320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Joobes peaga on jube kerge ikka setid ja geimid sassi ajada. Hea et te servidest veel ei rääkinud...
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Algselt postitas marcello Vaata postitust
      3 geimi sai Kanepi maailma kuuendalt, Ani viiendalt siiski kaks geimi.
      Aitab tänane õhtulehe paberversioon, kõige kõrgemal olnud tegelast, 13. kohal olnud Patty Shnyderi, võitis Kanepi eelmise aasta Miami turniiril kahes geimis
      Mis jura sa ajad? Maailma kuuendalt sai Kanepi terve seti kätte (vs Clijsters 3:6, 6:3, 4:6), Ani sai maailma viiendalt 3 geimi (vs Henin 3:6, 0:6). Ja ma olen üsna kindel, et kui Kanepi Scnyderile ära tegi, siis võitis ta natuke rohkem kui 2 geimi...

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Joobes peaga on jube kerge ikka setid ja geimid sassi ajada. Hea et te servidest veel ei rääkinud...
        Keskusmis joobes?
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Keskusmis joobes?
          Mina mina mina
          Mina peksin segast sind tsiteerides.
          Mazz võiks mulle ööpäevaks bänni panna
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Appi kui masendav päev Australian Openil. Ani kaotas, Kanepi kaotas, Murray kaotas. Vähe puudus, et ka Nieminen oleks tappa saanud, siis oleks tõeline Grand Slam olnud...

            Kommentaar


              Austraalia on nii ütlemata masendaval kellaajal, et ma näen mänge iga hommik 15 minutit võileivajäramise kõrvale. Mingeid õhtuseid kokkuvõtteid ka pole olemas. Numbrite järgi paistab olevat palju ühepoolseid mänge.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Numbrite järgi paistab olevat palju ühepoolseid mänge.
                Mis jätkus tänagi. 14 meeste mängu, kus mõlemad lõpuni vastu pidasid - neist 10 kolmesetist, 4 neljasetist ja ei ainsatki viiesetist lahingut. Naistes suhe kahe- ja kolmesetiliste vahel 12:4.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Jube hea, et eile vara magama ei läinud, sest nendele mcnamara märgitud igavatele tampimistele vahelduseks - ei ole midagi nii lõbusat kaua aega näinud kui Federer-Santoro. Santoro seisukohalt võttes, mida sa teed, kui lähed 35-aastasena oma elu 62. slämmiturniiril mängima maailma esireketi vastu? Terve mõistus ütleb, et pähe sa saad, küsimus on vaid selles, kuidas. Ja Santoro valis võimaluse, et võtab vabalt, naudib iga punkti ja mängib rahvale. Mängiski, ajas kõiki palle taga, lõi jalge vahelt tõsteid jne ja tõmbas sellega kohati isegi Federeri kaasa. Kaotas muidugi kindlalt ja selgelt, aga stiilselt.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Vaatan siin Federeri ja Tipsarevici mängu, kus juba eelmise suve Wimbledonis säranud serblane teeb lausa imesid ja on settidega 2:1 ees. Aga mis mind tõsiselt hämmastab, on kohtunike tegevus. Ühe väga tähtsa punkti mängimisel esitasid mängijad kolm taotlust kohtuniku otsus videolt üle vaadata ja kõigil kolmel korral oli mängijal õigus! Mis näitab, et joonekohtunike vigaste otsuste arv peab olema hirmuäratav.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Vaatan siin Federeri ja Tipsarevici mängu, kus juba eelmise suve Wimbledonis säranud serblane teeb lausa imesid ja on settidega 2:1 ees. Aga mis mind tõsiselt hämmastab, on kohtunike tegevus. Ühe väga tähtsa punkti mängimisel esitasid mängijad kolm taotlust kohtuniku otsus videolt üle vaadata ja kõigil kolmel korral oli mängijal õigus! Mis näitab, et joonekohtunike vigaste otsuste arv peab olema hirmuäratav.
                      Eks ole - keegi pole täiuslik. Nii oli ka kohati Federeri mäng ikka ääretult crap (lihtsad eksimused).

                      Muidugi võib süüa olla ka mängijatel - mis nad löövad siis nii joonte lähedale ...

                      Kommentaar


                        see saab ainult naiste tennises juhtuda, muidugi kodupublikul oli ka oma kannustav osa, kui Dellacqua Jankovici vastu kiire l6ppmanguni vastu pidas, viimane ei suutnud ei 5-2, 5-4 ega 6-5 seisul servides setti enda kasuks vormistada..

                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Ühe väga tähtsa punkti mängimisel esitasid mängijad kolm taotlust kohtuniku otsus videolt üle vaadata
                        jah, oligi vist v6idetud kolmandas setis 6-5 etteminekul, kui Tipsarevic vaidlustas suisa 2 punkti jarjest ja edukalt, lisaks skoorile m6jutas see arvatavasti veidi ka kuulsa vastase vaimu,
                        pidasin seda matshi k6rghetkeks ja ei uskunud, et serblane otsustavas setis veel nii visa vastupanu osutab
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Täna hommikukrõbinate kõrvale andis Federer noorele, aga sugugi mitte enam verinoorele kolleegile Berdychile väärt õppetunni, et kiires lõppmängus ei maksa kunagi lootust kaotada. Tuli tagant järgi ja otsustavatel punktidel ei pidanud enam Berdychi närv sugugi ning matsh oligi sisuliselt tehtud.
                          Järelejäänud meestest on Tsonga kõige huvitavam, aga jubedate kellaaegade tõttu ebatõenäoline, et pilku annab talle visata. Naistest tõotab Henin vs Sharapova üht-teist huvitavat.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Tennis on veider mäng. Kui mitu korda seda juba juhtunud on, mis täna Hantuchovaga? Servib nagu kindlus ise, vastane lööb kõik pallid järjepanu auti. Paistab, et teeb teisele plikale 6:0, 6:0. Ja siis? Prääks, kõik pöördub nagu nõiaväel. Enam ei õnnestu miski ja ikka veel selges eduseisus mängija laguneb tükkideks.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Uhhhhh. Ma pole vist oma pool aastat ühtegi spordivõistlust DVD-le lindistanud, aga jumalale tänu, et seda täna tegin. See, kuidas Tsonga Nadali purustas, saab tõenäoliselt olema minu jaoks üks aasta suuri spordielamusi. 6:2,6:3,6:2, puhtad võidulöögid 49:13. Nadali vastu!
                              Ning Tsongal on piisavalt mitmekülgne mäng ning puhtad löögid, et olla tegija igal väljakukattel. Oskab teha imesid ka võrgul. Täiesti fantastiline, just see mida üksluiseks läinud meeste tennis vajab.
                              Andy Murray'l tõepoolest ei vedanud esimese ringi vastasega.
                              Uus Noah või Ali?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Jah, see oli tõepoolest võimas. Nadali auks tuleb öelda, et ta tõesti üritas lõpuni, aga mitte millestki ei olnud abi. Mind hämmastas just see, et füüsiliselt nii suur mees ka nii kiirelt liigub ja omab seejuures veel niivõrd tundlikku kätt - ei mäleta, millal keegi pärast McEnroed oleks stoppe stabiilselt võrgust poole meetri kaugusele löönud. Aga Tsonga ehk tugevaimgi külg paistab olevat kõrvade vahel - oskus muuta mängurütmi keset punkti, väga mitmekülgne serv, enda tugevaid külgi perfektselt ära kasutades vastase mängu lõhkumine. Väga tahaks loota, et see mees ei jää ühe-hiti-imeks.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X