320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    See ütlus... Kas ratsahobune situb siis rohkem kui tavaline hobune maal vanaema küünis?

    Juba ammusest, ajast huvitab see tegelt. Maarek praegu tuletas meelde selle küsimuse.
    Esitasin just slele küsimusele e24 tarbijaportaalile, kus see ühe küsimuse teema on.

    Kommentaar


      jääb tulemust ootama siis.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Suusaliit jätkab valetamist ja vassimist samamoodi nagu Veerpalu ja Smiguni dopingujamade puhul.
        Olles ise kaks päeva Otepääl fänniatribuutikat müümas siis võin mina oma pikajalise kogemusel põhjal 100 % väita ,et publikut oli kahe päeva jooksul maksimaalselt kokku 4000 . Ma olen peaaegu kõik aastad seal oma telgiga kohal olnud ja ma arvan ,et ma määran +- 300 inimeselise täpsusega selle seltskonna arvu ära .
        Mae esines teles ,et oli 10 000 inimest . Sellist bluffi ei ole mina veel oma kõrvaga enne kuulnud . Kas tõesti ei ole julgust tõtt öelda ja õigeid publikunumbreid avaldadad ? Müüjad kõik passisid niisama ja olid püha viha täis kuna polenud kellele müüja . Sky raadio telgis oli õhtul 50 inimest .
        Ma ei usu ,et kahe aasta pärast sinna üldse enam keegi läheb aga eks sponsorid nägid ka ise oma silmaga seda kõike .
        Vähemalt ,et jalgpallis on lõpuks saadud selles osas kord majja ,et koondise mänguse publik on alati täpselt välja öeldud ja loetud . Kuigi ka seal võiks minu meelest bussidega kohale toodud sõdurid välja jätta .
        FCF Forever

        Kommentaar


          Kuuse ja Mae publiku nr.10000 on tõest ulme olles ise ka kohal olnud.Ja suht koomiline oli vaadata meie noori suusaklubide sportlasi oma klubi esindusvormides ainult,et peanuppe ehtisid enamusel norra-värvides mütsid

          Kommentaar


            Algselt postitas zaz Vaata postitust
            jääb tulemust ootama siis.
            Ratsahobuse sitt tuleb sellest, et neile tehakse enne jooksu klistiiri ja siis lendab seda sitaks. Reaalselt on mõlemal hobuliigil täpselt samasugune seedimisprotsess ja sita hulk.

            Kommentaar


              hurraaa tarbijaportaal!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Suusaliit jätkab valetamist ja vassimist samamoodi nagu Veerpalu ja Smiguni dopingujamade puhul.
                Olles ise kaks päeva Otepääl fänniatribuutikat müümas siis võin mina oma pikajalise kogemusel põhjal 100 % väita ,et publikut oli kahe päeva jooksul maksimaalselt kokku 4000 . Ma olen peaaegu kõik aastad seal oma telgiga kohal olnud ja ma arvan ,et ma määran +- 300 inimeselise täpsusega selle seltskonna arvu ära .
                Mae esines teles ,et oli 10 000 inimest . Sellist bluffi ei ole mina veel oma kõrvaga enne kuulnud . Kas tõesti ei ole julgust tõtt öelda ja õigeid publikunumbreid avaldadad ? Müüjad kõik passisid niisama ja olid püha viha täis kuna polenud kellele müüja . Sky raadio telgis oli õhtul 50 inimest .
                Ma ei usu ,et kahe aasta pärast sinna üldse enam keegi läheb aga eks sponsorid nägid ka ise oma silmaga seda kõike .
                Vähemalt ,et jalgpallis on lõpuks saadud selles osas kord majja ,et koondise mänguse publik on alati täpselt välja öeldud ja loetud . Kuigi ka seal võiks minu meelest bussidega kohale toodud sõdurid välja jätta .
                Väga täpselt paned Kunn! Kohapeal müüdi 2532 piletit, eelmüügist natuke alla 1500.

                Kommentaar


                  Kindlasti väidetakse, et sellest 10000-st 6000 olid metsa all ilma piletita. Või noh, tegelikult ma eriti ülekannet ei jälginud, sprint vist ei kulge läbi metsa. Tribüün tundus küll tühjavõitu.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elx Vaata postitust
                    Kindlasti väidetakse, et sellest 10000-st 6000 olid metsa all ilma piletita. Või noh, tegelikult ma eriti ülekannet ei jälginud, sprint vist ei kulge läbi metsa. Tribüün tundus küll tühjavõitu.
                    Sprindi ajal tundus tribüün suht täis, tribüün mahutab 3200, et ca 2500 võis seal olla küll, ma ei usu, et teine 2500 raja ääres oli. Sprinditeate ajal aga polnud tribüün pooleldigi täis..
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Meie suusatamise hetketaseme kohta sobib suurepäraselt õhtulehes olev uudis:

                      Haanjas peetud Eesti meistrivõistlusi suusavahetusega sõidus iseloomustas väike osalejate arv - naiste seas tegi kaasa kuus sportlast, meeste hulgas pelgalt viis.

                      Rahvussport

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Sprindi ajal tundus tribüün suht täis, tribüün mahutab 3200, et ca 2500 võis seal olla küll, ma ei usu, et teine 2500 raja ääres oli. Sprinditeate ajal aga polnud tribüün pooleldigi täis..
                        2200 mahutab tribüün, 1000 põhjatribüün oli täiesti tühi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Meie suusatamise hetketaseme kohta sobib suurepäraselt õhtulehes olev uudis:

                          Haanjas peetud Eesti meistrivõistlusi suusavahetusega sõidus iseloomustas väike osalejate arv - naiste seas tegi kaasa kuus sportlast, meeste hulgas pelgalt viis.

                          Rahvussport
                          Kas neist osavõtmiseks mingeid tingimusi ei pea täitma? Mitte et see su mõtet muudaks. Lihtsalt kergejõustikus "ülitihedat" konkurentsi naiste 400m tõkete nähes sain teada, et päris igat naist starti ei lubata. Nõnda oligi paar aastat tagasi rajal ja ühtlasi ka finaalis neli naist.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Kiirelt Suusaliidu lehel lapates julgen öelda, et pole seal osalemiseks mingeid kriteeriume vaja täita. Täiskasvanute seas võistlemiseks peab olema ainult Suusaliidu väljastatud litsents, mis maksab mingi 12€. Litsentsi saamiseks tuleb lihtsalt mingid üldandmed esitada ja kehtiv tervisekontrolli tõend peab olema. Ühesõnaga maksad selle sümboolse summa, taotled litsentsi õigel ajal ära ja võid rajale minna.

                            e: Lihtsalt remargi korras, et kergejõustikus on vähemalt mingi norm sinna pandud. Siiski sisuliselt saaks näiteks naiste tõketes starti kõik, kes seda vähegi tahaksid. Eelmisel aasta edetabelit vaadates on näiteks naiste 400 tõketes üldse 20 aega edetabelis. Terve hooaja peale.

                            Algselt postitas Kergejõustiku MV juhend
                            Eesti absoluutsetest suvistest ja talvistest üksikalade meistrivõistlustest osavõtuks kehtestatakse A- ja B-norm. A-normiks on vastava ala eelmise hooaja edetabeli 32., B-normiks 50. tulemus. Normid peavad olema täidetud jooksval või sellele eelneval hooajal. Normide täitmise viimaseks päevaks on meistrivõistlusteks eelregistreerumise tähtajale eelnev päev. Osalema lubatakse kõik kehtestatud korras eelregistreerunud A-normi täitnud võistlusteks kehtestatud korras eelregistreerunud võistlejad. Kui võistlusalal osaleb vähem, kui 24 A-normi täitjat, täiendatakse osavõtunimekirja kuni selle arvu täitumiseni kehtestatud korras eelregistreerunud B-normi täitjatega käimasoleva hooaja edetabeli paremusjärjestuses.

                            Kommentaar


                              Kunagi vaatasin, et eesti meistrikatel käimises oli kaks osalejat. Seega Eesti meistripronks on jalutamise kaugusel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Kunagi vaatasin, et eesti meistrikatel käimises oli kaks osalejat. Seega Eesti meistripronks on jalutamise kaugusel.
                                Samas on ka osades kikkpoksi eesti meistrivõistluste võitluskategooriates ainult kaks osalejat, sest lihtsalt pole kedagi võtta. Tegemist siis näiteks raskekaalu tavapärase nähtusega(trennides üle 95 kiloseid mehi palju ja võisteldakse lambistel lahtise ringi üritustel, aga eestikatel keegi ringi ei lähe). Mul oli plaan naiste võistlustele saata kunagi kolm oma klubi õpilast, et saaks medalikomplektiga koju tulla, aga kuna üritus toimus Narvas mitte tavapäraselt Maardus, siis jätsime osalemise ära nagu ka enamused Tallinna klubid.

                                Teine asi see et kuna Eestis olid mitu "liitu" omal ajal võitlemas koha eest päikese all ja EOK rahade pärast, siis enamus klubisid erinevate liitude üritustele oma võistlejaid välja ei pannud. Et siis tiitli eesti meister kikkpoksis või medaliomanik on väga kerge saavutada, umbes sama nagu Mehhanisaator tuli eesti meistriks poksis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X