320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • Brick
  replied
  Kusjuures mul olid enne/ peale mängu umbes täpselt samad mõtted. Kogu austuse juures Bengalsi vastu, siis see tiitel tundus lõpuks määratud peale Super Bowlile jõudmist Ramsi oma olema. Kogu Ramsi teekond Lombardi trofeeni alates paari aasta tagusest nürist kaotusest Patriotsile finaalis, offseason + midseason vangerdustest ja lõpuks playoffis Shanahani 49ersi alistamine tähendas Bengalsi vastu now or never mängu. Chiefs/ Bills oleks kahtlemata tunduvalt seksikamad tiimid olnud oponeerimaks Ramsile.
  Seda et tänavune finaal jäi Burrow jaoks viimaseks ma ei usu. Kui Bengals nüüd ikka võtab südameasjaks Joe tervise eest muretseda ja offensive line täiendada, jõuab ka kord õnn esimest korda Cincy fännideni.

  Ironiseerides: * Super Bowli edu valemiks on coin tossi kaotamine. Viimased 8 mündiviske kaotajat on tsempioniteks tulnud.
  * viimase kahe Super Bowli võitjameeskondade omanikud Glazerite perekond ja Stan Kroenke on oma suured võidud ja rahulduse kätte saanud selleks kümnendiks ning ManU't ja Arsenali ootavad ees keskpärasuse jätkumine, kus härrad ainult pumpavad raha välja klubidest.

  Järgmistel aastatel saab AFC-s igatähes Mahomes, Allen ja Burrow võitlus olema armutu. Järgmine hooaeg võiks Buffalo Billsile kuuluda. NFC-st võiks neile oponeerida minu Cowboyd (unistada ju võib, kahjuks on Jerry tehtud kohutavad lepingud nii mõnegi mängijaga tagamas järgmisteks aastateks keskpärasust ja kannatused jätkuvad).


  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Mängus iseneesest pinget oli, kuna tulemus otsustati üsna lõpus. Samas, kuidas veider maik jäi sellest. Kohati oli kogu mäng selline sloppy ja veider.

  Ei ole kahtlust, et Cincy oli pääsme sinna ära teeninud, aga tahtnuks siiski näha, mida Chiefs/Bills duo teinuks. Cincy puhul on kuidagi selline tunne, et esmalt tuleb paar korda playoffis välja langeda, et võimalus nö ära teenida. 4-võidu meeskonnast kohe aasta hiljem SuperBowlile näib nagu oleks mingi kohustuslik etapp vahele jäetud. Nagu ajalugu on näinud, ei saa muidugi välistada, et nad ei jõua enam Burrow' ajal kordagi sinna tagasi (vt näiteks Marino, Rodgers).

  Packers/Rodgers, Mahomes/Chiefs ja Allen/Bills vaatasid seda mängu (kui üldse vaatasid) küll sellise pilguga, et krt, neid punte pidanuks/peaks ju võitma

  Leave a comment:


 • cabron
  replied
  Krt kui Hunt oleks Bengalsis olnud veel, siis oleks Bowl kinni ka pandud

  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Sellepärast on divisional raund hooaja parim nädalavahetus. Paras hulk mänge, mitte liiga palju ega liiga vähe. Kehvad pundid siia ei jõua, tänu millele on mängud enamasti tagavägised.

  Mul on kombeks mängu vaadates öelda iseendale ballgame, kui mingi play on selline, et see mäng näib tehtud. Pika NFLi vaatamise kogemuse pealt panen üldjoontes täppi, aga Rams vs Bucs jõudsin seda õite mitu korda pomiseda. Valemisse ei olnud lihtsalt sisse kirjutatud Ramsi soov muudkui palli ära kinkima hakata.

  Billsi fänne ei lohuta vist küll miski, aga päeva lõpuks on Josh Allen endiselt vaid 25-aastane. Paraku muidugi ei ole ka Mahomes kuigi palju vanem. Seda duelli saame vähemalt järmgised 10 aastat nautida. AFC-is on üldse noorte QB-de seis rets: lisaks nendele veel Burrow ja Herbet ning x-faktorina ka Lamar. Burrow puhul on muidugi mureks, et tema eluaeg jääb lühikeseks, kui Cincy teda jätkuvalt sellisel viisil kolkida laseb.

  Cincy ja SF vastu on küll tugev respekt, aga neturaalsena tahaksin näha Chiefs vs Rams SuperBowli. Kõlab kuidagi ägedamalt.

  Leave a comment:


 • eika
  replied

  Leave a comment:


 • olll
  replied
  Sai öösel vaadatud Chiefsi ja Billsi lahingut - vapustavad lõpuminutid ja -sekundid , räägitakse juba ka kui ühest kõigi aegade mängust
  Kinnitust sai jälle vana ütelus - Buffalo City of Losers  selgub et ainult juutuubi keskkonnas saab vaadata , vähemalt lubab seda avada siinsamas

  Leave a comment:


 • Maarek
  replied
  Üsnagi meelelahutuslik öö oli täna ja selles kõiges võib vastutavaks pidada Ramsi

  Kuigi nad alustasid üsna kindlalt ja mitte miski ei paistnud praktiliselt viimase veerandini, et asi nii koledasti käest läheb, siis oli ikka pisike kahtlus, et Bucs võtab lõpuks oma ning kuna öö teine mäng hakkas ka koitma, siis otsustasin lõpuni vaadata ja ei kahetse, sest pärast mitmest äpardusest tingitud edu käest laskmist piisas siiski umbes 40 sekundist, et asi enda kasuks pöörata


  KC-Bills mängu suhtes olid ootused kahetised. Chiefs toetajana lootsin, et suudetakse kuidagi asi ära vormistada ja kuigi sügisene kaotus tuli niiöelda madalperioodi ajal, siis oli üsna selge, et liiga parima kaitsega tiimi vastu peab Mahomes-Hill-Kelce magic kuidagi toimima.
  * Esimest veerandaega vedaski Mahomes suht üksi ning DEF näitas haavatavust, sest Singletary sai kuidagi lihtsalt mingeid trikke tehtud.
  * Teisel veerandajal hakkas õnneks DEF vaikselt tootma ja KC rünnak tuli ka paremini, aga Allen-Davis tegid esimese tormihoiatuse ning kuigi lõpuks suudeti pall vähem kui 30 sekundiga FG alasse toimetada, siis Butker kahjuks ebaõnnestus, aga lootused olid elus ja und veel ka polnud
  * Kolmandas kulutas KC pool veerandaega 3 punkti saamiseks, sai palli pari minutiga tagasi ja tegi ühe ilusa drive, millega tundus, et hakkab looma, kuigi Butker eksis lisapunktil ning siis põmaki, leidis Allen kohe hoobilt jälle Davise ja 75 jardi TD oli tõsiasi ja kuigi paar punkti jäi koduväljaku edu, siis oli asi endiselt õhus.
  * Neljas hakkas korralku kaitsetööga mõlemalt poolelt. 1.5 minutiga kiire punt KC poolt ja vähem kui 2 minutit hiljem Bills poolt vastu, aga siis tuli Hilli esimene magic moment ja 45 jardi return andis ilusa võimaluse, kuid hea kaitsetöö tõttu piirduti FG'ga ja 5 punkti edu siiski üsna õhuke. Allenil polnud kerge, aga kuigi oli ks 4th&4 olukord, siis suudeti ca 6.5 minutiga ikka red zone piirile jõuda, et siis ebaõnnestuda ja endale 4th&13 olukord tekitada ja ka 2 minuti hoiatus ära kuulata, aga ikka suutis seni tublilt tegutsenud kaitse asja rikkuda, sest jälle leidis Allen üles Davise, kes TD vormistas ja Diggs abiga võeti ka 2 lisapunkti, et saada edusse 29-26, aga ei hullu, kodutiimil ligi 2 minutit aega, et asi vähemalt FG'ga lisaajale viia. Külaliste üsna šokeerivaks üllatuseks sai umbes 40 sekundit hiljem Hill jooksu ja 64 jardi TD pani rahva rõõmust rõkkama ja PAT abiga edu 33-29, mistõttu FG'st enam Buffalol ei piisanud, kuid aega oli veel terve minut. Davis 28 jardi, Davis 12 jardi, vahepeal Sanders ka 16 jardi ja põmaki, Davis 19 jardi ja TD ja pärast edukat lisapunkti aega 13 sekundit ja edu 36:33. Soovisin mõttes vastastele õnne, aga kuna emotsioon oli kõrgel ja see paar minutit siia sinna enam suurt ei lugenud, siis mõtlesin ikka lõpuni vaadata, et pärast kahte Mahomes korraliku viset ehk 10 mängusekundit hiljem tõdeda, et Butkeril oli vaja viigistamiseks vaid 49 jardi kauguselt FG skoorida ja Chiefs ellu jätta. See õnnestus
  * Mündivise andis väikese võidu Kansasele ja saadi palliga ründamise õigus ning kuigi kogu drive ajal üksik 3rd&1 oli, siis kogu asi oli üks kiire lõppmäng, sest umbes 4 mänguminutit hiljem püüdis Kelce TD ja Bills oli löödud ja Kansas Chiefs neljandat aastat järjest vähemalt Conf. finaalis.

  Burrow ja Bengals on põhihooajal neist samuti jagu saanud, aga PO veits teine teema, aga kuna CIN on selles tsüklis jagu saanud 1. asetust omanud Titansist, siis tuleb kindlasti huvitav andmine.

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Wildcard round oli põnevuse mõttes ikka täielik pettumus. Kõigis mängudes sai võitev meeskond kiirelt esimesel poolajal double digit edu sisse ning teisel poolajal ei toimunud mitte üheski mängus enam olukorda, kus mängu juhtiv meeskond oleks sattunud kaotuspositsioonile. Bengalsi ja Cowboys mängudes oli ainukesena mingigi põnevus üleval viimastel minutitel.

  Tennesee Titans vs Cincinatti Bengals (laupäev 23:30)
  Hoolimata vigastuse tondist ja positiivsetest testidest, mis Titansist üle käisid sel hooajal, suudeti üllatuslikult välja võidelda endale AFC esimene asetus. Titans kasutas põhihooajal 91. erinevat mängijat, mis on ühe hooaja jooksul NFL-i uus rekord. Pärast Derrick Henry vigastust tundus, et meeskond, kelle rünnak on väga palju üles ehitatud Henry jooksumängule, satub vabalangusesse. Lisaks jätsid Tannehilli kaks parimat püüdjat AJ Brown ja Julio Jones kahe peale kokku vahele 11 mängu. Kui hooaja teises pooles Titansi rünnak vigastustega hädas oli, andis suure panuse võitudesse see sama Titansi kaitse, kes eelmine hooaeg oli kohutavalt halb - ei suudetud kedagi pidurdada ei söödu ega jooksumängus.

  Nüüd, kus Henry on täpselt playoffi alguseks naasmas ja Titansi rünne on terve ning opereerib üle pika aja jälle Bengalsi vastu täisvõimsusel, saab playoffis kaugele jõudmiseks rünnakul skoorimine olema võtmetähtsusega. Potentsiaali on meeletult, kas rünnak kohe esimesel mängul, mil kõik on terved ka täistuuridel tööle saadakse, näeme täna õhtul.

  Titansi kaitse on võrreldes eelmise hooajaga tubli edasimineku teinud. Võrreldes eelmise hooajaga on Titansi kaitse vastu skooritud keskmiselt 6.6 punkti mängu kohta vähem, mis on märgiline edasiminek. Eelkõige on pidama saadud vastaste running game – Ravensi järel oli Titansi rushing defense paremuselt teine. Achilleuse kannaks on Titansi kaitsel vastaste söödumängu takistamine, mis on umbes sama kehv kui eelmine aasta. Seda poolt kombenseeritakse jällegi tugeva red zone kaitsega. Ehk kokkuvõttes annab Titansi kaitse endiselt yarde ära, kuid nad suudavad vastaste rünnaku lõpusirgel pidurdada.

  Cincinatti Bengals sõitis Raidersist eelmisel nädalal, esimesel poolajal üle ja pidanuks suuremaskooriliselt juhtima ning game over olema. Üllatav, et nad ei suutnud liiga kõige kehvema Raidersi red zone kaitse vastu mitmetel rünnakutel rohkemat field goalist. Burrow ja Chase koostöö on lihtsalt imeline.

  Brick ennustab: Henry panus ja vorm Titansi ründesse saab olema väga tähtis. Kui Titansi rünnak ei ole samal leheküljel üksteisega on Bengalsil head võimalused. Bengalsi rünne sobib jällegist väga hästi Titansi nõrga passing defense vastu. Titans võtab napi võidu, aga ei kata +4 liini.

  Green Bay Packers vs San Francisco 49ers (pühapäev 03:15)


  Green Bay Packers tuleb playoffile vastu põhihooaja parima rekordiga, võites 17st mängust 13. Mitmete märkide järgi tõotab tänavune hooaeg jääda Rodgersi jaoks viimaseks Packersi särgis. Juba läinud offseasonil pandi Rodgersit paari mitmete erinevate organisatsioonidega ning välistatud ei ole ka karjääri lõpetamine tänavuse hooaja järel. A-Rodi tulevik võib ebaselge olla, kuid kindel on see, et NFCst jõuab Superbowlile läbi Lambeau Fieldi. Põhja-Ameerikas, külmas Winsconis on juustupeade võitmine kõigile võõrsilmeeskondadele alati väga keeruline ülesanne, eriti jaanuarikuus.

  Packersi rünnak ei olnud põhihooajal statistiliselt muljetavaldav, mis aga kõige tähtsam – Packersi rünne ei kaota palli. Packersi rünnak sõltub suuresti endiselt Rodgers – Adams oivalisest koostööst. Vajalikel hetkedel suudab Rodgers alati leida teisi püüdjaid, kes pikendavad rünnakut. Jooksu mängule andsid põhihooajal võrdselt hea panuse Jones ja Dillon.

  Packersi kaitse puhul on huvitav see, et numbrite järgi näib statistiliselt nende rushing defense parem kui see tegelikult on, sest üldjuhul on Packers saanud kiirelt kindla eduseisu sisse ning vastasmeeskonnad on pidanud jooksumängu hülgama. Teiselt poolt on nende passing defense numbriliselt kehvem, kui see tegelikult on, sest mitmed olulised mehed on olnud vigastustega kimpus, kes söödumängu takistada suudavad.

  San Francisco 49ersil polnud Cowboyde alistamisega mingeid probleeme. Minu kartus enne mängu, et Dallas teeb endal püksid täis, sai reaalsuseks. Täna ootab neid aga teisest puust vastane – Packers, kes kodus põhihooajal ei kaotanud mitte ühtegi mängu. Järjekordselt on 49ersi edu võtmeks Jimmy G. kes on aga endiselt pöidla- ja õlavigastustega kimpus. 49ersi rünnak peaks iseenesest hästi Packersi vastu sobima, kui lasta Deebol, Kittle ja teistel meestel toimetada.
  49ersi puhul teeb mulle muret, aga nende 3. järjestikune võõrsilmäng ning ühtlasi ka 6. võõrsilmäng viimasest 8st.

  Brick ennustab: Puhanud Packers ja A-Rod marsivad konverentsi finaali, kattes -5 liini.

  Leave a comment:


 • orbitaaljaam
  replied
  Pole paha lineup

  Leave a comment:


 • Kaarel
  replied
  Täna hea targutada, aga Niners tunduski selline musta hobuse moodi punt, kelle puhul polnuks kiire langemine üllatus, kuid ei üllataks ka Super Bowlini väljajõudmine.

  Green Bayle ohtlik ja arvatavasti tüütult füüsiline vastane. Rodgersi fännina veidi pelgan.

  Dallase järjekordse kiire langemise post-mortem saab olema muidugi meedias lõputu jahvatamise subjekt kuni septembrini. Kaotuse üheks peapõhjuseks 14 flagi, mille eest McCarthy saab kõvasti vastutada. Ei ole teab mis raske ennustus, aga pakun, et Zeke uuel aastal Dallases ei jätka, vähemalt mitte praeguse palganumbri eest.

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Eile mängisin Raiders +6 ja Bills -4,5.
  Täna/homme meeldivad:
  Eagles +7
  49ers +3
  Chiefs -12,5
  Cardinals +3,5

  Ei imestaks, kui kõik lähevad mööda

  Leave a comment:


 • cabron
  replied
  Hea lugemine! Kas sa ameeriklaste kombel oskaks spreadi coverimist ka ennustada?

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Dallas Cowboys vs San Francisco 49ers (pühapäev 23:30)
  Kokku on saanud meeskonnad, kelle suur rivaalitsemine eelkõige playoffis ulatub tagasi eelmisesse sajandi. Põnev lahing on tulemas küljejoonel, kus vastakuti on minemas Atlanta Falconsi endine peatreener Dan Quinn ja tema ründe koordinaator Kyle Shanahan. Esimene on praegune Dallase kaitse koordinaator ja teine 49ersi peatreener.
  Dallas Cowboys läheb playoffile vastu suurte ootustega. Välja on panna liiga nr.1 overall rünnak, mis võib olla ühel hetkel pidurdamatu või teisel hetkel lühisesse joosta ja ärgata alles siis kui on juba liiga hilja. Prescott tegi küll mängujuhina tugeva hooaja, kuid fännide seas on ikka tugevad kahtlused, kas ta on oma röögatut palgatšekki väärt ja võimeline meeskonda vedama ihaldatud karikani. Prescotti sihtmärkideks on eelkõige väga ohtlikud Cooper ja Lamb ning TE positsioonil Schultz, kes suudab väga hästi püüda kuid on kohutav blokkija. Vigastusega kaotati hooajaks tugev püüdja Gallup, kuid teda asendav Wilson on olnud vaata, et isegi mitmekülgsem ja kasulikum. Running back positsioonil Zeke ja Pollard, kelle panuses ei saa kunagi kindel olla. Kaugele jõudmiseks on nendel vaja kokku joosta üle 100 yardi mängu kohta, sest Dallas ei võitnud põhihooajal mitte ühtegi mängu, kui nad jooksid kokku alla 100 yardi. Rünnaku nõrgaks kohaks on selgelt sarnaselt Bengalsile offensive line. Kuid erinevalt Bengalsist ei lase Dallase liin enda mängujuhti sackida vaid peatavad vastase kaitse määrustevastaselt ehk võtavad palju penalteid.
  Suurima edasimineku on Dallas teinud kaitses. Dan Quinni tuleku, hea draftimise ja uute lisandujatega on aastaga sitast saia tehtud. Alates hetkest, kui hooaja keskel said kõik kaitsemängijad terveks, on Dallase kaitse hakanud domineerima. Kokkuvõttes liiga parim turnoverite genereerija. Nõrgaks kohaks on kaitsel rush defense.

  San Francisco 49ers on õigeks ajaks tõusnud väga heasse hoogu, võites viimasest 9st mängust 7. Neid on viimastel aastatel iseloomustatud alati kui ühte liiga füüsilisemat meeskonda.
  Nüüd kus 49ersi kaitse on terveks saanud, võib öelda, et meeskond jõuab nii kaugele kui mängujuht Jimmy G neid kannab. Garrapolo puhul oli põhihooajal tegu pallikaotuste masinaga, põhjustades keskmiselt 1. turnoveri mängu kohta. Rünnakul on Shanahan Deebo Samuelist vorminud liiga kõige mitmekülgsema mängima: füüsiline püüdja, keda kasutatakse efektiivselt ka maad mööda. Hiilgust lisavad ründeliinile TE positsiooni üks paremaid George Kittle, WR Aiyuk ja RB Mitchell.

  Brick ennustab: tegu on playoffi kõige põnevama mänguga, edasipääseja otsustatakse viimastel sekunditel field goal attemptiga. Täielik coinflip mäng. Kuna mängib isiklik lemmik Cowboys, siis süda ütleb Dallas ja mõistus 49ers. Cowboys edasi !

  Kansas City Chiefs vs Pittsburgh Steelers (esmaspäev 03:15)
  Kui 7. Nädalal oli Chiefs saanud Titansilt kolakat ja 7st mängust võitnu vaid 3, olid õhus küsimärgid, kas Chiefs jõuab üldse playoffi ning kas vastaste kaitse on Mahomesi vastu tegutsemise lahti hammustanud. Esiteks oli Chiefsi rünnak pallikaotuste masin ja rohi, mis Mahomesi vastu toimis oli mängimine kahe deep safetiga. Ehk Mahomesilt võeti ära võimalus visata sügavale ning ta pidi hakkama rünnakut opereerima lühikeste söötudega peamiselt. Põhihooaja lõpuks on murepilved rünnaku kohalt kadunud ning kaitse suudab ka väga korralikult vastaste rünnakuid pidurdada.

  Pittsburgh Steelers ja sel nädalal peale kaotust Chiefsile pensionile minev Big Ben ei saa ilmselt ise ka aru, kuidas nad playoffi jõudsid. Esmalt suutis Colts kuidagi kaotada Jaguarsile, kelle fännid riietusid staadionil klounideks, et peegeldada seda kuidas organisatsiooni juhitakse. Põhihooaja viimases mängus jäi Chargers playoffist välja kuna peatreener Staley kavaldas end lisaajal üle ja juba paistnud play offi viinud viigi asemel saadi kaotus.
  Steelersi rünnak on ilma kahtlusteta playoffi võistkondadest kõige impotentsem, Big Beni parim enne on juba ammu möödas. Tema õnneks on Johnson ja Claypool suured tugevad püüdjad, kes on suutelised keerulisi palle püüdma. Rushing yardide järgi oli rünnak tagantpoolt neljas.
  Nii nagu on Big Beni parim enne möödas, võib seda sama öelda ka Steelersi kaitse kohta. Paari aasta tagusest hiilgusest on järel vaid varemed. Vahepeal mängitakse nagu peata kanad ning liiga palju loodetakse liiga parima kaitsemängija TJ Watti peale.

  Brick ennustab: Mike Tomlin on tõestanud, et suudab underdogina oma meeskonna hästi ette valmistada. Paraku on see hooaeg liiga tihti mängimist alustatud alles kaotusseisust, Chiefsi vastu seda lubada ei saa. Chiefs võtab kindla võidu.

  Los Angeles Rams vs Arizona Cardinals (teisipäev 03:15)

  Los Angeles Rams on selleks hooajaks pokkeri laua taga kõik zetoonid mängu pannud ja all-ini läinud. Staffordi ja Von Milleri toomisega pole järgmisteks hooaegadeks alles enam mingit drafti kapitali. Samuti on palgafond mõne miljoni kaugusel üle upitamaks. Juba läinud hooaja lõppedes kaotas Rams selle tõttu kaitses sügavust ning see selgitab, miks nende kaitse ei ole sel hooajal nii domineeriv olnud.
  Kui hooaja keskel Beckham Sr. oma pojal Clevelandist põgeneda aitas ja lõpuks LA-s maanduti, siis tundus Ramsile ta luksusena. Paar päeva hiljem, kui Woods hooaja lõpetava vigastuse sai, muutus OBJ Ramsile hädavajalikuks.
  Rünnakul vägesid juhataval Staffordil on kaks erinevat külge. Hea külg on see, et ta suudab palli liigutada, olles sööduyardide tabelis 3. positsioonil ning touchdownide arvestuses Brady järel teine. Staffordi halvaks küljeks on turnoverid – rookie QB Lawrence järel on ta 19. pallikaotusega selles arvestuses teine. Staffordi parimaks sõbraks on WR Cooper Kupp, kes keskmiselt 114,5 yardiga per mäng ja 16. touchdowniga oli ülekaalukalt parim oma positsioonil.

  Arizona Cardinals alustas hooaega tormiliselt, kui 12. mängu järel oli kirjas 10 võitu. Seejärel hoog rauges, Murray oli hädas õlavigastusega ning teise tugeva löögi andis ründele Hopkinsi vigastus. Cardinals mängis huvitaval kombel see hooaeg ülimalt hästi võõrsil, võites 9st mängust 8.
  Cardinalsi rünnak on täie tervise juures võimeline skoorima kelle iganes vastu. WR mängijad Hopkins, Green ja Kirk on kõik koos suur peavalu. Hooaja keskel toodi TE kohale kogenud Ertz. Steelersist tulnud running back Conner on täiesti teine mängumees Arizonas.

  Brick ennustab: Stafford on playoffis mänginud kolm korda ja seni võiduta. Ramsil võivad küll kaitses suured nimed Donald ja Ramsey olla, kuid ühel meeskonnal ei ole teise ees eelist. Kodust eemal briljantselt mängiv Cardinals lõpetab pingelises mängus Ramsi hooaja.

  Leave a comment:


 • Brick
  replied
  Nädalavahetusel algavad NFLis playoffid. Super Bowl LVI mängitakse välja 14. veebruari esimestel tundidel Los Angelese uhiuuel SoFi Stadiumil. Poolajal esinevad Dre, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige ja Kendrick Lamar.

  Cincinatti Bengals vs Las Vegas Raiders (laupäev 23:30)
  Pärast eelmise hooaja 4-11-1 rekordit on Bengals üllatuslikult meeldivalt ja kiirelt end play offi tagasi murdnud. Nüüd, kus Cincinattis puhuvad uued tuuled – mängujuhiks ei ole Red Rocket vaid 2020. Aasta drafti esimene valik Joe Burrow + peatreeneriks ei ole 15 aastat toolil istunud Lewis vaid uue generatsiooni noor treener Taylor - saab olema huvitav näha, kas jõutakse esimest korda pärast aastat 1990 ka WildCard roundist kaugemale. Tugev vundament on viimaste aastate heade drafti valikutega igatähes loodud. Nagu mainitud, mängujuhiks Joe Burrow, kelle passer rating oli Rodgersi järel paremuselt teine. Running back positsioonil paremuselt kolmanda yardide koguarvuga Joe Mixon. Püüdja positsioonil on Bengalsil kaks üle 1000 yardi meest: esimeseks tulevane offensive rookie of the year Ja’Marr Chase, kes mängis Burrowiga koos juba LSU ülikoolis. Chase kogus WR kategoorias top4 yarde. Teine mees on Tee Higgins. Lisada sinna kombosse juurde veel kolmas vägagi võimekas püüdja Boyd, on Burrowl mehi keda toita hulgi. Kui küsida, mis Bengalsi rünnaku nõrgaks küljeks on, siis selleks on offensive line – need suured mehed ei suuda kuidagi oma mängujuhti kaitsta ning Bearsi järel on Bengalsi mängujuhti kõige rohkem sackitud.

  Las Vegas Raiders paistis põhihooajal rohkem silma platsiväliselt. Esmalt astus Jon Gruden peatreeneri kohalt tagasi peale seda kui New York Times avalikustas, kuidas Gruden kasutas kirjavahetustes rassistlikku, seksistlikku, homo- ja transfoobset sõnavara (sildistas tõesti teisi värvikalt). Vähem kui kuu aega hiljem vallutas uudiskünnise Henry Ruggs III, kes joobes juhtides sõitis Las Vegase linnavahel oma Corvettiga 251 km/h 23-aastase naise ja tema koera surnuks. Mõned päevad hiljem loobus Raiders Damon Arnette teenetest peale seda kui ähvardas Tiktokis relva käes hoides kellegi ära tappa.
  Hooajast: mängujuht Carr oli söödetud yardide järgi top5 QB ning kui meeskond on vaja viimastel minutitel või sekunditel võidule vedada, siis on ta selles vallas üks parimaid. Running back Jacobs on hooaja viimastes mängudes lõpuks suutnud näidata eelmise hooaja sähvatusi ning kui tema end käima saab, tõusevad Raidersi võimalused tunduvalt. Positiivne uudis Raidersile on lisaks Darren Walleri naasmine vigastuspausilt, kes annab Raidersi rünnakule uue käigu, eriti veel kuna Bengalsi kaitse annab TE positsiooni mängijate vastu ära palju yarde.

  Brick ennustab: Mõlema meeskonna mängujuhid ja peatreenerid teevad playoffi debüüdi. Mõlemad meeskonnad on võrreldes varasemate aastatega kaitses arenenud. Otsutavaks saab, kelle pass rush kaitse jõuab rohkem pahandust tekitada. Bengalsi aeg tuleb veel, Raiders võtab üllatusvõidu.

  Buffalo Bills vs New England Patriots (pühapäev 03:15)

  Buffalo Bills on ka see aasta üks top favoriite võitmaks SuperBowl. Billsi mäng hakkab pihta kaitsest – liiga nr. 1 overall kaitse. Märkimisväärne on see, et nende kaitsest ei nimetatud Pro Bowlile mitte ühtegi mängijat – ehk teisisõnu puudub neil üks või kaks staarmängijat, aga tegu on väga ühtlase üksusega, kes on nädalast nädalasse stabiilselt mänginud. Kui midagi ära antakse, siis on see pigem maad mööda.
  Rünnakuid juhib Josh Allen, kes suudab nii sööta täpselt kui ka joosta. Ning endiselt on Alleni number üks targetiks Stefon Diggs. Billsi rünnaku murekohaks on ka endiselt madal running backide produktiivsus, üks kolmandik yarde tuleb läbi Alleni.

  New England Patriotsil oli vaja võtta vaid üks vaheaasta, et jõuda tagasi playoffi. Nii nagu on Billsi edu aluseks kaitse, on seda ka Patriotsil. 4. korda viimase 20. Aasta jooksul kohtuvad playoffis omavahel number 1 ja 2 overall kaitse.
  Vastupidiselt Billsile on Patriotsi rünnaku tugevuseks rushing game. Vana rebane Belichick on pannud Patsi mängima igavat jalgpalli. Kaitse kõva, suudetakse genereerida turnovereid ning rünnakul pall liigub peamiselt maad mööda. Põhihooajal võideti esimene omavaheline mäng nii, et mängujuht Mac Jones tegi terve mängu peale 3 viskeüritust väärt 19. yardi. Peab mainima, et antud mäng toimus tormistes tingimustes, mis soosis tugevalt Patriotsi.

  Brick ennustab: Orkaan, tornaado või lumetorm on Patriotsi parimaks võimaluseks saada Billsi vastu edasi. Või siis saada läbi special teamide või kaitse kiire edu, sest kui Bills touchdowni jagu algedu kätte saab on Patriotsi jaoks game over. Rookie QB Mac Jones on küll kohati ilusaid viskeid näidanud, kuid kaotusseisust ta enam meeskonda võidule ei vea. Bills võtab kodus võidu.

  Tampa Bay Buccaneers vs Philadelphia Eagles (pühapäev 20:00)
  Buccaneers suutis teha kahe hooaja vahel midagi, mida mitte ükski tiim salary capi ajal pole suutnud: nad suutsid tiimis hoida kõik 22 mängijat järgmiseks hooajaks, kes alustasid Super Bowlil.
  Tiitlikaitsja Buccaneersi graafik oli sel hooajal liiga üks kergemaid, nii et head ülevaadet nende võimetest sel hooajal täpselt saanud pole. Viimaste nädalate sündmustega, kui kaotati vigastuse tõttu Godwin ja poole mängu pealt paha poiss AB aka paha poiss Antonio Brown, on Buccsi võimalused tiitli kaitsmiseks langenud. Brady on endiselt liiga parimaid mängujuhte, kogudes kõige rohkem sööduyarde ja touchdowne. Rushing offense on statistiliselt liiga üks kehvemaid, kuid Fournette on rünnakule mitmekülgsust andnud juurde püüdjana. Evansist, Gronkist ja Fournettist peaks Bradyle piisama, et punkte skoorida vähemalt Eaglesi vastu.
  Sarnaselt eelmisele hooajale on Buccsi kaitse tugevuseks rushing defense, mis on liiga top3. Heaks uudiseks vastasmeeskondadele on, et Buccsi kaitse vastu annab see hooaeg rohkem joosta kui eelmine ning õhu kaudu on nad sama haavatavad nagu varem.

  Philadelphia Eagles vedas ennast playoffi tänu tugevale lõpule, võites 8st mängust 6. Tõe huvides olid selle spurdi jooksul kõik vastased peale ühe kohutavad. Irooniliselt pidi Philly puhul tänavune hooaeg tegelikult rebuild olema – minema tradeti varasemalt organisatsiooni pikaajalise mängujuhina nähtud Wentz ja kogenud peatreener Pederson. Hooaja keskel veel meeskonna pikaajaline liider Ertz. Asemele tulid väledate jalgadega mängujuht Jalen Hurts ja peatreeneri kohale esimest hooaega NFLis juhendav Nick Sirianni.
  Eaglesi rünnak elatub läbi jooksu yardide. Liiga #1 rushing offense. Üle poolte yardide on toonud maast meeskonna parimatena Hurts ja Sanders. Head sügavust jooksu mängule suudavad anda meeskonna teine, kolmas ja neljas running back. WR positsioonile on võtta väga talendikas DeVonta Smith.

  Brick ennustab: See mäng saab olema palju tasavägisem, kui paljud arvavad. Lõpuks paneb Buccs koduväljaku eelise ja kogemused maksma ning edeneb järgmisesse ringi.

  Leave a comment:


 • cabron
  replied
  Algselt postitas hofnar Vaata postitust
  Uus hooaeg hakkamas!
  Kelle poolt olete? Ise pole viitsinud see aasta eriti jälgida, ei kujuta ettegi kes võib see hooaeg tegija olla.
  Loodaks igaveste luuserite ehk Minnesota ja Buffalo bowli.
  Tänks.
  ma olen spordi poolt, kuna sport võidab. ja osavõtt on ka tähtis. Niiet kõik on võitjad juba enne hooaja algust! Seda tahtis ka Kubertään omal ajal.

  Leave a comment:

Working...
X