320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Markko Märtin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Markko Märtin\'

    2 etappi möödas ja eksperdid väljas ... asi läheb sinna tänna, juhtub nii juhtub naa

    shut up

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Markko Märtin\'

      eks igas diskussioonis peab keegi olema, kes teistele meelde tuletab, et nad on tegelikult kõik tõprad ning ei tea räägitavast ööd ega mütsi. ma usun, et see ei ole üldse kerge roll täitmiseks.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Markko Märtin\'

        Mitte just eksperdid....
        Aga siiani räägivad faktid enda eest. Märtin kaotas Monacos ja ka Rootsis puhta sõiduga kohutavalt palju aega (vaata splitse). Ta ise ütles kaa, et uue autoga ei ole veel üldse harjunud. Ega järgminegi rall ilmselt palju parem ei saa olema. loodan, et parima esituse teeb ta Soome ja Austraalia rallil. Eriti ootan ma soome rallit. Selleks ajaks peaks autoga juba klappi saama ning soomes ta korra juba võitnud. Grööne, gardemeister ja Solberg...miks mitte ka Rovanperä või Loeb- kõvad konkurendid. tuleks juba suvi....

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Markko Märtin\'

          Kui ma ei eksi, siis Hyundai peaks järgmisel hooajal kambäki tegema - ja veel siis Suzuki ühinemine. Tippsõitjad nüüd tööta küll ei jää, iseasi see kas nad kõik mahuvad ära konkurentsivõimelistele autodele.

          Jutud käisid mingi aeg ka Renault\'st ... kas keegi kinnitab mu sõnu?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Markko Märtin\'

            kui Renault liituks.. siis oleks asi ju tegelikult päris põnev...aga jah.. kui konkurentsivõimelised muidugi uued masinad on, see on juba omaette ooper...
            võimalik 2006
            Ford
            Mitshu
            Subaru
            Škoda
            Hyundai
            Suzuki
            Renault(!?)
            Citroen(?)/võimalik, et jätkab..olen kõlakaid kuulnud kuskilt/
            võimalik, et 8 meeskonda... ja Mingid jutud on käinud, et lubatakse uuesti 3 sõitjat

            hooaeg 2005
            Peugeot
            Citroen
            Subaru
            Ford
            Škoda
            Mitshu

            Hyundai pidi vist isegi selle hooaja poole pealt tulema... vist.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Markko Märtin\'

              Algselt postitas SleepWalking
              Martini point, et tänane pakett Märtin + 307 ei ole võimelised sõitma esikohale ilma teiste ebaõnneta (kui ma õieti aru sain) on ju täiesti õige.
              Lõpuks ometi keegi, kes millestki ka aru saab.

              Ja 9, see oli iidamast-aadamast, sest see pole reaalne hetkeolukord. Ma ei ole väitnudki, et ta varem pole suutnud sõite domineerida, muidugi on. Ja respect selle eest.

              Ning, et taas keegi valesti aru ei saaks: minu arvates on Märtin suurepärane sportlane. Kuigi rollimudeline ohtlik, veidi. Kuid sportlasena Eesti tipp, kellest nii mõnigi teine võiks õppust võtta.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                Martini lause ütles et Märtin loodab teiste ebaõnnele. võibolla oli ta sõnastus sitt ja mõte parem aga mina õnneks/kahjuks teiste mõtteid lugeda ei oska.
                ma loodan et juba peale Mehhiko etappi saab taas siia tulla Martini postitusi tsiteerima :P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                  Algselt postitas Martin

                  Kuigi rollimudelina ohtlik, veidi.
                  Respect Matule! Juba teist korda kasutad seda vinget sõna. Otsetõlge on äge!

                  PS. Parandasin ka kirjavea ära.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                    Algselt postitas ek
                    Martini lause ütles et Märtin loodab teiste ebaõnnele. võibolla oli ta sõnastus sitt ja mõte parem aga mina õnneks/kahjuks teiste mõtteid lugeda ei oska.
                    ma loodan et juba peale Mehhiko etappi saab taas siia tulla Martini postitusi tsiteerima :P
                    Sa ei loodaks või? Eriti idiootne väide. Kui vastane pennalt lööb, siis loodad ka, et ikka sisse, sest muidu ju jama ja puha?

                    Kusjuures ma ei väitnud, et Märtin loodab, kuigi niimoodi võib muidugi ehk teatud tingimustel ka tõlgendada. Mõtteid polegi vaja lugeda, lihtsalt tekstile võiks rohkem tähelepanu pöörata ja kohe mitte pöördesse end keerata. SW sai kenasti hakkama.

                    Ja lõpetuseks: Mehhiko on juba uus etapp. Ehk toimub ime ja saavad auto tööle ning Märtin harjub vms. Kaheldav, kuid eks ikka võib juhtuda. Oleks ju tore.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                      Algselt postitas Jyrka
                      Respect Matule! Juba teist korda kasutad seda vinget sõna. Otsetõlge on äge!
                      PS. Parandasin ka kirjavea ära.
                      Mhmh. Eeskuju oleks sõnana tõesti parem, kui Märtin on osa \"eduka inimese mudelist\" ehk tema rikkumised ja jamad tõlgendatakse kuidagi imelikult roosiliseks kohe. Ma Leedsi jumbude näitel võin rääkida küll
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                        Algselt postitas Martin

                        Ja lõpetuseks: Mehhiko on juba uus etapp. Ehk toimub ime ja saavad auto tööle ning Märtin harjub vms. Kaheldav, kuid eks ikka võib juhtuda. Oleks ju tore.
                        Ma usun, et kõige rohkem siin harjumist ongi vaja, ei tahaks uskuda, et see pezoo nii sitt on, et ta konkurentsivõimeline poleks...aga see on ainult minu arvamus...
                        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                          ehk toimub ime tõepoolest.. aga sellega ei saa ju arvestada ometi-
                          et lõpetan ralli 3.-dana ja äkki 2 esimest saavad tagantjärgi disklahvi ja tulebki võit-

                          või sinu penaltilöömise näide, miks idiootne? fänn võib ju LOOTA, aga kui lüüakse raamide vahele, peab keeper ikka tõrjuma


                          Algselt postitas Martin


                          Algselt postitas ek
                          Martini lause ütles et Märtin loodab teiste ebaõnnele. võibolla oli ta sõnastus sitt ja mõte parem aga mina õnneks/kahjuks teiste mõtteid lugeda ei oska.
                          ma loodan et juba peale Mehhiko etappi saab taas siia tulla Martini postitusi tsiteerima :P
                          Sa ei loodaks või? Eriti idiootne väide. Kui vastane pennalt lööb, siis loodad ka, et ikka sisse, sest muidu ju jama ja puha?

                          Kusjuures ma ei väitnud, et Märtin loodab, kuigi niimoodi võib muidugi ehk teatud tingimustel ka tõlgendada. Mõtteid polegi vaja lugeda, lihtsalt tekstile võiks rohkem tähelepanu pöörata ja kohe mitte pöördesse end keerata. SW sai kenasti hakkama.

                          Ja lõpetuseks: Mehhiko on juba uus etapp. Ehk toimub ime ja saavad auto tööle ning Märtin harjub vms. Kaheldav, kuid eks ikka võib juhtuda. Oleks ju tore.
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                            Mis te vaidlete siin na ,mina tean täitsa kindlalt ,et Märtin on Eesti parim rallimees na. Tal pidevalt aint mingid jamad selle autoga na ,mulle isale ka ei meeldinud kohe selle uue Peugeot 206-ga sõita na ,kui me uue auto ostisme na. Isa ütles ,et hoopis teistsugune on kui Ladaga na
                            Liverpool boss Benitez: We\\\'re now 70% where I want us

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                              Algselt postitas Tanua


                              Mis te vaidlete siin na ,mina tean täitsa kindlalt ,et Märtin on Eesti parim rallimees na. Tal pidevalt aint mingid jamad selle autoga na ,mulle isale ka ei meeldinud kohe selle uue Peugeot 206-ga sõita na ,kui me uue auto ostisme na. Isa ütles ,et hoopis teistsugune on kui Ladaga na
                              Mina ütlen juba enne ära, et selle aasta naljakaima postitaja tiitli annan ma jälle Tanuale!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Markko Märtin\'

                                Testikatse sõidetud ja kiireima aja sõitis välja Märtin ... teisena tuli Grönholm. Järgnevad pole eriti tähtsad

                                Kuigi testikatse ei ole mingi näitaja, on algus Märtinil paljulubav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X