320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    et Serena on mats
    Ja sai massiivsed 2000 dollarit trahvi selle kõige eest. Päris huvitav arusaam tingimisi karistuse olemusest, aga no ju siis tahavadki anda signaali, et kohtunikuga võib nii käituda.

    Öine Djokovic-Nadal oli loomulikult midagi täiesti omaette klassist. Ega rohkem polegi öelda, kes vaatas, saab aru.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      vaatasin hailaite - ufotennis.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Öine Djokovic-Nadal oli loomulikult midagi täiesti omaette klassist. Ega rohkem polegi öelda, kes vaatas, saab aru.
        Ma vist ei olegi kunagi midagi nii robustset näinud. Just sellise nurga alt, kuidas paremuselt teine mees muudkui püsib ja püsib mängus ning ühel hetkel isegi tundub, et saab oma tahtmise. Nagu poksija, kes lööb kehvemini, aga kannatab teise löögid läbi valu ära ja ootab oma võimalust lõpus korra ise ka proovida. Teise seti kolmanda punkti ajal kommenteerisin, et kui see läheb viide setti, siis lõpetab üks neist haiglas, aga tegelikult läksid sinna vist mõlemad.

        Lisaks tekkis veel küsimus, et kas mitte Djokovic vigastust ei teeselnud, aga ega me seda vist kunagi teada ei saagi. Kui teeksles ja lasi end lihtsalt masseerida ajal, kui Nadal krampidesse kangestus, siis oli see küll filigraanne ja alatu. Kui ta reedel Davis Cupis mängib, on asi igatahes kahtlane.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          täiesti hull mäng oli eile mõlemad mehed väärisid finaali, väga kõva
          http://www.newyorkredbulls.com/

          Kommentaar


            Hetkel tundub küll, et Djoko ja Rafa jagavad lähiaastatel pea kõik suuremad tiitlid. Kuningas võidab kindlasti veel ühe või teise, ilmselgelt on ta mänguliselt neile kahele veel küllalt lähedal. Murray peab aga juba väga õnnelikku juhust ootama - ma ei usu hästi, et ta suuremat areneb. Vaimselt jääb nõrgaks niikuinii. Ülejäänud mängijad on juba väga väga väga kaugel sellest tasemest. Aga noh, küllap uus põlvkond sõidab kunagi sellestki seltskonnast teerulliga üle.
            Vigastused ja haigused saavad kahtlemata kõik stsenaariumid rikkuda.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              Lisaks tekkis veel küsimus, et kas mitte Djokovic vigastust ei teeselnud, aga ega me seda vist kunagi teada ei saagi. Kui teeksles ja lasi end lihtsalt masseerida ajal, kui Nadal krampidesse kangestus, siis oli see küll filigraanne ja alatu. Kui ta reedel Davis Cupis mängib, on asi igatahes kahtlane.
              Djokovicil on see vigastuste teesklemise märk küljes küll, aga minu meelest suhteliselt ülekohtuselt. Hingamisprobleemid teda tõesti omal ajal vaevasid ja sellega käis ka ninalõikusel. Need mingid iiveldushood, mida talle palju ette heideti, tulid laktoositalumatusest, nüüd enne seda hooaega muutis oma dieeti ja enam ei ole näha, et esineks. Mõnel lihtsalt tervis jupsibki rohkem kui teisel, mis teha. Mingid roddickud võivad ju ilkuda, aga hetkel ilmselt naerab Djoker paremini.

              Eilse osas - feikimise saag tõmmati muidugi kohe jälle käima, aga see peab ikka päris viimistletud prank olema, et kõigepealt annad kiire lõppmängu ära ja siis võtad vigastusepausi ja seejärel servid nii pettemanöövri mõttes terve neljanda seti mingit banaani. Vaadates, mismoodi ta ennast seal 6:5 peal ühe libistamise ajal poolspagaati väänas, ei ole küll üldse üllatav, kui seljas mingi lihase ära tõmbas. Minu meelest tulistas Nadal endale täiesti iseseisvalt jalga, kui neid Djokovici pehmeid serve ründama ei läinud ja jälle kaugele tagajoone taha passiivseks tõmbus. Kusjuures ei olnud ju Djokovici löökides selleks ajaks ka enam üldse niisugust sügavust nagu kahes esimeses setis, kui ta Nadali sõna otseses mõttes seljaga vastu seina surus.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Eilse osas - feikimise saag tõmmati muidugi kohe jälle käima, aga see peab ikka päris viimistletud prank olema, et kõigepealt annad kiire lõppmängu ära ja siis võtad vigastusepausi ja seejärel servid nii pettemanöövri mõttes terve neljanda seti mingit banaani. Vaadates, mismoodi ta ennast seal 6:5 peal ühe libistamise ajal poolspagaati väänas, ei ole küll üldse üllatav, kui seljas mingi lihase ära tõmbas. Minu meelest tulistas Nadal endale täiesti iseseisvalt jalga, kui neid Djokovici pehmeid serve ründama ei läinud ja jälle kaugele tagajoone taha passiivseks tõmbus. Kusjuures ei olnud ju Djokovici löökides selleks ajaks ka enam üldse niisugust sügavust nagu kahes esimeses setis, kui ta Nadali sõna otseses mõttes seljaga vastu seina surus.
                Mis seal salata, minu sõpradest tõmbas feikimise sae sekundiga käima paadunult erapoolik Nadali fänn, aga natuke võib seda paranoiat ju mõista. Mees servib tiitlile, annab geimi ja siis kiires ka seti ja mõjub ühtäkki väsinud ja initsiatiivi kaotanuna. Suht loogiline ju paus võtta. Liiatigi polnud ta terve kolmanda esimest servitud saanud, mistõttu selline mõõdukalt nõrgem esimene serv polnud teab mis järeleandmine. No küllap tal miskit ikka viga oli ja see libistamine oli koduski valus vaadata. Iseasi, kas ta sarnase vigastuse pealt oleks võtnud pausi ka juhul, kui initsiatiiv olnuks tema käes.

                No ja lisaks servi mitteründamisele oli minu jaoks mõistetamatu Nadali täielik võimetus toime tulla Djokovici ravipausi järgsete väga lamedalt löödud löökidega. Usu või seda reie tagalihasest kinnihoidmist.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Muidugi ta ei oleks pruukinud seda pausi võib-olla võtta, kui oleks ise hoos olnud, aga see on ju igati loomulik, et kui mäng hakkab käest minema ja mingi koht tunda annab, siis kasutad reeglitega antud võimalust seda ravida. Midagi taunitavat ma siin küll ei näe. Iseasi on muidugi jah teesklemine. Aga see paistis ikka üsna selgelt Djokovici mängust välja, et midagi tal häda on. Eks see maine mängib, mõne teise mehe puhul ei kaheldaks üldse, et kui jalga lonkama hakkab, siis ega ta äkki ei näitle.

                  Ja loomulikult 'kaks valet ei tee õiget', aga selles mõttes ei tohiks just Nadali fännidel küll eriti midagi kurtmist olla, sest Rafa ise on seda treeneri kutsumise võtet ka ikka rohkem kui kaks korda päris edukalt kasutanud.


                  PS vbolla tundub vaidlemisena, aga ei. ilmselgelt oleme üldjoontes samal lainel, lihtsalt sellised mõtted.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    vaadake parem Eurosporti praegu, kus Kanepi nr. 1-ga mängib. hetkel ikka väga ilus seis 1-0 ees (7:5)
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Teine set oli ikka õudus kuubis. Juhtida oma servigeimi 40-0 ja siis see ära anda, lisaks veel kaotada oma servigeim 0-40. Masendav. Ehk võtab viimases setis ennast kokku nagu esimeses.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        liikuvat pilti läbi interneti ka pakkuda on?

                        Kommentaar


                          http://www.livescorehunter.ro/streams/1/lshtennis1.html

                          Kommentaar


                            Super-super-super!!!!

                            Kommentaar


                              ufotennis
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Pole midagi õudsamat kui Kanepi mängule kaasaelamine
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X