320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karmid numbrid: Tammjärv ja Ränkel ei oleks tänasel distantsil naiste arvestuses poodiumile mahtunud http://sport.delfi.ee/news/suusatami...ud?id=73390423

    Seda häbi annab ikka maha pesta.
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      need naised raisk panevad dopingut ju!

      Kommentaar


        Mulle tundub, et see on nüüd küll see koht, kus tuleks väike reality check teha ja mõelda, et ehk oleks mõistlik ikka see punnitamine ära lõpetada ja päriselt tööle minna? Jätaks selle vähesegi kulutatud raha neile, kes veel tegelikult ka noored ja potentsiaalikad on.

        Kommentaar


          Algselt postitas Spade
          Kuidas see järsku nüüd uudiseks sai? Need samad tegelased viimased kolm aastat Johaugilt viimasel etapil ära saanud. Eurospordis öeldi, et eelmine aasta ei jäänud Johaugil puhta tõusu ajaga just liiga palju esikümne ajast puudu.
          No see, et meie mehed Johagilt lõputõusul kaela saavad, ei ole jah uudis aga see, et meie mehed ka mitmelt naiselt pähe saavad, on ikka piinlik lugu küll. Tammjärvest lausa seitse naist kiiremad. Meie suusa kukkumine on ikka kiire ja kõrgelt olnud. Valus vaadata lausa.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Valus vaadata lausa.
            Sa vaatad ikka veel suusatamist

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Sa vaatad ikka veel suusatamist
              Üldiselt mitte. Tänavust Touri sattusin vaatama. Tiitlivõistlusi vist olen ka viimastel aastatel juhtunud nägema.

              Kommentaar


                Ränkel ja Rehemaa said mõni päev tagasi ka uued sponsorautod.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Kirjutan uude lehte loo suusatamisest. Pärast seda lugu ma enam suusatajate üle ei naera(ks). Valusalt aus shit.

                  Kommentaar


                    Uude lehte ehk uude numbrisse?
                    Pullerits kirjutas kunagi loo Eesti naissuusatamise allakäigust, mis valiti valiti vist omas kategoorias ka aasta parimaks looks vms. Seal oli paar huvitavat lauset. Tea, kas selle kohta ka oletustele vastust saab?
                    Mõne naise loobumist varjutab aga veel üks, spordiväline põhjus, millest asjaosalised keelduvad lehes valjusti rääkimast. See tooks kaasa liiga palju kannatusi ja sekeldusi, ühe sportlase sõnul koguni kriminaalseid.
                    http://www.postimees.ee/1445151/kes-...e-langes-pormu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Uude lehte ehk uude numbrisse?
                      Pullerits kirjutas kunagi loo Eesti naissuusatamise allakäigust, mis valiti valiti vist omas kategoorias ka aasta parimaks looks vms. Seal oli paar huvitavat lauset. Tea, kas selle kohta ka oletustele vastust saab?

                      http://www.postimees.ee/1445151/kes-...e-langes-pormu
                      Ei, seda teemat ei käsitle. Aga Pullerits saab otsest näopeksu.

                      Kommentaar


                        Kunagi selle hooaja alguses oli video kuidas Aivar Rehemaa oli Soomes laagri ning rääkis ka toitumisest - nurgas oli salvesti boršisuppide kastide virn, mida siis 'Tolik meisterdab kui Aivar trennist tuleb ja dušši all on.

                        Ma ei ole küll spetsialist kuid see lõik tekitas küll küsimusi asja professionaalsuse kohta.

                        Sellest ka räägid vä?

                        Pulleritsu heitija saab minult alati kõrge viieka.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kirjutan uude lehte loo suusatamisest. Pärast seda lugu ma enam suusatajate üle ei naera(ks). Valusalt aus shit.
                          Seda lugu ootan huviga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Kirjutan uude lehte loo suusatamisest. Pärast seda lugu ma enam suusatajate üle ei naera(ks). Valusalt aus shit.
                            Hea artikkel.

                            Kommentaar


                              Jagage linki või mis lehest peab otsima?

                              Edit: Nvm. Leidsin. Lause osa "kirjutasin uude lehte" ajas segadusse. Mõtlesin, et Dannar on tööandjat vahetanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Jagage linki või mis lehest peab otsima?

                                Edit: Nvm. Leidsin. Lause osa "kirjutasin uude lehte" ajas segadusse. Mõtlesin, et Dannar on tööandjat vahetanud.
                                Ma ei julge jagada enam, kuna tegu on tasulise looga ja siis on hala taevani.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X