320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paras igale ahvile kes ehitajate poolt on!!! Ma olen vist 5 kihlvedu oma elus teinud Rock-kalev seeria peale ja absull iga kord kotid saanud.
    This is the year boyz.

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Mitte, et Machado nüüd midagi väga head oleks, aga see pole mängujuhi süü, kui ääred sisse ei saa. Paljud kohad olid ilusti välja mängitud ja ka vabadest kohtadest eksiti. Lisaks tegi Veidemann seda, mis ta tavaliselt hästi teeb. Teravaid läbimurdeid, lihtsalt ei saanud sisse.
      No ma ei tea, kus sa neid "paljusid ilusti välja mängitud kohti" nägid? Enamasti ikka on tegu üle käte vägistamisega. Muidugi Kalevi mäng on täiesti liimist lahti- VTBga võrreldes justkui mängu polekski. Rünnakul pall ei liigu, mängijad ei liigu ja kaitsest ei tasu rääkidagi. See peab olema kas a) totaalne vaimne kollaps või b) totaalne sisekliima error. Arvestades Varraku pidevat "mingi asjad on, aga räägin neist peale hooaja lõppu" juttu, siis kahtlustan variant b`d. Midagi vast käärib.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        No ma ei tea, kus sa neid "paljusid ilusti välja mängitud kohti" nägid?
        Kuigi polnud suunatud mulle, siis vähemalt Arbetil nägin ka mina "paljusid ilusti väljamängitud kohti" ja ka Veidemanil polnud kõik mööda visatud pallid üle käte. Selles seerias mulle muidugi sobib, et nad nii kõvasti mööda pilluvad, aga sügisele mõeldes tuleks miskit ettevõtta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
          Kuigi polnud suunatud mulle, siis vähemalt Arbetil nägin ka mina "paljusid ilusti väljamängitud kohti" ja ka Veidemanil polnud kõik mööda visatud pallid üle käte. Selles seerias mulle muidugi sobib, et nad nii kõvasti mööda pilluvad, aga sügisele mõeldes tuleks miskit ettevõtta.
          Pigem ikka "säras" Arbet tagasihüppega kolmestega ning Veidekas üle tulles hoopealt kolmeste uhamisega.
          Mõned väljamängitud kohad ehk olid, aga nagu siin eelnevalt on mainitud, peamiselt liikus pall kolmese joone taga ning seetõttu seal ruumi ei tekkinud.
          Nagu Tartu Gaasi võistkond kunagi, ja Haapsalu, kui nood meistrikas kunagi olid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
            Pigem ikka "säras" Arbet tagasihüppega kolmestega ning Veidekas üle tulles hoopealt kolmeste uhamisega.
            Mõned väljamängitud kohad ehk olid, aga nagu siin eelnevalt on mainitud, peamiselt liikus pall kolmese joone taga ning seetõttu seal ruumi ei tekkinud.
            Nagu Tartu Gaasi võistkond kunagi, ja Haapsalu, kui nood meistrikas kunagi olid.
            Osaliselt nõus, et pall liikus vaid kolmese taga, aga minu meelest olid pooled üritused vähemalt normaalsed ehk see, mida terve hooaeg tehtud on. Palju selliseid hetki ei saagi olla, kus täiesti üksi saad oodata ja visata. Jah, neid tekib ja eriti tekkis neil Tartu, kui kaitse tagasi ei jõudnud või kui maa-alas pall liigub nagu peab. Aga korvpallis juba on nii, et kui sa saad palli positsioonile (tuled sa siis katkest või liigud sisse või pettuma või millega iganes), siis see on välja mängitud koht viske tegemiseks. Petšerovil neid palju pole, tsentrid keerutavad end vabaks, Hallik viskab tagasi hüppelt nt. Arbet ja Veidemann said proovida oma kolmeseid enamuse kordadest suhteliselt vabalt, mitte punnitada (kuigi oli ka neid). Aga kui ei lähe, siis ei lähe. Jah, Veidemann läheb korvi alla ja sealt upitab või kiiruse ja keerutamise pealt saad. Need pole vabad või välja mängitud kohad, aga neidki viskas ta usinalt mööda. Mitte nagu hooaja keskel, kus on õnnestunud. Nii et ma arvan, et mentaalselt on kruvid kinni jooksnud ja sealt see sise error. Nagu Tartul poolfinaalis. Ja lähtun samadest sõnavõttudest asjadest, nagu sa eduka mainisid. Ehk asjad on tugevalt koos. Mis on samas imelik, sest oma finaali eelses intervjuus ta mainis, et tugev sisekliima.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Miks Läti naiskorvpallurid meie omadest kordades kuumemad on? Sirvisin Basketi lehel ja ei jõua ära imestada kus lõunas on ikka naisi, kes seda palli korvi upitavad.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Miks Läti naiskorvpallurid meie omadest kordades kuumemad on? Sirvisin Basketi lehel ja ei jõua ära imestada kus lõunas on ikka naisi, kes seda palli korvi upitavad.
                Ei usu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                  Pigem ikka "säras" Arbet tagasihüppega kolmestega ning Veidekas üle tulles hoopealt kolmeste uhamisega.
                  Mõned väljamängitud kohad ehk olid, aga nagu siin eelnevalt on mainitud, peamiselt liikus pall kolmese joone taga ning seetõttu seal ruumi ei tekkinud.
                  Nagu Tartu Gaasi võistkond kunagi, ja Haapsalu, kui nood meistrikas kunagi olid.
                  Delfi pani video kokku. Kõike oli. Täiesti vabu, liikumise pealt ja mehe tagant upitamisi. http://sport.delfi.ee/news/korvpall/...-2?id=71527603
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    No ei ole kuskilt näha tahet, kindlust ega võitu Kalevi jaoks. Tartu on jälle kindel ja Kalevil on ikka samad jamad käes. Kaitses joostakse vaid palli järgi nagu keskkooli kehka tunnis ja ollakse kolm sekundit maas. Siis saavad vaid Škele ja Benson ja teised jooksevad peaga vastu seina. Oeh
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Machado on ka täis lohh ikka. Ainult keerab jama oma tiimile ja ei lõpeta ka ära seda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Machado on ka täis lohh ikka. Ainult keerab jama oma tiimile ja ei lõpeta ka ära seda.
                        Mulle meeldis Sõbra võrdlus. Machado ja Benson on nagu Kammiste ja Iff, kogu aeg kahekesi teevad. Ainukene vahe on see, et Iff ja Kammiste on lihtsalt nii võrd head, et panevad rahva möllama.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Tähelepanekuid:
                          - Eesti koondisele oleks Kalevi võit parem olnud. Saaksime koondislased enne augustit tsüklist välja.
                          - Machadole anti käsk kätte ja visata, kiirelt. Aga ta oli kõiges süüdi. (by Sõber)
                          - Veidemann viskas 3 40-st mitme mängu peale. Ikka on Machado süüdi. (By Sõber)
                          - Machado läheb üksinda korvi peale ja Tartu mees suudab ta mingi ime läbi tasakaalust välja viia. Machado tegi kõik valesti (by Jurtshenko)
                          - ehk patuoinas on olemas. Machado.
                          - aa, veel üks patuoinas. Benson viskab ja laamendab korvi all, aga teeb seda säratult ja peaks Veidemannile ja Arbetile andma, kes on ülioossomid mängijad ja hakkavad kohe tegema, kuna Tarvas on jee. (by sõber)
                          - Petch ja Sinku läksid ilmselt Petchi kubet sirgeks jooma. Ses mõttes olekski hea, kui Kalev oleks võitnud, siis oleks kube sirgemaks joodud ja meie mehed oleksid terved.
                          - Kas karikas on see vana nõukatiitel, mille karkassi ümbert on kristall ära lõhutud?
                          - Neinar Seli oli nummi.
                          - Spurs - Heat vol 2 vol 2.

                          P.S. Veel üks by Sõber leid. Machado on nii mõttetu mees, kes oskab mängida ainult Freimanise ja Elegariga. Kuidas ta siis ilma nendega selle VTB märtsi MVP sai?

                          (mitte, et Machado midagi teinud oleks, aga kolmest skoorijast meeskonnas oli ta sisuliselt ainus, kes lõpuks üldse millelegi pihta sai)

                          Kommentaar


                            Ei saa mainimata jätta, et Cramo toetajana olen pettunud. Punkt.

                            Samas on mul siiralt hea meel Kullamäe üle. Lõpuks sai ta oma tiitli ja ta vääris seda lõpuks. Pani MEESKONNANA mängima.
                            Teiseks, on mul hea meel üle Eesti korvpalli üle. Rockis vedasid omad mehed ja need kellelt me ootame sügisel tegusid. Äkki saavad sellest tuhhi juurde ja saavad eneseusu tagasi. Arbet sai ka ennast liikuma ju. Äkki Veidemann ka kogub end. Ei meeldi, et Rocki võitis ja seega ma ütlen endale, et koondise raudvara võitis.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Selles mõttes huvitav, et esimest korda olin vist reaalselt ka Rocki poolt. Viimasel ca kolmel aastal on suht ükskõik olnud võitjast, aga 2006, 2007, 2008 sai ikka korralik die hard Kalevi fänn oldud. Toona oli ikka nii, et kui Kalev kaotas, siis järgmine päev väga kooli minna ei tahtnud, sest Rocki fännidest klassivendadel oli jauramist terve päev.

                              Selles mõttes muidugi koomiline, et mängijad va neegrid on pmst samad, aga enamus neist on särke vahetanud lihtsalt. Ja no muidugi D-O-R-O-N-I-N. lol.

                              Kommentaar


                                Ootame ikka enne tähistamist Pohlaku analüüsi ka ära, et kui palju seekord kodumeeskonna tegelik skoor oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X