320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Hetkel Melo ümber toimuv on pisut kurb. Inimesed kipuvad unustama, kui andekas ta nooremana oli. Viimaks jääb vaid tõdeda, et meeletult raisatud talenti.
    Kes seda siis raiskas?

    Kommentaar


      Kemba Walker 60 punkti, aga meeskond suutis ikka kaotada. Walker läheb talvel minema juba kui asi nii jätkub.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Kes seda siis raiskas?
        McDonalds, Burger King, KFC ja PB&J sandwich

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kes seda siis raiskas?
          Eks ta ise raiskas. Puudulik distsipliin, mängulises võtmes valed valikud. Samas eks õnnefaktor ei olnud ka alati tema kasuks. Pisut kurvaks teeb vaid asjaolu, et kuigi ka A.I. lahkus areenilt viisakalt kummardamata, siis tema puhul mäletatakse selgelt rohkem, et tegemist oli omas ajahetkes ühe parima mängijaga - Melo maine on see eest alla igasugust arvestust. Osaliselt põhjendamatult.

          Kommentaar


            Iverson oli omal ajal ikka üle keskmise kaitsja, Melo pole vist kunagi kaitses isegi keskpärane olnud.

            Kommentaar


              Mike Conley on tõsiselt alahinnatud mängija, ta on alati olnud top 20. mängija ja on hetkel peale kõiki neid vigastusi ka seal lähedal. Tema parim omadus on kaaslaste paremaks muutmine. Gasol mängib samuti hoopis teisel tasemel kui eelmine hooaeg. Puhtalt statistikat vaadates ei tundu Conley üldsegi nii särav, nt tema kolmeste tabavusprotsent, aga ma usun, et see läheb paremaks.

              Aga suurim põhjus miks Memphis on playoffi konkurentsis on nende kaitse, üks liiga paremaid, võibolla hetkel isegi parim. Memphis laseb vastasel endale visata keskmiselt 100,8 punkti, see on liiga esimene näitaja. Vaheltlõigetes mängu kohta ollakse teised. Ainult Oklahoma vastu teevad vastased rohkem pallikaotusi mängu kohta.

              Lääs on see aasta julm. 14. kohal on Minnesota, kes on võitnud 7 mängu ja kaotanud 10. aga kaheksas koht on käega katsuda. Warriors ja Denver hakkasid eest ära minema ja nüüd ollakse vastavalt neljandal ja kuuendal kohal. Nii tihedat võitlust pole ammu näinud, ma väga loodan, et vigastuste roll jääb minimaalseks ja hooaja lõpuni on 10-12 meeskonda võitlemas playoffi kohtade eest.

              Idas on samal ajal seis nii nõrk, et Orlando on playoffi kohal. Kehvasid tiime on palju, läänes julgeks ainult Sunsi kohta öelda halb.

              Kommentaar


                Mida mängu. San Antonio ja Memphis oli ikka julm andmine, ülimalt võrdne ja võitluslik mäng lõpuni, Conley viis 1.04 Memphise juhtima, suurepärane mäng tema poolt.Sellele järgnes mõlema poolt hea kaitse. 17 sekundit lõpuni ja San Antonio rünnak, see kaitsemäng mida Memphis tegi oli imeline, aga DeRozan sai 1,2 sekundit enne lõppu viskele ja mindi juhtima. San Antonio suutis ikka ära jamada, 0,7 enne lõppu tehti Gasolile viga, mõlemad sisse. Popovich oli ikka ülimalt pettunud. Lõpus tundus, et San Antonio vastu tehti viskel viga, aga kohtunikud otsustasid mitte vilistada.

                Memphis on nüüd võitnud 5 mängu järjest ja ollakse läänes liidrid. Need 5 võitu on tulnud võõrsil Bucksi vastu, mis on Milwaukee ainuke kaotus kodus. Lisaks siis võõrsil San Antonio ja Minnesota, kaks konkurenti. Kodus alistati Kings ja Dallas.

                Minu jaoks on hetkel liigas 5 nõrka tiimi, kelle vastu on võit kohustuslik. Need on Suns, Bulls, Knicks, Cavaliers ja Hawks.

                Memphis on mänginud nõrkade vastu ainult kaks mängu, sealjuures ühe kaotanud.

                Hetkel pole mitte mingit kahtlust, et Mike Conley on liiga kõige väärtuslikum mängija. Memphise fännina ma loodan et tuleks üks vigastuste vaba hooaeg.

                Memphis oli ilma temata eelmine aasta tagant top 5 meeskond. Koos temaga ollakse liiga üks paremaid tiime.

                Olles see hooaeg umbes 10. Memphise mängu vaadanud, siis tema puhul on nii selgelt näha kuidas kogu tiim läheb paremaks kui ta on väljakul.

                Nt Leonardi puhul mulle tundub, et Toronto ei ole parem, kui ta väljakul, kuigi staistiliselt on ta parem kui Conley. Toronto üks trumpidest on palli liikumine, Leonard võtab tempo alla ja võtab liiga palju enda peale. Playoffis ma arvan, et see on hea, aga põhiturniiirl ootaks rohkem tiimimängu.


                Hetkel on Giannis ja Kemba Walker ning võibolla Lebron James väärt parima mängija auhinda, lisaks minu arust parimale mängijale. Lillard on hea olnud, aga nüüd tugevamate tiimide vastu on näha, et ta ei suuda tiimi piisavalt aidata.

                Ülejäänud vennad ei tohiks olla isegi teemas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust


                  Hetkel on Giannis ja Kemba Walker ning võibolla Lebron James väärt parima mängija auhinda, lisaks minu arust parimale mängijale. Lillard on hea olnud, aga nüüd tugevamate tiimide vastu on näha, et ta ei suuda tiimi piisavalt aidata.

                  Ülejäänud vennad ei tohiks olla isegi teemas.
                  Joel Embiid ei ole mitte grammigi kehvem see hooaeg olnud kui Giannis isegi võiks öelda, et parem. Mis valemiga sa teda sisse ei pannud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Joel Embiid ei ole mitte grammigi kehvem see hooaeg olnud kui Giannis isegi võiks öelda, et parem. Mis valemiga sa teda sisse ei pannud?
                    Embiid on tõesti hea, aga 76ers on seni olnud pigem nõrgem kui arvati ja nüüd on neil Butler ka tiimis, Embiid lihtsalt pole nii väärtuslik kui Giannis. Simmons ja Butler võibad ka tiimi võidule vedada.

                    Ma ei vaata siin mängija taset vaid rohkem väärtust ja tähtsust klubi edus. Nt Durant ja Curry on paremad mängijad kui Kemba Walker, aga nad ei pea kumbki täiega pingutama, samal ajal nt Walker mängib iga mäng 40 minta ja võitleb, veri ninast väljas, oma tiimi top viite, siis on Kemba minu jaoks siin kindlalt nendest kahest ees.

                    Embiid võibolla tõesti hooaja lõpuks väärib seda tiitlit, aga kui Toronto saab 60 võitu ja esimese koha ja 76ers saab 3-4. koha, siis on minu jaoks Lowry ka väärtuslikum kui Embiid.

                    Eks ma vaatan seda asja veidi teise pilguga, kui Embiid paneb keskmiselt 30 punkti, 12 lauda ja visketabavus on super, siis ta on üks favoriite, isegi kui 76ers jääb neljandaks, mis minu arust oleks ebaõnnestumine sellise tiimiga ja sellinne mängija ei vääri auhinda, kelle tiim esineb halvemini kui nad peaks.

                    Aga see on minu arvamus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Embiid on tõesti hea, aga 76ers on seni olnud pigem nõrgem kui arvati ja nüüd on neil Butler ka tiimis, Embiid lihtsalt pole nii väärtuslik kui Giannis. Simmons ja Butler võibad ka tiimi võidule vedada.

                      Ma ei vaata siin mängija taset vaid rohkem väärtust ja tähtsust klubi edus. Nt Durant ja Curry on paremad mängijad kui Kemba Walker, aga nad ei pea kumbki täiega pingutama, samal ajal nt Walker mängib iga mäng 40 minta ja võitleb, veri ninast väljas, oma tiimi top viite, siis on Kemba minu jaoks siin kindlalt nendest kahest ees.

                      Embiid võibolla tõesti hooaja lõpuks väärib seda tiitlit, aga kui Toronto saab 60 võitu ja esimese koha ja 76ers saab 3-4. koha, siis on minu jaoks Lowry ka väärtuslikum kui Embiid.

                      Eks ma vaatan seda asja veidi teise pilguga, kui Embiid paneb keskmiselt 30 punkti, 12 lauda ja visketabavus on super, siis ta on üks favoriite, isegi kui 76ers jääb neljandaks, mis minu arust oleks ebaõnnestumine sellise tiimiga ja sellinne mängija ei vääri auhinda, kelle tiim esineb halvemini kui nad peaks.

                      Aga see on minu arvamus.
                      Ma saan su mõttest aru ja selle kohapealt ma olen täiesti nõus sinuga. Kui vaadata ainult mängijaid, siis peaks seal ka Hardaway olema Knicksist, aga noh keegi isegi ei mõtle sellele. Eks 76ersit tegelikult juba hinnati päris kõrgelt enne hooaja algust ja nüüd peale Butlerit veel eriti ja millegipärast mul sisetunne ütleb, et nad seeaasta ka Idas finaali jõuavad ning miks mitte ei võida seda ka ära. Eelmine aasta põleti Bostoni vastu läbi, aga see mängupilt on nüüd hoopis teine. Simmons mängib palju rohkem oma tugevustele ning Embiid on läbinud jõhkra arengu. Butleri näol on olemas Nba tipptasemel äär ning kui Fultz vaikselt edasi areneb ning pingilt tulles suudab aina rohkem kasulik olla, siis ma arvan, et see aasta näidatakse juba hoopis teist mängu playoffides ja nemad on reaalsed mustad hobused see hooaeg.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Ma saan su mõttest aru ja selle kohapealt ma olen täiesti nõus sinuga. Kui vaadata ainult mängijaid, siis peaks seal ka Hardaway olema Knicksist, aga noh keegi isegi ei mõtle sellele. Eks 76ersit tegelikult juba hinnati päris kõrgelt enne hooaja algust ja nüüd peale Butlerit veel eriti ja millegipärast mul sisetunne ütleb, et nad seeaasta ka Idas finaali jõuavad ning miks mitte ei võida seda ka ära. Eelmine aasta põleti Bostoni vastu läbi, aga see mängupilt on nüüd hoopis teine. Simmons mängib palju rohkem oma tugevustele ning Embiid on läbinud jõhkra arengu. Butleri näol on olemas Nba tipptasemel äär ning kui Fultz vaikselt edasi areneb ning pingilt tulles suudab aina rohkem kasulik olla, siis ma arvan, et see aasta näidatakse juba hoopis teist mängu playoffides ja nemad on reaalsed mustad hobused see hooaeg.
                        Ma arvan, et Fultz on mängija kellega ei tasu arvestada. Seega 76ersil on idas kõige tugevam algviisik, aga väga nõrk pink. Neil oleks vaja playoffiks 1-2 meest juurde saada, nt mõni kogenud veteran, siis ma usun seda finaali asja.

                        Kommentaar


                          Wizardsis ikka nalja saab.

                          Kommentaar


                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Rocketsit pakuti teiseks, hetkel 13, Jazzi pakuti kolmandaks, hetkel 14. Davis peaks olema top 3 mängija liigas, aga tema tiim on 12.

                              Mulle meeldib lääne algus.

                              Rockets ja Pelicans on kohati potentsiaali näidanud ja isegi esimene koht on endiselt käeulatuses, aga Jazz on täielik jama. See mis nad Indiana vastu tegid. Iga Indiana mängija tundus nagu superstaar.

                              Sellised hävitavaid kaotusi on juba mitu tulnud, nt Dallase vastu. Muretsemiseks on kindlasti põhjust.

                              Kommentaar


                                Aga teistele NBA jälgijatele, kui te peaks praegu ennustama lääne playoffi tiime, siis kes saavad sisse? On peale Warriorsi kedagi, keda kindlalt julgeks top 8. ennustada.

                                Kui me unustame Sunsi ära, siis kõigil teistel võiks olla mingid võimalused. Panen siin enda mõtted kirja, kes seni nähtu põhjal võiks playoffi saada.


                                Warriors saab playoffi ja ilmselt võidab ka põhiturniiri, Cousins on endiselt vigane, teised pikad pole võimelised ise midagi tegem, Looney ja Jones, seega kui nemad väljakul on, saab kaitses keskenduda staaridele. Green ja Curry on täitsa arvestatavalt väljas olnud. Warriors on ikka teisel kohal. Curry peaks olema terve hooaeg väljas, siis ilmselt võiks Warriros jääda 3-6. Playoffi saavad ikka.


                                Oklahoma tundub kindel kandidaat esinelikusse, neil on liiga palju talenti, kaks top 20 mängijat, Adams on ka võimas, lisaks siis Schroder on suurepärane liider pingilt ja kui Westbrook puudub, siis Schroder suudab rünnakul väga hästi Oklahomat vedada. Grant on positiivselt üllatanud, suudab see aasta kolmeseid okeilt visata ja tänu temale on ründemäng veelgi mitmekülgsem.


                                Tiimid, kes tunduvad liiga talendikad, et mitte playoffi saada.


                                Rockets on jamas, peamiselt vigastuste tõttu, aga Harden ilmselt veab selle tiimi üksi ka playoffi, aga nt Rocketsi pink on nali. Paul ei ole mängija, kelle peale saab loota, liiga palju vigastusi. Kui Knight ja Nene terveks saavad, siis teoreetiliselt see pink pole nii nõrk, aga kumbki ei tundu sellinne mängija, keda saab usaldada. Lisaks siis Gordon on olnud kohutav, Rocketsi mänguplaan on kõigile teada ja selle venna kolmeste protsent mängu kohta on 28,9, ainult neli meest liigas viskavad, keskmiselt mängu jooksul, rohkem peale kui tema. Kui ta oma mängu ei leia, siis ongi Rocketsil raske.

                                Tucker ja Ennis on toredad mängijad, aga neilt ei saa rünnakul liiga palju oodata. Harden seda tiimi üksi top 4 ei vii. Paul peab püsima enamvähem terve ja Gordon peab ennast kokku võtma. Lisaks oleks vaja kedagi pingile juurde.


                                Denver - Barton on stabiilne skoorija ja tähtsatel hetkedel suudab enda peale võtta, kui ta terveks saab siis peaks Denver jälle pigem esineliku kohtade eest heitlema. Lisaks on Harris ja Murray oodatust kehvemini mänginud, õnneks pink on hea olnud.


                                Los Angeles Clippers üritab tõestada, et ka ilma superstaarideta saab tiitli eest võistelda. Aga Harris on hetkel nagu superstaar. Gallinari on terve ja hetkel ka heas vormis, loodame et see jätkub nii. Harrell on suur üllatus. Kõik need kolm venda mängivad oma karjääri parimat korvpalli. Williams suudab mingitel hetkedel endiselt hea olla. Kahjuks on siin tiimis päris mitu klouni, kes saavad liiga palju mängida, kamoon Doc Rivers. Bradley on lihtsalt kohutav ja peaks ammu olema rotatsioonist väljas. Aga ei, mees on kindel alustaja ja ta saab ebaausalt palju mängida. Isegi nii kehva põhimängijaga on Clippers esimene. Seda enam tuleb väärtustada kolme põhimehe panust.


                                Lebron James veab Lakersi lõpuks playoff, kasvõi kohtunike abiga.


                                Edasi on loto, aga Kings ja Dallas oleksid ülimalt suured üllatused.

                                Kui Gasol ja Conley mängivad koos umbes 70 mängu, siis on raske seda tiimi välja kukkumas näha. Seda enam, et nad said draftist super valiku, kes sobib siia tiimi ideaalselt ja mängib 19 aastaselt ebareaalselt head korvpalli, nii kaitses kui ka ründes. Jätame Doncici välja, siis on tegu parima debütandiga, vähemalt see hooaeg, potentsiaalilt võibolla mitte.



                                Kui ma peaks selle kaheksanda tiimi ka kuidagi valima, siis pigem Pelicans. Aldridge on vaikselt kustumas ja ühe superstaariga on raske playoffi jõuda, eriti keskpärase pingiga. Minnesotal on pikk pink ja talendikas algviisik, aga ma ei suuda Minnesotat piisavalt usaldada. Jazz vajab väikest muutust, Portland samamodi, Portland on sellinne tiim, kes võib lõpetada teisena, aga ka 10. Mulle tundub, et seekord eelmise aasta üllatust ei korrata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X