!Malkin!Malkin! Crosby!Crosby!Crosby!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NHL\'

                  Macca,kaua sa mängid kuskil järve või jõekalda suure teraga liivas õiget rannavollet?
                  Hea näide on šveits kus tugevad paarid volles aga väljakud kuntslikult tehtud e. kohale veetud liivast!
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NHL\'

                    3 poolfinalisti selgunud ja Ottawa mängust väljas. Nüüd tuleb Edmontonile pöialt hoida, kes viimastes mängudes väga südikalt on esinenud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NHL\'

                      Õlipoisid kenasti edasi

                      SJ-s olla toimunud selline totter lugu, et Sharksi fännid boootasid Kanada hümni. Ilmselt SJ-i 10 kanadalasest hokimeest vaatasid, et need fännid ei väärigi võitu ja kaotasid meelega.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NHL\'

                        Oilers sai lõpuks isegi Mighty Ducksist jagu 2:1. 4-1.
                        Lõpulahing MyCarolina habemikkudega tuleb äge

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NHL\'

                          JEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
                          Mind endiselt huvitab, kas ma olen ainuke Edmontoni kaasaegse jersey omanik Eestis? Talvel valiku tegemise hetkel oli paar klubi kelle riie oleks eelistatum, aga kuna õigel ajal õiges kohas oli Oilers, siis praeguseks tundub see nagu Jumala märk. Kuiggi...üks variantidest võis tol hetkel olla ka Sabres.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NHL\'

                            Ennustus läks pe**se ja Teemust kahju aga õlipoiste üle heameel.Aga kui Sabres edasi saab siis \"finnofiilina\" hokis kaaluvad Lydman ja Numminen minu jaoks Markkase üle
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NHL\'

                              Ja edasi sai Carolina.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NHL\'

                                Saldejums!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X