320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahju, et Augustas oli eemal täna...temaga ma arvan, et mängu lõpp oleks vast ikka pingelisem olnud. Homme vist peab ka Rock ilma temata läbi ajama?
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Iceman Vaata postitust
      Kahju, et Augustas oli eemal täna...temaga ma arvan, et mängu lõpp oleks vast ikka pingelisem olnud. Homme vist peab ka Rock ilma temata läbi ajama?
      Jah.
      Aga täna vaevalt midagi Augusti taha jäi, arvestades, et Sokk tegi väga hea mängu.

      Kommentaar


        No mis jutt see veel on?! Üks hea mängija puudu ju..
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Kullamäe on päris humoorikas treener minu meelest. Mingi viis minutit vms lõpuni ja vahe miinus 5 ehk kõik on veel tehtav- vaja vaid boosti anda ja ergutada. Timeout.

          Esimesed nelikümmend sekundit Kullamäe seisab meestest eraldi ja ajab Kandimaaga juttu. Mängijad istuvad lolli näoga pingil. Kullamäe tuleb, ees selline nägu nagu tahaks oksendada ja küsib "kuidas see Hallik koguaeg väikse mehega kokku jääb. ma ei saa aru. oehoeh. ma ei saa aru" Vaikus. "Okei teeme number kahe" ja mängijad longivad platsile tagasi ja Kullamäe istub ahastava näoga pingile tagasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas eika Vaata postitust
            Kullamäe on päris humoorikas treener minu meelest. Mingi viis minutit vms lõpuni ja vahe miinus 5 ehk kõik on veel tehtav- vaja vaid boosti anda ja ergutada. Timeout.

            Esimesed nelikümmend sekundit Kullamäe seisab meestest eraldi ja ajab Kandimaaga juttu. Mängijad istuvad lolli näoga pingil. Kullamäe tuleb, ees selline nägu nagu tahaks oksendada ja küsib "kuidas see Hallik koguaeg väikse mehega kokku jääb. ma ei saa aru. oehoeh. ma ei saa aru" Vaikus. "Okei teeme number kahe" ja mängijad longivad platsile tagasi ja Kullamäe istub ahastava näoga pingile tagasi.
            Kui Tarvas Rockile ära teeb,siis Kullamäe saab kinga ka!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Loodetavasti ikkagi mitte. Ta on saadaoleva materjaliga enam-vähem maksimumi teinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Kullamäe on päris humoorikas treener minu meelest. Mingi viis minutit vms lõpuni ja vahe miinus 5 ehk kõik on veel tehtav- vaja vaid boosti anda ja ergutada. Timeout.

                Esimesed nelikümmend sekundit Kullamäe seisab meestest eraldi ja ajab Kandimaaga juttu. Mängijad istuvad lolli näoga pingil. Kullamäe tuleb, ees selline nägu nagu tahaks oksendada ja küsib "kuidas see Hallik koguaeg väikse mehega kokku jääb. ma ei saa aru. oehoeh. ma ei saa aru" Vaikus. "Okei teeme number kahe" ja mängijad longivad platsile tagasi ja Kullamäe istub ahastava näoga pingile tagasi.
                Täpselt! Ma vaatasin ka just sama asja.

                Seis oli veel täiesti talutav, olukord millest oleks võimalik välja tulla. Ja siis põhimõtteliselt ainus jutt mida Kullamäe rääkis oli see "Kuidas Hallik koguaeg vabaks jääb?!?!" Ei mingit selgitust, ei mingit analüüsi, ei mingeid praktilisi nõuandeid. Ja ega lõpus polnud ka mingit motiveerimise katsetki, stiilis, et "Davai, mehed, kadunud pole midagi. Üritame liikuda-liikuda ja vahetada kaitses mehi, et jääks võrdne võrdse peale. Meil on veel natukene aega, võtame selle mängu ära!!"... lihtsalt... ei...

                Kommentaar


                  Nii kohe kui Rakvere sai lauda rohkem kätte, nii kohe oli ka mäng palju võrdsem. Kordan endiselt, Rakvere mängib tuhhi pealt. Kuna Hallik sopsas sisse ja teised olid ka energilisemad, oli Tartu hädas. Dorbek, kes eelmine mäng sai Rossiga hakkama, manas endale ette oma tüüpilise sita häda näo ja oli hale vari kaitses. Loodame, et enne sügist paremaks ei saa. Ja üldse oli Rockil (ja ongi vaid) kaks meest, kes mängivad oma koha välja. Janar ja Tanel. Ülejäänud võivad särada ja võivad olla alla oma taseme, nagu Kandimaa omal ajal. Nii on raske mängida psühholoogiliselt rasket mängu. Eriti kui ühes meeskonnas on mehed, kes panevad hullusid viskeid ära ja teisel meeskonnal puudub liider, kes suudab mängu käima tõmmata. Tanel on hea ja suudab enda peale võtta, aga meeskonda see kaasa ei too kahjuks.

                  Ma arvan, et siiski homme võtab Rock oma, sest Tarvas ei taastu ära nii kiiresti. Mis sest, et neil juba sarnane kogemus on all, füüsise poolest jäävad alla. Ja tegelt on hea, et see seeria 5 mänguliseks läks. Jah, finaali on pigem igav vaadata, kui nulliga jälle tehakse, aga see oleks vist pigem niikuinii läinud. Mina, tulihingelise Kalevi toetajana olen rõõmus, et minu lemmik võidab jälle, aga korvpalli sõbrana olen kurb, sest kardan ühekülgseid mänge. Võiks ju vähemalt olla kolm poolaega põnevust ja siis kindel võit või midagi sellist, et põnevam vaadata oleks, aga mitte sellist über pettumust küll ei taha, nagu oli näiteks siis kui Bird pani 9 meetrilt kolmese. Aga see on hea kolmanda koha mängu koha pealt. Äkki saab Rapla esimest korda pronksi. See oleks küll äge.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Täpselt! Ma vaatasin ka just sama asja.

                    Seis oli veel täiesti talutav, olukord millest oleks võimalik välja tulla. Ja siis põhimõtteliselt ainus jutt mida Kullamäe rääkis oli see "Kuidas Hallik koguaeg vabaks jääb?!?!" Ei mingit selgitust, ei mingit analüüsi, ei mingeid praktilisi nõuandeid. Ja ega lõpus polnud ka mingit motiveerimise katsetki, stiilis, et "Davai, mehed, kadunud pole midagi. Üritame liikuda-liikuda ja vahetada kaitses mehi, et jääks võrdne võrdse peale. Meil on veel natukene aega, võtame selle mängu ära!!"... lihtsalt... ei...
                    No kui su terve hooaeg on siiani üles ehitatud sellele, et küll me selle põhihooaja enamvähem ära teeme. Euro- ja Balti sarjades vaatame ka, et kuidas poisid mängivad ja läheb kuidas läheb, aga tibusid loeme kevadel, kui saame finaali nagunii ja siis saame Kalevi käest 0:4, aga see on ka põhjendatud, kuna neil on mustad mehed, aga mina ei saa Tartusse musti mehi tuua, kuna nad saaksid linnas peksa. Siis ei olegi peatreener harjunud ilmselt mehi kuidagi innustama. Vist.

                    Kommentaar


                      Rakvere peabki kaitselauas vähemalt paremini mängima, kui teises ja kolmandas mängus. Ükskõik kellel on ükskõik kellega raske mängida, kui teine meeskond iga rünnak 3 korda peale saavad visata. Tegelt oli eile väga vahva mäng just selles osas, et praaki oli vähem kui varem. Tarvasel klikkis kõik. Hallik pani oma pöördelt fade awaysid väga olulistel hetkedel üle Dorbeku ja see vast võidu tõigi. Ross loopis küll rohkem ,aga Halliku korvid olid minu arust väga suure kaaluga ja tähtsatel aegadel. Kõik imestavad Lauri hea mängu üle. Kui Tarval kõik tagamehed kas audis olid või mujale läksid, siis kandis Laur ära küll. Eelmisel hooajal Hito eest mängides oli ta ka meistriliiga parim eestlasest korvikütt ja aasta enne seda olid numbrid ka korralikud. Endiselt ei saa mänguliselt aru, miks Peterson peakski rohkem mängida saama aga see selleks.
                      Üks suur vahe veel eelmise Tarva kodumänguga, et viimasel veerandil oli plaan. Ei olnud iga rünnak pall Rossi käes ja tavai vaatame mis saab taktika. Tehti hi-lowd ja joosti kombinatsiooni Dorbek Hallikut katma ja tavalist Tarva risti, millest Kullamäe ei saanud nagu midagi aru.Mis jälle on imelik ,sest Sõbra tiimid on nii mänginud juba üpris kaua.

                      Tänase mängu otsustavad Rocki pikad. Kui Toome ja Talts teevad sama mida teises kolmandas mängus ,siis Tarval võimalust ei näe. Kui aga Toome on sama rumal kui eile, kus vastase korvi all 2 korda endast kõvasti lühemale Laurile ründelauas teeb vea, siis on kõik lahtine.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Laur on jah huvitav vend. Jalkast võiks paralleeliks tuua van Nisteelrooy või Zelinski tüüpi ründajad - miski virtuoos ei ole, aga justkui alati õiges kohas ning oma võimalused kasutab üsna kindlalt ära. 27 a vana ja esimene hooaeg profina. Tarva pingil olemise kõrvalt mängis ka Ida-Viru kossuliigas kaasa. Sümpaatne tüüp, loodetavasti leiab Sõber talle koha ka järgmiseks aastaks ja siis vähe suuremas rollis.

                        Kommentaar


                          Nojah..läks siis nii.

                          Cramole üks kerge 4-0 tulemas taas.

                          Kommentaar


                            Tarvas andis selle kandikul pakutud võidu käest lõpus, mitte Rock ei võtnud seda. Selles mõttes vahet pole eriti, sest finaalis oleks ühte või teist pidi 4-0 Cramole tulnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Diz Vaata postitust
                              Nojah..läks siis nii.

                              Cramole üks kerge 4-0 tulemas taas.
                              Tarvaga oleks veel kergem 4:0 tulemas... Tegelikult arvan, et heal päeval vb Tartu Cramolt ühe mängu ära napsata kyll.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Tarvas andis selle kandikul pakutud võidu käest lõpus, mitte Rock ei võtnud seda. Selles mõttes vahet pole eriti, sest finaalis oleks ühte või teist pidi 4-0 Cramole tulnud.
                                Mina küll selles nii kindel pole, kuigi paberil on Cramo eelis ülisuur. Cramo nõrk koht võib peituda selles, et nad pole ammu tõsiseid mänge mänginud ja keskendumisega võib probleeme olla. Kui Rock mängib nii nagu kohati hooaja keskel, võib kõike juhtuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X