320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kanali nimi on NASN. Peaks olema Elioni tasulises spordipaketis, mida mul tellitud ei ole.
    Täpsustuseks niipalju, et kanali nimi on ikka Viasat Sport, mitte mcnamara mainitud NASN, aga see selleks. Samuti on kanal nähtav lisaks Elioni klientidele ka kõigile Viasati klientidele, mis mulle erilist heameelt valmistab .. Igatahes mina kavatsen kevadiste play-offide ajaks töölt puhkust nõuda :b
    Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
    "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

    Kommentaar


      Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
      Täpsustuseks niipalju, et kanali nimi on ikka Viasat Sport, mitte mcnamara mainitud NASN, aga see selleks. Samuti on kanal nähtav lisaks Elioni klientidele ka kõigile Viasati klientidele, mis mulle erilist heameelt valmistab .. Igatahes mina kavatsen kevadiste play-offide ajaks töölt puhkust nõuda :b
      Vabandust, aga selle kanali nimi, mida mina hetkel näen on NASN Europe. See NASN peaks olema North American Sports Network. Leidsin netiaadressi kah: link.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Vabandust, aga selle kanali nimi, mida mina hetkel näen on NASN Europe. See NASN peaks olema North American Sports Network. Leidsin netiaadressi kah: link.

        Viasat ja NASN toovad turule uue spordikanali

        Modern Times Group MTG AB, rahvusvaheline meediagrupp, teatas täna, et toob turule kaheksanda Viasat pay-TV kanali Kesk-ja Ida-Euroopas. Uus Viasat Sport kanal on loodud koostöös North American Sports Network’iga (NASN), mis on juhtiv Põhja-Ameerika spordisündmuste edastaja Euroopas ning kanal on nähtav Vene, Valgevene, Moldaavia, Gruusia, Kasahstani ja kolme Balti riigi vaatajatele novembris.

        ..... ..... .....

        Lõige minu postkasti ilmunud reklaamist.



        Kuna ise viibin hetkel komandeeringus, siis ei ole otseselt selle kanali telepilti veel oma ihusilmaga näinud, seega lähtun ainult sellest nn. reklaamist mis mulle saadeti. Ning sealt loen ma välja, et tegemist on järjekordse Viasat Sport telekanaliga. Võta siis kinni, kumb nimi on õige.
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


          Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
          Kuna ise viibin hetkel komandeeringus, siis ei ole otseselt selle kanali telepilti veel oma ihusilmaga näinud, seega lähtun ainult sellest nn. reklaamist mis mulle saadeti. Ning sealt loen ma välja, et tegemist on järjekordse Viasat Sport telekanaliga. Võta siis kinni, kumb nimi on õige.
          Nimi on NASN Europe. Seost Viasatiga mina ei tea, logo igatahes näha ei ole ja Elionil ta nn viasati paketis ei ole.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Väga kena esitus täna öösel taas Devils'ilt, Pittsburg suruti nurka 5:2. Tip-Top!!!

            Kommentaar


              Ise pole ammu enam mänge telekast jälginud aga igal hommikul on endiselt üks esimesi tegevusi teletekstist tulemuste vaatamine. Seega on ülim heameel näha kuidas Teemu "finnish flash" Selänne oma endisaegse vormi leidnud ning pommitab järjekindlalt väravaid.
              Kuigi karta on, et oma rookie hooaega ei ületa ta kunagi.
              Supplies!

              Kommentaar


                Malkin 1+1 (+shootout goal)
                Crosby 1+1
                0-4 kaotusseisust Washingtoni vastu saadi 5-4 võit pärast karistusviskeid.

                P.S. Havlat on ka kunn

                Kommentaar


                  Tere!
                  Rõõm on teatada, et Pittsburgh Penguins on jooksval hooajal kogunud uhked 65punkti 54mängust, mida on rohkem, kui kolmel eelneval aastal kogu põhiturniiriga kogutud. Kui jätakse samasuguse graafikuga, siis pole ka 100p mingi unelm.
                  Play-off koht on jälle taas tulemas!

                  Crosby! Malkin! Staal! Fleury! Tembu forever!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                    Tere!
                    Rõõm on teatada, et Pittsburgh Penguins on jooksval hooajal kogunud uhked 65punkti 54mängust, mida on rohkem, kui kolmel eelneval aastal kogu põhiturniiriga kogutud. Kui jätakse samasuguse graafikuga, siis pole ka 100p mingi unelm.
                    Play-off koht on jälle taas tulemas!

                    Crosby! Malkin! Staal! Fleury! Tembu forever!
                    void mind ka lisada sinna viimasesse nimistusse
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      The official National Hockey League website including news, rosters, stats, schedules, teams, and video.


                      saab vaadata iga ringi väravaid ning muid paremaid momente, kes ei juhtu teadma.
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Janssen sai selle eest 3-mängulise keelu. Vähemalt Leafs tuli 0:2 kaotusseisust välja ja võitis SO. Pole veel teada kui kaua Kaberle audis on.

                        Eile tuli aga Buffalo käest 1:3 kaotus vastu võtta. Aga play-off on veel võimalik.
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          Canadiensi allakäik on olnud valus. Alles seisti idas uhkel positsioonil, nüüd tuleb küünte ja hammastega viimaste play-off kohtade pärast võidelda. Ja märgid pole head. Pidevalt kaotusi rohkem kui võite.
                          Muuseas - kõik traditsionalistid nutavad sel hooajal. NHL-i 1917. aastal loonud kuuest tiimist vaid üks: Red Wings, on kindlustanud koha play-offides. Ülejäänud viis: Canadiens, Maple Leafs, Bruins, Rangers ja Blackhawks võivad vabalt välja jääda. Chicago muidugi jääbki juba kindlalt. Igasugu Anaheimid ja Carolinad on riisumas koore.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            McN. lisaks veel seda, kui hooaegu kom-neli tagasi kuulus Nashville veel lääne kuivikute hulka , siis suure dollaripaki toel, ollakse tänavu hooajal kohta kätte näitamas isegi sellisele kultussatsile nagu Detroit Red Wings.

                            Kuhu küll me oleme jõudnud ?
                            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                            Kommentaar


                              Asjalood on nüüd nii, et kui Pittsburghi linnavalitsus rahakotiraudu ei ava ning uue jäähalli ehitusele finantstuge ei anna, siis kolitakse Penguins 1000miili läänepoole Missouri osariiki Kansas City linna. Wild-wild west...Võtame sel (viimasel) hooajal karika ära ja asume kohvreid pakkima.

                              Malkin! Sid! Tembu! Jordan!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Igasugu Anaheimid ja Carolinad on riisumas koore.
                                Ikka täitsa persses küll,onju?Endal pole looduslikku jäädki ette näidata.....
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X