320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eurosport näitab ka vahelduva eduga
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      okei... ma ei usu, et enam mäng Kaiale tuleks
      aga väga tubli sellegipoolest! pole kunagi niimoodi teleka ees tennist vaadates kaasa elanud
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Ise kahjuks ei näe.
        Kuidas mängupilt on? Kaia väsinud?

        Kommentaar


          ausalt öelda jube...
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Kaia väsind ja kogemustest ka jääb väheke puudu vast, aga loodame, et teeb võrkpalli koondist ja toob ära mängu :P
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Vasakult ei suuda Kaia kohe üldse lüüa. Muidu aga igati tubli tüdruk, kahju vaid esimesest setist - selle pidanuks võitma.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                Kaia väsind ja kogemustest ka jääb väheke puudu vast, aga loodame, et teeb võrkpalli koondist ja toob ära mängu :P
                Too late.

                Kommentaar


                  tundus et teises setis oli Kai juba käega löönud aga esimeses pani vastasele ikka ilusasti.ülekannet häiris see tallink mis 5 korda päevas soome sõidab.liiga tihti mulle tundus
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Palju Kaia ka raha sai
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Telekanal Kalev Sport näitab täna kell 21.30 Prantsusmaa lahtiste tennisemeistrivõistluste naisüksikmängu veerandfinaali kordust, kus kohtusid Kaia Kanepi ja venelanna Svetlana Kuznetsova

                      teine sama-aegne veerandf. veeres samuti l6pu poole, Dementieva oli 2.setis 5-2 ees, aga siis tuli Safina trammi alt valja
                      - meenutas kunagist Graf-Novotna kohtumist (vist Wimbledonis), aga siis jai tshehhitaril vist lihtsalt favoriidi vastu eneseusust puudu

                      Palju Kaia ka raha sai
                      French Open, QFs, Tue-Wed Jun 3-4 2pm
                      loser's prize: €132,500 = US $206,406; points: 250
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        tundus et teises setis oli Kai juba käega löönud aga esimeses pani vastasele ikka ilusasti.ülekannet häiris see tallink mis 5 korda päevas soome sõidab.liiga tihti mulle tundus
                        Ja mis veel masendavam, see reklaam oli kas kordades kõvema heliga kui kommentaatorid või ma ei tea , aga igal juhul see tuututamine oli liiga kõva heliga ka , kui ma seda reklaami veel näen, siis ma ei tea mis ma teen.
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          ma ka ei tea, mis sa teed, kui sa seda reklaami veel näed

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                            Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                            Ja mis veel masendavam, see reklaam oli kas kordades kõvema heliga kui kommentaatorid või ma ei tea , aga igal juhul see tuututamine oli liiga kõva heliga ka , kui ma seda reklaami veel näen, siis ma ei tea mis ma teen.
                            ma ka ei tea, mis sa teed, kui sa seda reklaami veel näed
                            Eks siis, kui Kalev Sport järgmine kord tennist näitab, ole näha.

                            Kommentaar


                              Ilmselt järgmine kord kui Kalev näitab tennist ma ei vaata. Aga seda tuleb paraku mujalt ka .
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                                Ja mis veel masendavam, see reklaam oli kas kordades kõvema heliga kui kommentaatorid või ma ei tea , aga igal juhul see tuututamine oli liiga kõva heliga ka , kui ma seda reklaami veel näen, siis ma ei tea mis ma teen.
                                õnneks oli mul hea asi see, et alati kui reklaam hakkaspanin eurospordile ning vaatasin teist mängu
                                karm värk on see jalgpall

                                ja ega see elu ka parem pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X