320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Homse/tänase Wimbledoni loosi valguses väärib ehk väljatoomist fakt, et esmakordselt turniiri ajaloos ei ole meeste põhitabelis paraku mitte ühtegi inglast. Ainsana wild cardile mingeidki reaalseid lootusi hellitanud James Ward seda siiski ei saanud. Seega jäävad vaid kaks šoti poissi, Murray ja Jamie Baker. Niisuguse kurva verstapostini on siis sealne tenniseelu jõudnud.
    All England Club jõudis lõpuks mõistmisele, et väljaspool maailma 250. kohta olevatele mängijatele pole põhjust metsikut kaarti jagada. Loomulikult veidi kahju ka, aga suuri üllatusi pole nendelt teisejärgulistelt mängijatelt paraku oodata. Isegi Chris Bailey või Mark Petchey tasemel mehi pole tänapäeval kusagilt võtta. Liiga palju raha, liiga vähe viitsimist brittidel.
    Seda Bakerit Queens'i aegu nägin, oli temagi üpris masendav vaatepilt.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Väga raske avaringi loos Kaiale - äsjane Roland Garros' finalist Stosur. Samas kui sealt peaks edasi murdma, siis järgmised kaks ringi kõige hullemad ei olekski.
      See on ikka jube. Kui SS pole vahepeal mingit vigastust saanud, siis ma peaks teda üheks tõsisemaks kandidaaiks võidule. Minu arust mängib ta murul paremini kui liival - hea serv, paarismängust on tal kaasas suurepärane võrgumäng. Ma ei teagi,mis sellisega teha. Kaial peab olema zen oma servimise ajaks ja kui esimesed 80-90% vahel hoiaks siis poleks muret. Ehk siis ma pean ikka üsna võimatuks seda latti, mis tuleb ületada. Loodame, et ma olen pessimist ja asi pole nii lootusetu.

      Kommentaar


        Selline küsimus, et miks on Federer top seed kuigi ta on ränkingus Nadalist tagapool?
        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

        Kommentaar


          Esimese seti sai Kaia igatahes kätte 6-4 seisuga. Otsustavaks sai avageim, mille ta kohe murda suutis. Hiljem oma servi käest ei andnud. Et nüüd edaspidi ära ei vajuks, sest sundimata vigu on siiani 14 Stosuri 8 vastu.


          Ja 6-4 6-4 võit Roland Garros finalisti üle. Super Kaia! Aramis peab oma sõnu sööma

          Kommentaar


            Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
            Selline küsimus, et miks on Federer top seed kuigi ta on ränkingus Nadalist tagapool?
            Wimbledoni korraldajad lähtuvad asetuste tegemisel mitmest komponendist:
            1) ATP entry ranking
            2) eelmise aasta tulemus Wimbledonis
            3) Omadele võimalikult soodne loos

            Kommentaar


              Söön-söön. Vaatasin seda mängu ja see meeldis mulle mis ma nägin
              Nüüd Gallovits peaks olema vägagi jõukohane ja ka järgmises ringis peaks olema Kaia tugevam pool. Peaasi, et mingit vigastust ei saaks.
              Tänane mäng näitas, et kuigi Stosur tundus Roland Garrosdil ülivõimas ja tugev oma eestkäega, siis... ups, Kaial on see endiselt võimsam

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Kaia Kanepi ei ole tennisist!
                Ei tea, kas härra on oma arvamust muutnud? Tuletan lihtsalt meelde, tal endal pea nagunii pulki täis.

                Kommentaar


                  Mind päris huvitab, kes selle võidab:

                  N. Mahut 4 6 7 6 43
                  J. Isner 6 3 6 7 43

                  Kommentaar


                    ikka mängivad..nüüd 53 peal

                    Kommentaar


                      Ja 59 peal suspended LOL

                      Kommentaar


                        Tõepoolest, mitte tennis, vaid täielik maraton. Kuigi lõpplahendus lükkus pimeduse tõttu viimaks ikkagi homsesse, võib juba nüüd öelda, et Isner ja Mahut kirjutasid täna Wimbledonis tenniseajalugu kõvasti ümber ning raske uskuda, et neid numbreid üldse kunagi ületatakse - kõigi aegade absoluutselt pikim mäng, mis oli katkestamise hetkeks kestnud tervelt 9 tundi ja 58 minutit. Kokku praeguseks samuti rekordilised 165 geimi, viimane sett siis hetkeseisuga 59:59 ehk täiesti uskumatud 7 tundi ja 4 minutit ning lausa absurdsed 118 geimi. Tõsi, tegu on juba eile pimeduse tõttu pooleli jäänud kohtumisega ja esimesed neli setti ehk 2 tundi ja 54 minutit jäävad eilsesse päeva, kuid sellegipoolest on see müstiline viies sett pikim ühel päeval ühtejutti mängitud aeg. Pimedus päästis lõpuks mitte ainult mängijad, vaid ka pukikohtunik ei jõudnud enam kohati numbreid korralikult välja öelda ja Wimbledoni kodulehe livetracker läks omadega viimaks nii sassi, et hakkas kulunud aja asemel täiesti aiateibaid näitama.

                        Ja kuigi mõlema mehe vastupidavus on olnud märkimisväärne, eriti Mahut näis ka seitsmendal mängutunnil olevat lausa terasest, siis minu ülisügav lugupidamine läheb ikkagi Isnerile. Kohati jalad juba täiesti silmnähtavalt vankusid ja liikus täiesti autopiloodil - aga vaim alla ei andnud. Väga tahaks, et see tohutu pingutus ka homme tasutud saaks, kuigi eks ta edaspidist turniiri arvestades üks paras Pyrrhose võit ole.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Panustasin enne mängu Isneri peale ja vaatasin vahepeal Wimbledoni kodulehelt seisu, esimese hooga mõtlesin, et need viimased suured numbrid tähistavad kokku võidetud geime vms
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Ässade rekord peaks ka olema ületatud nüüd.
                            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Ja kuigi mõlema mehe vastupidavus on olnud märkimisväärne, eriti Mahut näis ka seitsmendal mängutunnil olevat lausa terasest, siis minu ülisügav lugupidamine läheb ikkagi Isnerile. Kohati jalad juba täiesti silmnähtavalt vankusid ja liikus täiesti autopiloodil - aga vaim alla ei andnud. Väga tahaks, et see tohutu pingutus ka homme tasutud saaks, kuigi eks ta edaspidist turniiri arvestades üks paras Pyrrhose võit ole.
                              Kurat see on fenomenaalne. Ja milline reklaam tennisele! Eile maalt tuleku ja väikesele jaanilõkkele mineku vahel vaatasin tunnikese siis, kui hakati jõudma umbkaudu 40:40 seisuni. Tol hetkel tundus, et Isner tõesti vaevu püsib püsti, aga Mahut oli värske nagu mishka.
                              Kümme tundi tennist - peaaegu nagu Kleini ja Asikaineni 11 tundi 40 minutit Stockholmi olümpiastaadionil 1912.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Huvitav kui kaua täna veel mats jätkub.
                                Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X