320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küsi kaialt millal ta Eestisse on tulemas.

    Kommentaar


      Algselt postitas StenS Vaata postitust
      Hewitt ragistab nalbandianiga praegu, eriti hea mäng!
      Turniiri esimene klassik. Argentiinlane veidi agressiivsem, just piisavalt, et napilt võita. Hewitt elab sellistest õhtutest, aga vastase vigadele rajatud mänguplaan ei toida enam.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        Nii. Küsi Kaialt küsimus.
        Esiteks vaata, kui palju ta kasutab mängus lõigatud tagantkätt (see on selline ühe käega allapoole vindiga löök, enamasti lööb ta tagantkätt kahe käega ja kaetult). No ja kui ta ikka natuke kasutab, siis küsi, et kas asjaolu, et ta pidi vasaku käe vigastuse ajal väga pikalt tagantkätt ainult lõikama, on pannud teda seda lööki ka mängus rohkem kasutama. Ning et äkki on tänu esmapilgul väga õnnetu juhtum muutunud tema mängu hoopis mitmekesisemaks. Näiteks kogu viimase Tallinnas toimunud turniiri pidi ta tagantkätt lõikama, kaotas seetõttu näiteks Rüütlile, kuid suutis siiski turniiri võita. Ja kui tahad lembitukuuselik olla, siis võid tõmmata paralleeli Veerpaluga, kes jalavigastuse ajal sõitis pool aastat ainult paaristõukeid, ning pärast oli nendes tohutu kunn ja võitis kulda. Ja kui ta ei kasuta lõigatud tagatkätt põrmugi, siis küsi sama küsimus teistpidi, et miks ta seda ei kasuta, sai ju nii palju harjutatud.

        Ja Marin Cilicilt küsi: sa oled mees, kes mängis Fabrice Santoro vastu tema karjääri viimase mängu sama turniiri (AO) esimeses ringis täpselt aasta tagasi. Kas tunned "The Magician-ist" puudust, ning kas sinu arvates näeb meeste tipptennis veel kunagi nii omanäolise stiiliga, kuid ometi konkurentsivõimelist mängijat.
        See Veerpalu võrdlus oli ka endal mõttes, aga sellest lõigatud tagantkäest ei oleks ma osand enne undki näha.

        Kommentaar


          Dannar, enne kui järgmiseid artikleid kirjutama hakkad tee endale selgeks mis asjad on tennises geim ja sett ning miks ei tohiks neid omavahel segi ajada.

          Kommentaar


            Algselt postitas lenc Vaata postitust
            Dannar, enne kui järgmiseid artikleid kirjutama hakkad tee endale selgeks mis asjad on tennises geim ja sett ning miks ei tohiks neid omavahel segi ajada.
            Selliste asjade jaoks on lehes tegelikult olemas toimetajad. Arvata, et geim ja sett mul reaalselt sassis on, on ka üsna rumal.

            P.s. loos on ühes kohas jah seti asemel geim. Aga ikkagi kehtib selle kohta antud posti esimene lause.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Selliste asjade jaoks on lehes tegelikult olemas toimetajad. Arvata, et geim ja sett mul reaalselt sassis on, on ka üsna rumal.
              Ega ma ei arvagi, et sa ei teaks mida geim ja sett tennises tähistavad, aga tekstis nende segi ajamine (ükskõik mis hooletuse tõttu) on väga suur viga, kuna see moonutab sisu väga suures ulatuses.

              Kommentaar


                Täna on siis väljakuks number 8. Üritasin seal just Casquet ja Mannari mängu vaadata, aga päike tõmbas sellise tuuni peale, et tulin taas varju. Väljak on veel väiksema publikukohtadega kui eelmises ringis olnud number 18. Täiesti tagumises servas, trammitee ääres, aga seekord on väljakul isegi paar kaamerat (vähemalt prantslaste mängul oli) ja mis kõige olulisem - löögikiiruse tabloo!!!

                Kommentaar


                  nende kaamerate peale loodan ise ka...
                  kuradi jama aint, ei tea kas magada nüüd natike või oodata lihtsalt mäng ära
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Täielikku vaimset kokkukukkumist näeb tavaliselt ikka pigem naiste mängudes, aga täna siis Tipsarevic pakkus samasuguse spektaakli. Verdasco oli üle mängitud, sisuliselt juba taskus, vormista ainult ära, oma serv ka veel. Matšpalli lõi ülinapilt auti, mingil põhjusel kotkasilma ka appi ei nõudnud. Siis kaotas oma servi lõpuks topeltveaga, kiires lõppmängus sai muna ja viiendas 0:6 setis võitis kokku täpselt viis punkti. Verdasco viimase kolme servi järele ei viitsinud enam õieti kättki sirutada. Öeldakse, et mõni ei oska kaotada, tundub siis, et mõned näed ei mõista võita kah, isegi kui kandikul pakutakse. A noh eks selles mõttes Verdasco poolt vaadatuna muidugi jälle puhas tennisekoolide õppematerjal, kuidas kõik olukorrad võideldakse lõpuni - never know.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kui sellest sitast Kaia veel välja tuleb, siis müts maha.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        No tere tali. avastasin täna, et pressikaardiga saab ikka peaareenile ka, ainult õigest uksest tuleb minna. Vaatasin seepeale vihaga Roddicki mängu ja Federeri mängu ära. See teine oli eriti tore vaatamine. Vohh.

                        Kommentaar


                          värdjas! oli siis vähemalt ilus või?






                          Arsenal on võitmatu!
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                            värdjas! oli siis vähemalt ilus või?






                            Arsenal on võitmatu!
                            Mäng oli tore, staadion ka täitsa nitšekas. Samas väiksematel areenidel saab parema kontakti mänguga ja mängijaga.

                            Kommentaar


                              Schiavone ja Kuznetsova kolmas sett oli eile sedavõrd ajalooline, et olgu ta siinkohal ka ära märgitud. Täpipealt kolm tundi pikk ja hulga magusate võidulöökidega. Venelanna tundus teravam, aga võitluslikum võitis. Schiavone karjatus servimisel oli kahtlemata midagi siivsat ja itaaliakeelset, aga minu telekasse kostis väga sõjakas "fuck you!"
                              Vabandan alaealiste ees.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Nadal uinutab ära kõik vastased, 30 sekki valmistab oma servi ette, cilic oli päris närvis juba...
                                http://www.newyorkredbulls.com/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X