320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mõnu välja toodud näide ajas küll vererõhu kõrgeks praegu. tänks
    Noh, ma ei hakka nimesid ütlema, aga üks Ekspressi töötaja sai ikkagi peaaegu käskkirja, kuna viskas siselistis alkeemikute üle nalja...

    Kommentaar


      Samas pole ma tema suurim fänn, kuna ajakirjanikke, kes minu arvates on kõvemad, leiab kõvasti. Nils Niitra näiteks Postimehest, Tuuli Jõesaar Päevalehest, pool Ekspressi ja Maalehte juurde.
      Võimalik. Ise oleks näiteks hoopis Madis Jürgeni nimetanud. Aga Pulleritsu juures meeldib, et ta julgeb omaenda isiklikku seisukohta välja öelda. Ka siis kui see on nn tavaarvamusest või ta tööandja juhtkirjast kardinaalselt erinev. Ja see on tänapäeval defitsiit.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Väike turg. Praegu käib turuliidriks sebimine reklaamiturul isegi nii, et postimees võttis endale KV.ee ja üritab siis näidata, et neil on rohkem lugejaid. See omakorda paneb Delfi siblima igasugu alkeemiatega, mis tõmbab kogu keissi alla. Lisaks see, et ellu jääda, siis pead sa olema justkui õlilaik - katma kõike. See välistab kindlale segmendile suunatud väärtajakirjandust. Ekspress näiteks ei saaks ainult betooni teha, kuna siis loeks seda väga väike kild inimesi.
        Küsimus on eelkõige selles, et infoedastuskanali eesmärgid on erinevad. Mind ei häiri teatud mõttes kollasus per se- ka sellele on oma koht olemas. Tarbijal on igal juhul võimalus vähemalt on infokanaleid valida.

        Häirib üleüldisem foon, mis ei ole tegelikult niivõrd sõltuv ajakirjanikest vaid ühiskonna soovist. Samas ma näen ajakirjandusel on võimalik teha teatud valikuid. Ilmselt on need valikud teil eetikakoodeksis ka sees, kuid millegipärast neid ei täideta.

        Tean isiklikult juhtumit, kus no tra ei ole avalikku huvi, aga ikkagi topitakse teema meediasse. Ärivaldkond eksole, kõik ärimehed on ..... jne. Tegelikkuses oli olukorra kausaalsus hoopis teine ja inimene, kelle peale pasandati oli tõesti tegutsemas parima eesmärgi nimel. Hilisem track record on selle kinnituseks. Selle asemel on nüüd googles 15 aastat esimesel leheküljel, sest mingi ajakirjanik tahtis 20 eur teenida.

        Tihtipeale ei märgata, et väikses ühiskonnas avalik negatiivne tähelepanu võib tavakodanikule (kes ei ole ise püünele roninud) omada väga halbu tagajärgi, mida hilisem "sorry" ei heasta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Noh, ma ei hakka nimesid ütlema, aga üks Ekspressi töötaja sai ikkagi peaaegu käskkirja, kuna viskas siselistis alkeemikute üle nalja...
          ma ei mõelnud vererõhu koha pealt su 16.29 postitust vaid 16.10

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            Mõnu välja toodud näide ajas küll vererõhu kõrgeks praegu. tänks
            Kes siis täpsemalt?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Kunagi ammusel aal kui veel noor ja vihane olin, siis tekkis mõte minna ajakirjanduse TÜ katsetele lihtsalt sellepärast, et "PP-le" halvasti öelda.
              Ju olid siis veel midagi peale noore ja vihase. PP küll mingis vastuvõtukas ei viitsi passida, ta on välislektor nö

              Aga loengupidajana on PP kõva, väga isegi.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Ju olid siis veel midagi peale noore ja vihase. PP küll mingis vastuvõtukas ei viitsi passida, ta on välislektor nö

                Aga loengupidajana on PP kõva, väga isegi.
                Ma olen kunagi PP-le kirjutanud koolitööd, noh, mitte enda jaoks. Sain maksimumpunktid. Päris kena inimese kohta, kes pole kunagi ajakirjandust õppinud. Piinlik oli see, et töö toodi väga heaks näiteks...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ju olid siis veel midagi peale noore ja vihase. PP küll mingis vastuvõtukas ei viitsi passida, ta on välislektor nö

                  Aga loengupidajana on PP kõva, väga isegi.
                  dno elukaaslane käis ja tema sõnade kohaselt oli. lisaks nt ka treufeldt

                  Kommentaar


                    Ma olen kunagi PP-le kirjutanud koolitööd, noh, mitte enda jaoks.
                    Ai, nagu kaksikvennad Siskad oma identset välimust kasutades eksameid õiendasid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                      Ai, nagu kaksikvennad Siskad oma identset välimust kasutades eksameid õiendasid.
                      See polnud eksam. Lihtsalt mingi kodutöö korrektseks vormistamine.

                      Kommentaar


                        Selge selge, lihtsalt nali.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Sellest artiklist ei selgu muidugi, millisest treeningust jutt käib. Aga meenub, et Alaver kunagi paar aastat tagasi kuulutas, et "meie mehed on Poltaraniniga juba peaaegu võrdsed; kohati isegi paremad". Ja siis sisu lugedes selgus, et ala Kärp tegi minutiga rohkem kõhulihaste harjutusi kui Poltaranin ning Tammjärv tõmbas rohkem lõuga. Ma ei usu, et see treenimine seisnes näiteks 10-15km suusatamises. Eriti kui arvestada, et Poltaranin peaks olema päris hoolas treenija ja treeningutel ei viili.
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Pidi olema ikka tavaline suusatrenn. Vahe tuleb ilmselt sellest sisse, et tippvorm tõmbab ühel veel kõrgemale, aga alus on sama. Lihtsalt ühel ütleb organism enne üles, kui suudab seda enda päris tippvormi kätte saada. Pluss, noh, tingimused on ka üldiselt ikka öö vs. päev.
                          Ühe varem koondisega lähedalt seotud inimese kommentaar on lühike ja klaar.

                          Eestis on 2 meest, kes on Alaveri mahud ära seedinud ja kõik ülejäänud on kõrbenud. Need mehed ei olnud enam poisikesed kui tulemust hakkasid tegema.

                          Rehemaa läks Alaveri alla pärast juuniorite maailmameistritiitlit ja kuna täiskasvanute sekka astumine nõuab päris olulist muutust mahtudes, siis sealt see asi vajuma hakkas.


                          Tema üsna selge seisukoht on Alaveri suhtes üsna karm, sest ENSV aegne mentaliteet "tugevavamad jäävad ellu" siin ei toimi. Meil lihtsalt inimesi selleks liiga vähe.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Ühe varem koondisega lähedalt seotud inimese kommentaar on lühike ja klaar.

                            Eestis on 2 meest, kes on Alaveri mahud ära seedinud ja kõik ülejäänud on kõrbenud. Need mehed ei olnud enam poisikesed kui tulemust hakkasid tegema.

                            Rehemaa läks Alaveri alla pärast juuniorite maailmameistritiitlit ja kuna täiskasvanute sekka astumine nõuab päris olulist muutust mahtudes, siis sealt see asi vajuma hakkas.


                            Tema üsna selge seisukoht on Alaveri suhtes üsna karm, sest ENSV aegne mentaliteet "tugevavamad jäävad ellu" siin ei toimi. Meil lihtsalt inimesi selleks liiga vähe.
                            Kaspar Kokk ja väidetavalt ka Raido Ränkel pidavat vastavate koormustega suutma opereerida.


                            Ränkel 30. kvalis ja edasi sprindis. 23.00 algab veerandfinaal.

                            Kommentaar


                              WADA on hakanud päris hoolega niitma viimasel ajal. Nüüd siis tõmmati ka üks Norra astmaatik lõpuks liistule: http://www.vg.no/sport/langrenn/sund...er/a/23744786/

                              Kommentaar


                                Kahe-kuuline võistluskeeld, mis mugavalt uue hooaja alguseks läbi saab, ja FIS üritas algul üldse karistuseta jätta. Naera ribadeks.
                                Oot, aga Northug saab siis ju oma kauaoodatud Tour de Ski üldvõidu kätte, kui Sundbyl kõik 2014/15 tulemused tühistatakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X