320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kokaonu võtnud kasutusele juba eriti ropud liigutused.

    Kommentaar


      Kokaonu võtnud kasutusele juba eriti ropud liigutused.

      Kommentaar


        Ega siin midagi teha pole, peaasi et Warriors ja Rockets endale normaalsed kohad sebivad ja ei peaks enne finaali kohtuma. Toronto on mõlema jaoks valmis.

        Kommentaar


          Minu top 50 (natuke tuli rohkem) mängijat.

          Grupp 1

          Stephen Curry - Ma loodan, et Durant lahkub ja saab jälle nautida Curry mvp tasemel mänge.

          Lebron James - Lebron on rauast mees, ta jätab hooaja jooksul vähe mänge vahele ja vigastused ei sega, see hooaeg on ta päris palju mänge vahele jätnud, aga see ei muuda fakti Lebron on kuningas.

          James Harden - Tal on käsil elu hooaeg, hooaja eel ma ei pidanud teda teda top 5 mängijaks, hetkel söön oma sõnu.

          Kevin Durant - Mees ei pea endast maksimumi välja panema, seda on näha eriti kaitses, loodan et lahkub, sama jutt mis Curry puhul.

          Kawhi Leonard - Võimas mängija, kõige rohkem üle 30 punkti mänge see hooaeg, lisaks kaitse.

          Giannis - Pole midagi öelda, hiljemalt kahe aasta pärast ilmselt liiga parim mängija, eriti kui ta suudab kesk- ja kaugpositsioonilt visete tabavuse enamvähem tasemele viia.

          Anthony Davis - Veab oma tiimi üksi.


          Grupp 2

          Paul George on tegemas imelist hooaega, võibolla isegi elu parimat?

          Joel Embiid

          Nikola Jokic - Parim söötja pikkade seas.

          Kyrie Irving - ma ei tea miks ma teda pidevalt alahinnanud olen, aga lõpuks pean tunnistama, et ta pole mitte ainult top 20 mängija vaid top 15.

          Russel Westbrook - Kaugel elu parimast vormist, aga endiselt eliidi lähedal.

          Jimmy Butler - Läheb kõigiga tülli, aga muidu on vaese mehe Leonard, ehk võimas nii kaitses kui ka ründes.

          Damian Lillard - Olen ka teda pigem alahinnanud enamasti, aga super põhiturniiri mees.


          Grupp 3

          Victor Oladipo - Eelmine aasta oli parem, aga endiselt hea.

          Kemba Walker

          Blake Griffin

          Kyle Lowry

          Demar DeRozan

          Karl Anthony Towns

          Rudy Gobert

          Bradley Beal

          Klay Thompson

          Mike Conley

          Tobias Harris

          Chris Paul - Ma arvan et tema tegelik tase pole veel nii palju langenud, et top 30. välja jääda.


          Grupp 4

          Siia tuli päris palju mängijaid, kokku siis 53 mängijat ja kedagi välja ei julgenud jätta. Capela ja Ibaka ehk on statistiliselt paremad olnud kui nende tegelik tase.

          Pascal Siakam

          Sege Ibaka

          Al Horford

          Jayson Tatum

          Ben Simmons

          Khris Middleton

          Josh Richardson

          Zach LaVine

          John Wall on on endiselt hea mängija, lihtsalt kõige ülehinnatum mängija liigas ja see viimatine vigastus paneb ikka suure põntsu tema edasisele karjäärile.

          Kevin Love

          Nikola Vucevic

          Luka Doncic - Keegi debütantidest ka siia.

          Draymond Green

          Clint Capela

          Danilo Gallinari

          Marc Gasol

          Robert Covington

          Nikola Mirotic

          Justin Holiday

          Steven Adams

          Devin Booker

          CJ McCollum

          Jusuf Nurkic

          De`Aaron Fox

          Buddy Hield

          Lamarcus Aldridge

          Donovan Mitchell


          Cousins ja Porzingis on vigastatud pikalt, muidu oleks loomulikult sees.


          Napilt jäävad välja.

          Denveri kolmik Harris, Murray ka Millsap, väga raske on nende taset hinnata.

          Andre Drummond, Detroit pole isegi playoffi kohal, statistiliselt hea, aga minu arust rünnakul ikkagi kohati väga nõrk mäng.

          Malcolm Brogdon on võimast läbimurde hooaega tegemas.

          D`Angelo Russel - Lakers on vahel ikka rumalaid otsuseid teinud.

          DeAndre Jordan

          Bojan Bogdanovic - Tänu temale ei pea Oladipo ennast iga mäng tapma.

          Derrick Rose on tagasi, vähemalt korraks.

          J.J Redick - vanameister on heas hoos.

          Joe Ingles

          Otto Porter peaks ju nagu ka siin kuskil olema, aga mehel hea leping ja lollitab.



          Raudselt tunustasin mõne mängija ära. Mis arvate? Mõni vaidlemiskoht vast on.

          Kommentaar


            Gallinari võiks ehk eespool olla.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Kas John Collins võiks MIP see hooaeg saada?
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Dziisas Karl, loodan et sa oled kõik selle teadmistepagasi ikka raha korralikult teenima pannud ka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                  Kas John Collins võiks MIP see hooaeg saada?

                  Siakam, Collins ja De´Aaron Fox. Kui keegi neist kolmest saab, siis ma ei kobise. Esimesed kaks olid rollimängijad ja on nüüd peaaegu superstaarid, Fox oli eelmine aasta natuke parem kui teised kaks, aga see aasta on ta juba kindlalt top 50 mängija liigas.

                  Kui ainult eelmist aastat arvestada, siis Rose peaks saama, aga temale võiks anda mingi aasta tagasituleku auhinna.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    Dziisas Karl, loodan et sa oled kõik selle teadmistepagasi ikka raha korralikult teenima pannud ka
                    Mu vorm on viimased 3-4 kuud kohutav olnud, ehk ma ei panusta enne kui Eesti jalka pihta hakkab. Aga neid teadmisi oleks vaja rakendada küll kunagi, see hooaeg on mingi 200 teist poolaega või vähemalt viimast veerandaega vaadatud ja mingi 50 mängu kindlasti. Eelmistel hooaegadel pole nii süveneda viitsinud. Aga no lihtsalt jalka fännamine on asendunud nba.

                    Kommentaar


                      Päris põnev lahing vanade sõprade vahel käimas, kohe algamas teine lisaaeg. Beal mängib viimasel ajal nagu ida parim mängija, Ariza on ka super ja Porter on pingilt tulles ka oma parimate päevade vormile lähenemas. Wall oli siis see paha poiss ikkagi, kes ei lasknud mängida.

                      Kommentaar


                        Wizards läks teisel üleajal alles esimest mängu jooksul juhtima, ei tulnud ära lõpuks ikkagi. Ibaka pani ära, aga Otto mitte.
                        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                        Kommentaar


                          Bucks vs Hawks on ka seni päris hea olnud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Bucks vs Hawks on ka seni päris hea olnud
                            Nauditav vaadata sellist viskekonsertit

                            Kommentaar


                              Hehe, Harden viskas 38 punni, tavaline, aga kolmesed 1/17. On keegi üldse kunagi nii hullult mööda ladunud? Iga kord kui tundub, et Orlando jääb playoffi võitlusest välja, siis nad võtavad mitu võitu järjest. Boston ja Rockets on päris head vastased ka. Lebronil on naasmisega kiire, Lakers jääb nii varsti playoffi kohtadest kaugele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Hehe, Harden viskas 38 punni, tavaline, aga kolmesed 1/17. On keegi üldse kunagi nii hullult mööda ladunud?
                                Tõusis koos Damon Stoudamire'iga ühes kohtumises mööda läinud kolmeste osas (16) rekordit jagama. Täna võimalus võtta uus rekord ja Kobest mööda põrutada. Mitte ükski mängija pole pärast NBA ja ABA ühinemist 17 mängu järjest 30+ pannud.

                                Naljakas lõpp oli Orlando mängule. Kogu kohtumise jooksul enamjaolt turvaline eduseis, veel 4:30 enne lõppu seitsmega ees ja siis unustasid mehed täielikult ära, mis selle oranži keraga väljakul teha tuleb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X