320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOKI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    IIHF mingisugusel vahe-kongressil hakatakse arutama MM-i formaadimuutust
    et 16 tiimi algatuseks kahte 8-liikmelisse suurde gruppi
    ning pärast seda kohe play-offid , alates 1/4 finaalidest
    finalistid peavad sellisel juhul kokku 10 mängu , senise 9 asemel
    kui ettepanek läbi läheb - hakkab kehtima aatast 2012

    tasub vist pooldada - senine vahegruppide süsteem on ikka igav küll

    Kommentaar


      Algselt postitas olll Vaata postitust
      Rene Fasel olla kusagil maininud et taliolümpia-aastatel võiks MM-i korraldada mingil muul ajal; paraku küll täpsustamata millal
      võimalikud variandid vist ainult veelgi hiljem mais , või suisa septembris - nagu kunagi Canada Cup ja World Cup of Hockey
      selle viimase osas - millalgi läinud aastal mainiti et järgmine tuleb sügisel 2011 , aga paraku nüüd jälle pikk vaikus ega ühtki uut nuppu sel teemal

      teagi mida arvata
      aga ise kindlalt selle poolt et MM-id toimugu ka olümpia-aastatel !
      MM olümpia-aastal on IMHO täiesti retarded, v.a. kui sa töötad kuskil IIHF magusal kohal ja vaja sponsoritelt nutsu välja lüüa. Et pärast OMi veel vaja võistlust, kus tuvastada "maailma parim"? Kas OM ei olegi nagu see koht?
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Hoki iga-aastane MM on täiesti idiootne niikuinii, seega võivad vabalt olümpia ajal veel ühe teha. Kui juba minna full retard, siis ikka täiega.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          igakevadine hoki-MM on eelkõige suur hoki-pidu Euroopa hokifännidele
          ning sellisena absoluutselt õigustatud ning põhjendatud - kuna erinevalt jalkast ning muudest mängualadest midagi võrreldavat terve kalendriaasta jooksul rahvus-tiimidele hokis ei toimu
          ning aasta 2010 - toimus ülihea OM , aga samas ka super MM , meenutagem vaid poolfinaali Vene-Saksa , aga ka finaali Tshehhi-Vene - milline draama - puhas hoki klassika , mis kirjutatakse suurte tähtedega ajalukku ...

          aga keda hoki ega tema MM ei huvita - pole mingit kohustust seda jälgida ...
          toimub see iga aasta , või korra dekaadis - vahet teie jaoks tõesti pole ...

          Kommentaar


            venelaste ajudes on küpemas üks tegelikult hea idee -
            et 1972. aastal toimus nn. hoki-revolutsioon e. 8-mänguline seeria Kanada(NHL)-NSVLiit (e. nn. Summit Series), ning varsti on mõõdumas 40 aastat sellest sündmusest ;
            siis organiseerida 2012 septembris uus samalaadne seeria e. 8 mängu , selle erinevusega et seekord oleksid 4 esimest mängu Venemaal
            mäletan et 2007 püüdsid venelased orgunnida 35 aasta mõõdumise tähistamiseks samalaadse seeria , aga kanadakad ei võtnud vedu
            ning seekordki ei ole toimumine veel sugugi kindel , paljas idee
            ning kanadakate ala-föderatsiooni asemel võib palju suuremaks takistuseks osutuda NHL juhtkond, kogu oma juriidikaga

            aga igale hokifännile oleks seeline seeria muidugi puhas maiuspala !

            Kommentaar


              Aga Eesti hokiski saab praegu kõvasti nalja ! Hokiliit üritab Meistrikaid käivitada aga keegi ei taha eriti osa võtta. Eriti hea meel on mul selle üle ,et Vibraatori -Vilba saab ilmselt varsti põlvega tagumikku.
              Ja pekinägu Pahv kah oma Postimehega on kohe jaol nagu oleks mingi hokispets .
              FCF Forever

              Kommentaar


                Aga Eesti hokiski saab praegu kõvasti nalja ! Hokiliit üritab Meistrikaid käivitada aga keegi ei taha eriti osa võtta. Eriti hea meel on mul selle üle ,et Vibraatori -Vilba saab ilmselt varsti põlvega tagumikku.
                Ja pekinägu Pahv kah oma Postimehega on kohe jaol nagu oleks mingi hokispets .
                Ma mõtlesin just täna, et enam polegi vahet kas Vilba ja Soonik saavad põlve või millegi muuga tagumikku või ei saa - nad on asja nii perse keeranud, et enam pole päästa midagi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Ma mõtlesin just täna, et enam polegi vahet kas Vilba ja Soonik saavad põlve või millegi muuga tagumikku või ei saa - nad on asja nii perse keeranud, et enam pole päästa midagi.
                  need kaks suudavad alati kõik asja persse keerata.alguses koss siis hoki.loodan,et jalgpallist hoiavad nad heaga eemale
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Tallinnas u20 MM ukse ees

                    Kommentaar


                      esmaspäeval algab U-20 MM-turniir Tallinnas , kas kohalik press on miskit kajastanud ka ?

                      Kommentaar


                        Kohalik press pole midagi kajastanud. Vähemalt pole silma hakanud.
                        Ainult Jäähokiliidu leheküljel on uudisnupud algavast turniirist.
                        I'm not a complite idiot, some parts are missing

                        Kommentaar


                          Vaatasin Estonia-Iceland mängu. Jäähaal oli rahvast täis. Tasuta sissepääs. Vaatajad seisasid isegi käigudes. Meie U20 koondises on staar- #8 Robert Rooba (Soome liigast). Mängib „M.Afinogenovi stiilis“. Ei tea kas ta saab, näiteks, Soome SM-liiga staariks või mitte, aga ta on kõige säravam eesti noormängija mis ma kunagi nägin meie hokis. STAAR!!! Juhul, kui palju aaastat pärast ta saab Soome või teise kõvaliiga staariks ma saan õelda- „ma nägin tema mängu kui ta oli 17- aastane“. Sama ma mõtlesin (korvpalli ning jalgpalli kohta), muuseas öeldes, Siim-Sander Venest, Möldrest, Pavel Apalinskist.

                          Tulge vaadata Rooba mängu:
                          16.12.2010, 20:00 EST-FRA, Arena Premia.
                          17.12.2010, 20:00 EST-ESP, Arena Premia.
                          19.12.2010, 20:00 EST-BEL, Arena Premia.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aats Vaata postitust
                            Vaatasin Estonia-Iceland mängu. Jäähaal oli rahvast täis. Tasuta sissepääs. Vaatajad seisasid isegi käigudes. Meie U20 koondises on staar- #8 Robert Rooba (Soome liigast). Mängib „M.Afinogenovi stiilis“. Ei tea kas ta saab, näiteks, Soome SM-liiga staariks või mitte, aga ta on kõige säravam eesti noormängija mis ma kunagi nägin meie hokis. STAAR!!! Juhul, kui palju aaastat pärast ta saab Soome või teise kõvaliiga staariks ma saan õelda- „ma nägin tema mängu kui ta oli 17- aastane“. Sama ma mõtlesin (korvpalli ning jalgpalli kohta), muuseas öeldes, Siim-Sander Venest, Möldrest, Pavel Apalinskist.

                            Tulge vaadata Rooba mängu:
                            16.12.2010, 20:00 EST-FRA, Arena Premia.
                            17.12.2010, 20:00 EST-ESP, Arena Premia.
                            19.12.2010, 20:00 EST-BEL, Arena Premia.
                            Rahune maha oma Roobaga .Peale tänast kaotust Hispaaniale ,kus pool meeskonda nägi Eestis esimest korda elus lund ei tõmba mind tükk aega enam Eesti hokit vaatama .
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              rahvusvaheline alaföderatsioon IIHF on leidnud uued kuulsuste halli HHOF liikmed
                              tundub et neil hakkab tuntud nimedega kitsaks minema



                              kui nii laia geograafiaga edasi minna - peab ka Eestil tekkima üsna varsti oma shanss
                              äkki Builder e. hoki arendajata kategoorias ?
                              meil ju võimas tandem ...

                              Vilba ja Soonik .....

                              Kommentaar


                                See on midagi täiesti ootamatut, aga kui Eesti peaks nüüd pühapäeval Belgiale kaotama ja Island Hispaaniat võitma, siis jääme viimasele kohale ja langeme päris algajate hulka.

                                Vaatasin vahepeale Eesti - Prantsusmaa videot, polnudki päris hull allajäämine, kuigi visete ja skoori põhjal oli ülihull (0:11). Nüüd lihtsalt oskavad kõik osalejad mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X