320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõlab muidugi tagantjärele targutamisena, aga mul oli tõtt-öelda algusest peale tugev kahtlus selle osas, mis treener saab Künnapi-sugune sell Kanepile nii väga olla. Mitte et mul midagi ta vastu oleks, absoluutselt mitte, aga nii noorelt ja igasuguseid kogemusi omamata treenida siiski maailma tipu lähedal olevat sportlast... kahtlane. Sparringupartneriks küll jah sobiv, aga mitte enamat. Teisalt polnud ka Luzginil mitte mingit tipptreeneri kogemust, aga temaga sujus koostöö hästi. Muidugi pole vähetähtis, et seal oli olemas ka ilmselgelt hea isiklik klapp - tõsi, eks Luusi kui äärmiselt sümpaatse inimesega selle mittesaavutamiseks peakski ise ikka paras tropp olema (ja palun mitte nüüd jälle mingit delfikommentaatorite tasemel suhteiba siit välja lugeda.) Aga samas on isiklik klapp tennisistide, eriti vaimselt, no ütleme viisakalt, et tundlikuma naistennisistide ja treeneri vahel ilmselgelt märksa rohkem vajalik kui mõnel teisel alal. Siin ei saa nii, et treeningmaht tuimalt ette ja siis rügad plaani täita, veri ninast väljas. Otsivad tegelikult mitmed teised samamoodi seda õiget, lihtsalt ega ju meieni see info ei jõua. Ivanovic peaks vist naistest näiteks üks olema, kes kohe pähe tuleb. Kaia ebaõnn on lihtsalt selles seisnenud, et pole seni veel sattunud õige inimese otsa. Kui palju või kas üldse on siin süüd Kaial endal, isal, Pandil või teistel osapooltel, teavad ainult asjaosalised ise. Aga vaadates lugupeetava "mäned˛eri" üldist suhtumist nii Kanepi puhul kui ka üldse - haistan kerget vähki kivi all peituvat. Samas see on muidugi täesti subjektiivne arvamus.

    Ja see on muidugi alati kaksipidi võetav teema, aga minu jaoks näitab endale ebasobivast inimesest kiire loobumine siiski teatavat otsusekindlust, mis ilmselt ka nüüd sellele koostöö osas viimaks otsustavaks sai. Peaasi, et Kaial endal selge on, mida ta otsib ja kuidas tahab tippu jõuda. Jällegi puht subjektiivse hinnangu põhjal, aga mulle näib, et on. Kindlat meelt siis.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ja see on muidugi alati kaksipidi võetav teema, aga minu jaoks näitab endale ebasobivast inimesest kiire loobumine siiski teatavat otsusekindlust, mis ilmselt ka nüüd sellele koostöö osas viimaks otsustavaks sai. Peaasi, et Kaial endal selge on, mida ta otsib ja kuidas tahab tippu jõuda.
      No otsusekindlust paistab tal ilmselgelt kamaluga olevat. Mis need viimased tsüklid olidki. Künnap - paar kuud, Appino - üle poole aasta, Giacopelli - pool aastat, Larsson/Loven - alla poole aasta. Stabiilsust pole ollagi, pigem sihitu rahmeldamine, mille taust spordihuvilise eest siiani varjatud. Sellest johtuvalt ka spekulatsioonid, kas oli selle taga mängija ise, herr suursponsor või hoolitsev papa. Viimaste Randpere kommentaaride valguses paistab põhiline sõnaõigus ikka Kanepil endal olevat. Nagu ka lõplik vastutus.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Täpselt nagu ütlesin, mõne jaoks sihitu rahmeldamine, minu meelest samas ei ole jälle mõtet vägisi edasi punnitada, kui on selge, et asjad ei klapi. Kokkuvõttes võib muidugi mõjuda tõmblemise ja pirtsutamisena, teisalt eraldi võttes oli igal korral põhjus olemas - Larsson ja Appino jäid isiklike probleemide tõttu treeningprotsessist kaugele ja Giacopelliga lihtsalt natuurid üldse ei sobinud. Kogu Randpere juttu ei julge paraku ka päris objektiivsena võtta. Aga ikkagi, lõppude lõpuks Kaia ise teab, ise teeb ja ise vastutab.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Aga vaadates lugupeetava "mäned˛eri" üldist suhtumist nii Kanepi puhul kui ka üldse - haistan kerget vähki kivi all peituvat. Samas see on muidugi täesti subjektiivne arvamus.
          Mida sa selle üldise suhtumise all silmas pead? Ani ja Rüütlit toetab ju edasi ...
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Mida sa selle üldise suhtumise all silmas pead? Ani ja Rüütlit toetab ju edasi ...
            Käitumist inimesena.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Belgia. A-kategooria tähtede vastu astumine erilist lootust ei sisenda, kuid huvitav vastasseis sellele vaatamata.

              ülejäänud loos - http://www.fedcup.com/news/newsartic...rticleid=12808

              Mis tähendab 'Choice of ground decided by lot'?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Henini ja Claistersit meie piigad võita ei suuda, eriti võõrsil. tore et austraalia võõrsile ei sattund muuidu oleks tenniseliit omadega täitsa pankrotis. loos on aga kindlasti parem kui serbia või saksamaa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                  Henini ja Claistersit meie piigad võita ei suuda, eriti võõrsil. tore et austraalia võõrsile ei sattund muuidu oleks tenniseliit omadega täitsa pankrotis. loos on aga kindlasti parem kui serbia või saksamaa.
                  Austraalia ei olnudki võimalik vastane muidu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                    Henini ja Claistersit meie piigad võita ei suuda, eriti võõrsil. tore et austraalia võõrsile ei sattund muuidu oleks tenniseliit omadega täitsa pankrotis. loos on aga kindlasti parem kui serbia või saksamaa.
                    o ma ei saa aru et kuidas Belgia loos meile parem on kui Saksamaa?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                      Henini ja Claistersit meie piigad võita ei suuda, eriti võõrsil. tore et austraalia võõrsile ei sattund muuidu oleks tenniseliit omadega täitsa pankrotis. loos on aga kindlasti parem kui serbia või saksamaa.
                      Kuule kas maamunal on mõni spordiala veel milles sa spetsialist ei ole ?
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust

                        Mis tähendab 'Choice of ground decided by lot'?
                        See, millisel pinnasel kohtumine peetakse, selgub loosi teel. ERR'i spordikal oli nii kirjas

                        Kommentaar


                          Aga miks on selle kõrval vaja märkida nagu ühel osapoolel oleks 'Choice of ground' samaaegselt selle loosiga?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            henin ja clisters siis ka osalevad fed cupil. sellega eesti lootused võidu suhtes arvatavasti kadunud. Kuigi võisteldakse liivaväljakul mis kanepile sobib. kanepi uues edetabelis nagu arvata oligi on langenud. nüüd siis 95. ani tegi aga suure languse ja on 216.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                              henin ja clisters siis ka osalevad fed cupil. sellega eesti lootused võidu suhtes arvatavasti kadunud. Kuigi võisteldakse liivaväljakul mis kanepile sobib. kanepi uues edetabelis nagu arvata oligi on langenud. nüüd siis 95. ani tegi aga suure languse ja on 216.
                              Viimases edetabelis on Kanepi koha võrra kõrgemal kui eelmisel nädalal. Siis oli ta 96.

                              Kommentaar


                                Et teema päris alla ei vajuks siis jutu jätkuks lihtsalt mainin, et King of the Clay tundub olevat hetkel supervormis. Väga kindel võit Monacos. Kui Nadal suudab vormi ja veeltähtsam tervist hoida, siis tõusevad tema aksiad mai lõpus peetaval Prantsusmaa lahtistel veelgi. Sel nädalal siis ATP 500 turniir Barcelonas, kus Nadal läheb samuti tiitlit kaitsma, et juba 6 järjestikune tiitel ka sealt võtta.
                                Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X