320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See viimane Hardeni mäng võõrsil Warriorsi vastu

    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      seal mängu tipphetk oli see siiski. vilega poisid peavad Hardenile kõvasti välja tegema, et otsustavaks ei saanud.

      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Läänes on vaikselt jõuvahekorrad paika loksumas, 7 esimest tiimi on kõik heas hoos, Lakers on ilma Lebronita langenud kaheksandaks ja Jazz ohustab, aga ülejäänud tiimid on üpriski halvas vormis. Kings on kaotanud 4 mängu järjest, Memphis 5. Dallas ja Pelicans on ka kohutavas vormis, ainult Minnesota on enamvähem olnud, aga ka nemad ei saa ennast korralikult käima.

        Eile oli üks playoffi tasemel mäng, kui Raptors mängis Bucksiga ja seekord olid mõlema tiimi staarid terved, minu silmis on ainult Leonard ja Giannis veel Hardenile konkurentideks parima mängija tiitlile. Harden on hetkel favoriit. Leonard on palju mänge vahele jätnud ja meeskond võib ilma temata ka võita, seega on tema võimalused pigem ikkagi õhkõrnad, isegi kui ta jätkab praeguse vormiga.

        Kui me vaatame koefe, siis on Harden ja Giannis kahekesti mängus, ülejäänute võimalusi hetkel väga kõrgeks ei hinnata ja see on aus ka, Toronto võiks ka ilma Leonardita kõrges mängus olla, teistel poleks lootustki.

        Aga kui eilse mängu juurde tulla, siis Giannis tegi ikka väga võimsa esituse. 43 punkti, 18 lauda ja kolmesed 3/5. Mees kes tavaliselt viskab ühe sisse selliste visete arvu juures. Kui ta nüüd hakkabki neid ka tabama, siis on tegu pidurdamatu mängijaga.

        Aga Bucks sai ikka kuidagi pähe. Seda siis eelkõige Leonardi bändikaaslaste pärast. VanVleet, Ibaka ja Siakam olid võimsad ja raske on kaitsta kui iga mees on võimeline tegema. Giannise abimehed jäid selgelt nõrgemaks.

        Täna öösel mängitakse Indianaga, kes on võitnud 6 mängu järjest. Ilmselt teeb ka Leonard kaasa. Ma arvan, et võimalused on 50-50. Toronto on küll kodus, aga väike väsimus võib kallal olla. Indiana on liiga parim kaitsetiim ja kõige paremas vormis tiim (kuigi kõik järjestikused võidud on tulnud nõrkade tiimide vastu), aga neid pigem natuke alahinnatakse. Indianal on suurepärane võimalus tõestada, et nendega tuleb arvestada. Viimane omavaheline kohtumine oli täiesti Indiana oma, aga hooaja kõige halvem viimane veerandaeg tõi neile kaotuse. Kui mängitakse samamoodi kui esimesed kolm veerandaega, siis Torontol lootust pole.

        Ma vaatasin huvipärast kuidas Indiana tugevatega mänginud on

        Toronto, Boston, 76ers, Bucks, Denver, Oklahoma, Rockets, Warriors, Portland, San Antonio on 10 parimat tiimi kui Indiana välja arvata.

        võõrsil vs Toronto 0-1

        kodus/võõrsil vs Bucks 1-1

        kodus/võõrsil vs 76ers 1-1

        kodus vs Boston 1-0

        kodus/võõrsil Rockets 0-2

        kodus vs Portland 0-1

        kodus/võõrsil vs San Antonio 1-1

        Kokku 11 mängu ja võidetud on 4. Lääne top 5 tiimidega pole kohtutud. Seega võibolla ma ise just ülehindan Indianat ja meeskond on nii ees puhtalt nõrkade alistamisega.


        Võrdluseks võiks vaadata Toronto seisu tugevate vastu.

        kodus vs Indiana 1-0

        kodus ja kaks võõrsil vs Bucks 1-2

        kaks kodus ja üks võõrsil vs 76ers 2-1

        kodus/võõrsil vs Boston 1-1

        kodus/võõrsil Denver 0-2

        kodus/võõrsil Warriors 2-0

        võõrsil Clippers 1-0

        võõrsil San Antonio 1-0

        võõrsil Portland 0-1

        Kokku 16 mängu ja 9 võitu, ehk mängitud on oluliselt rohkem tugevatega kui Indiana ja seis on parem.

        Kommentaar


          Kui hetkese põhjal Harden ei võida MVP see hooaeg ja selle võidab ükskõik, kes teine, siis ei ole sellel auhinnal enam mõtet.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Kui hetkese põhjal Harden ei võida MVP see hooaeg ja selle võidab ükskõik, kes teine, siis ei ole sellel auhinnal enam mõtet.
            Olen pigem nõus, et Harden hetkel peaks võitma.

            Harden ja Giannis on selgelt teistest ees, aga nende omavaheline vahe ei ole suur. Giannis on viinud keskpärase meeskonna liiga parimaks. Bucks on liiga üks paremaid kaitsetiime, Rockets pigem viimase 10. seas. Seega võib arvata, et Giannis on ka kaitses väga hea, mida Hardeni kohta ei saa öelda, ta lihtsalt ei jaksa ka. Ma kardan, et ta väsib mingi hetk ära ja efektiivsus väheneb või Paul naaseb ja Harden ei pea rünnakul enam nii palju ise tegema. Seega hooaja lõpuks on seis pigem 50-50 ja kui Bucks võidab ida tiitli, siis mina annaks auhinna kindlasti Giannisele.

            Kui Harden paneb nüüd hooaja lõpuni nii ja efektiivsus ei lange palju, siis pigem eelistan ka teda.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Olen pigem nõus, et Harden hetkel peaks võitma.

              Harden ja Giannis on selgelt teistest ees, aga nende omavaheline vahe ei ole suur. Giannis on viinud keskpärase meeskonna liiga parimaks. Bucks on liiga üks paremaid kaitsetiime, Rockets pigem viimase 10. seas. Seega võib arvata, et Giannis on ka kaitses väga hea, mida Hardeni kohta ei saa öelda, ta lihtsalt ei jaksa ka. Ma kardan, et ta väsib mingi hetk ära ja efektiivsus väheneb või Paul naaseb ja Harden ei pea rünnakul enam nii palju ise tegema. Seega hooaja lõpuks on seis pigem 50-50 ja kui Bucks võidab ida tiitli, siis mina annaks auhinna kindlasti Giannisele.

              Kui Harden paneb nüüd hooaja lõpuni nii ja efektiivsus ei lange palju, siis pigem eelistan ka teda.
              Giannis on muidugi fenomenaalne ja keskpärase tiimi tõesti tippu vedand, aga ma julgeks väita, et hetkel kui Paul siin koguaeg on vigane, siis Rocketsi pink ja rollimängijad on sitemad kui Bucksi omad. Hardenil see pikk 40+ punktiliste mängude seeria ja rekordite purustamine on lihtsalt hetkel sellisel tasemel, et raske on näha isegi Giannist hetkel konkureerimas temaga. Samas tõesti kui Bucks võidaks Ida konverentsi ja Harden peaks ära vajuma, siis oleks asjalood teised.

              Samas ma ütlen täiesti ausalt, et kuigi seda mitte kunagi ei juhtu, siis praeguse hooaja seisul ma annaks veel kõige ennem selle auhinna Nikola Jokicile... Läänes see, kuidas ta on Denveri hing ja nad seal pikalt juba ees purjetavad on veel võimsam kui Giannis ja Bucks. Nii, et kui Denver peaks läänes võitma ja Jokicit isegi ei kaaluta, siis fuck this shit.

              Kommentaar


                Warriorsil on mitu superstaari, Oklahomal kaks ja Denveril ainult Jokic, ehk ta on tõesti tegemas fenomenaalset hooaeg.

                Jokic on üks mu lemmik mängijaid, ehk nõustun. Üldse mu kolm lemmikut see aasta heas hoos, Jokic, George ja Leonard. Ja igale Toronto fännile peab meeldima Siakam, lihtsalt üliäge mängija. Aga jah Jokic on kindlasti selle hooaja põhjal top 10 mängija.

                Kommentaar


                  Jordan, Rodman ja Pippen teeks kõigile suhu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cabron Vaata postitust
                    Jordan, Rodman ja Pippen teeks kõigile suhu
                    Chamberlain-Jabbar-Malone kuseks sinu kolmikule kõrge kaarega

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Chamberlain-Jabbar-Malone kuseks sinu kolmikule kõrge kaarega
                      kõige kõrgema kaarega kuseks siiski Manute Bol

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        kõige kõrgema kaarega kuseks siiski Manute Bol
                        okey, you got me this time

                        Kommentaar


                          Alahindasin Torontot, ilma Leonardita saadi üpriski kerge võit Indiana vastu. Viimasel ajal on siis jutuks olnud Bradley Beal, ikkagi tahetakse tiitli eest võidelda, aga Wizardsi ettepanek oli naeruväärne. Ma ei kaaluks ühtegi diili kus Siakam on sees, ja õnneks Toronto ütles ka kohe kiirelt ei sellisele pakkumisele.

                          Kommentaar


                            Kas Harden on korvpalli Messi? Nii palju kui palju ma olen sattunud mängudele peale tundub Harden just nagu Messi. Või Iverson oli pigem Messi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              Kas Harden on korvpalli Messi? Nii palju kui palju ma olen sattunud mängudele peale tundub Harden just nagu Messi. Või Iverson oli pigem Messi?
                              Ei kumbki. Jordan ikka.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Kõik Messid ja Ronaldod on Warriorsis ja Lakersis. Aga playoffis ma võtaks nt Leonardi ennem tiimi kui Hardeni. Liiga top 3 kaitsemängija ikkagi ja võrreldes Hardeniga saab veerand mängudes puhkust, ehk võiks olla üks puhanumaid staare playoffis. Ida tipp pole ammu nii tugev olnud. Kaks kõva seeriat peaks finalistile tagatud olema, kui 4-5. jääd siis võid ideaalis saada lausa kolm. Ehk enam pole ida finalistil eelist kergema teekonna näol. Nii et edu Bostonile nende taktikaga jääda viiendaks ja hoida ennast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X