320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tellisin endale selle NASN-i ekstra selle Montreali viimase mängu pärast, aga siis olin muidugi maal ja ei näinudki. Kordusest kolmanda kolmandiku lõppu vaid.
    Ah, vastikud lood. Kanada lootused siis Vancouveri ja Ottawa peal. Calgary vist pääses ka napilt läbi.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Damned
      Kurb,oleks kaptenina hea meeskonna üleskütja olnud...
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Kahjuks Toronto väljas, läks viimastes mängudes asi käest ära. Eriti näitas seda Rangersi kohtumine. Kahju, aga play-offe vaatan ikka.
        sigpic

        Kommentaar


          Play Off's avapaarid

          Avaringis lähevad kokku:

          Eastern Conference

          Buffalo - NY Islanders
          NJ Devils - Tampa Bay
          Atlanta - NY Rangers
          Ottawa - Pittsburgh

          Western Conference

          Detroit - Calgary
          Anahaim - Minnesota
          Vancouver - Dallas
          Nashville - San Jose

          Kommentaar


            Päris huvitavad paarid. Ainult Buffalo võib vist end juba suht kindlalt tunda. Suurim huvi on Ottawa ja Penguinside paari vastu. Ei suuda ära oodata, et näha milleks pingviinide noored täkud playoffides võimelised on. Vastas on neil muidugi mu teine lemmik. Igatahes on kõva paugutamist oodata

            Kommentaar


              No mehed, kes hiilib praegu tööst kõrvale? Vancouver - Dallas on neljandal lisaajal...
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Tänasest kuupäevast alates on hoki nõme mäng.........Kuni sügiseni.

                Kommentaar


                  Poistel jäi veel kogemusest puudu. Aga küll ükskord jõuab aega....

                  Kommentaar


                    Canucksi treeneritelt ikka uskumatu möödalaskmine: 0:0 seisult lisaajal lubada kuus meest platsile... Õige ka, et Dallas selle lolluse ära karistas.
                    Ottawa vähemasti edasi ning Calgary suutis kodumängud vähemalt võita.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Veel veidi..

                      Rangers täitis avaringis ootused.

                      Devils'il veel üks võit vaja saada. Tundub, et Marty on taas oma mängude tasemel. Viimases mängus oli puur taas lukus.

                      Kommentaar


                        spordindex.pri.ee/ Anaheim-Vancouver

                        Minnesotaga läks lihtsalt. vancouveril sõltub palju Luongost ja Sedini kaksikutest. Kui #27 ja Pronger suudavad nad kinni võtta, siis võib kõike oodata:

                        spordindex.pri.ee

                        Kommentaar


                          yesssssss Anahaim läks Detroidi vastu seerjat juhtima 3:2,sest lisaajal viskas loomulikult Teemu Selene värava ja 2:1 võit oli kotis enne seda muidugi tuldi 45 sec enne mängu normaalaega 0:1 kaotusseisust välja ,nüüd kodus tuleb kah neljas mäng ära võtta siis Ottawale tuul alla teha, gogo Anahaim
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            jappppppppppppp Anahaim finaalis kuna kuuendas mängus kodus tuli 4:3 võit:P
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Oodata on põhimõttelist lahingut: Disney korporatsioon vs hoki sünnimaa.
                              Pole vaja küsida, kummal pool on minu sümpaatia.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Aga kumb sulle rohkem meeldib, kas Donald või Miki hiir?

                                Endagi sümpaatja kuulub Kanada tiimile, aga kui nad siiski võitma ei peaks, oleks Teemu pärast hea meel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X