320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alba on vist endine Rohtla...
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Uskumatu mees see Northug ikka, RESPECT+ÕNNITLUSED!
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        öelge, mis tahate, aga mulle täna Northug meeldis. ja Bauer ka. kuuselemps ei jaga üldse matsu.

        Kommentaar


          Täiesti persses kuidas ei õpi mitte ükski kuradi suusataja mitte ühestki võistlusest mitte midagi. Kingitakse Northugile neid kuldasid.
          FC Flora

          Kommentaar


            No kui ei taheta võita, siis ei taheta. Northug on geenius.

            Kommentaar


              Northug on kõva mees. Bauer pani ka hästi. Algo Kärbile ka kiitus.

              Kommentaar


                Nu ma ei saa aru selle Kuuse lempsi armastusest venkude ja mingi lukas baueri vastu. Täis müstika, aga esimest korda lõpus olin Northugi poolt,et see tsehhi vanur ei võidaks.
                Muidu oli tegemist ikka siga igava võistlusega,kuigi juba sõidu alguses Tiisler üritas kõigile selgeks teha,et Northug täna ei võida,sest tal on raske
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  No Dyrahaug küll! Kahju, et Bauer kulda ei saanud. Oleks ilus olnud. Meie mehed ka lõppkokkuvõttes täitsa tublid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Nu ma ei saa aru selle Kuuse lempsi armastusest venkude ja mingi lukas baueri vastu. Täis müstika, aga esimest korda lõpus olin Northugi poolt,et see tsehhi vanur ei võidaks.
                    Muidu oli tegemist ikka siga igava võistlusega,kuigi juba sõidu alguses Tiisler üritas kõigile selgeks teha,et Northug täna ei võida,sest tal on raske
                    Nagu mida kuradit? Miks peaks kellegil midagi üldse Baueri vastu olema? Üks sümpaatsemaid suusamehi kui sa kasvõi tema intervjuusid kuulad, suudab veel tõelise vanameistrina medali eest võistelda.Tõeline töömes. Ülikõva ju.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Kuuse toetab vene tüüpe, kuna nad on kõige sõbralikumad suusatajad väidetavalt. On alati valmis ajakirjanikuga ükskõik kuskohas suhtlema ja räägivad ausalt asju. Norralased ja rootslased on sellega võrreldes väga kidakeelsed ja tõrjuvad. Ehk inimliklt arusaadav.

                      Kommentaar


                        krdi igav on ikka see ühisstart
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Meanwhile...Võlegžanin tegi lõpusirgel 6 vääratust või rajavahetust. Viimastel meetritel lõi käega ja hakkas uisku sõitma. Korduses on päris huumor vaadata seda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                            Meanwhile...Võlegžanin tegi lõpusirgel 6 vääratust või rajavahetust. Viimastel meetritel lõi käega ja hakkas uisku sõitma. Korduses on päris huumor vaadata seda.
                            Ta läks absoluutselt kõige kehvemale rajale vist, see oli paksult lund täis ja iga paaristõukega lendas mingi pilv ta selja tagant välja. Lihtsalt bad luck.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budu Vaata postitust
                              Nu ma ei saa aru selle Kuuse lempsi armastusest venkude
                              eks seal ole ka see et kes venelaste susse määrivad.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X