320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatasin hiljuti Audentese hiigelkaotust Pärnule ja selle põhjal tõesti ulme. Samas, hooaja algul karikas võitsid korra ka Valgat. Protokolli vaadates panid poisid vabakaid ja kolmeseid väga hästi, ju siis tegid kõva mängu ja Kalle omakorda tuli mütsiga lööma.

    Kommentaar



      Ainult Eestis?

      Kuidas üldse on võimalik lasta siukesel lõhel tekkida? Erinevalt Valgast (kel novembris tekkis 3 nädala KML mängupaus) on Rockil veel ka nt eurosarja mängud lisaks

      Kommentaar


        Algselt postitas Meintz Vaata postitust

        Ainult Eestis?

        Kuidas üldse on võimalik lasta siukesel lõhel tekkida? Erinevalt Valgast (kel novembris tekkis 3 nädala KML mängupaus) on Rockil veel ka nt eurosarja mängud lisaks
        Juhendiga ei viitsi enne tutvuda?
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Juhendiga ei viitsi enne tutvuda?
          Isegi kui oleks osanud eeldada, et sellise lõhe tekkimise vastust leida juhendist, poleks viitsinud seda läbi kammida. Negatiivne toon seega suht mõistetamatu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Isegi kui oleks osanud eeldada, et sellise lõhe tekkimise vastust leida juhendist, poleks viitsinud seda läbi kammida. Negatiivne toon seega suht mõistetamatu.
            Negatiivne toon?
            Pole üldsegi esimene ega isegi kolmas aasta kus mõnede klubide mängud topelt arvestatakse!
            INTER ARMA CARITAS

            Kommentaar


              D-grupp 2015 EM-l:
              LAT, LIT, UKR, BEL, CZE, EST - pole paha.
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                2015. aasta korvpalli EMi alagrupid:

                Eesti alagrupi üle ei saa kurta. Täitsa mängitav on. B-alagrupp on ikka haige surmakas. Vaene Island.

                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                Kommentaar


                  parim loos, mis tulla sai pmst, aga realistlikult võttes, siis 1 võit oleks kõva sõna, eeldusel, et meie parimad pojad kõik terved on. 1 vigastuski võib kõik ära rikkuda praktilselt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                    parim loos, mis tulla sai pmst, aga realistlikult võttes, siis 1 võit oleks kõva sõna, eeldusel, et meie parimad pojad kõik terved on. 1 vigastuski võib kõik ära rikkuda praktilselt.
                    Mina olen küll optimistlikum. Ajakava ka:

                    5. september Eesti - Tšehhi
                    6. september Eesti - Belgia
                    7. september: Eesti - Ukraina
                    9. september Eesti - Leedu
                    10. september Eesti - Läti
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Ma olen ka ikka palju optimistlikum. Loomulikult oleme jätkuvalt autsaiderid, aga eesmärgiks on kindlasti edasipääs ning ühe võiduga kindlasti rahulduda ei saaks. Samas on kahtlemata kõik selle grupi meeskonnad alagrupiga edasipääsumõtteid silmas pidades väga rahul.

                      Kommentaar


                        no vaata, kus otsast tahad, reaalselt võttes iga meeskond, kes vastu tuleb, on selline kelle vastu on võit korralik õnnestumine. loota et sa ikka suhteliselt 5-6 mehele toetudes teed nii mitu hästi õnnestunud mängu jutti on üsna optimistlik mu arvates. lisaks on eesti vähemalt paberil vigastuste suhtes kõige hapram, sest piisab 1-2 vigastusega välja jäävast mehest ja asi on ikka päris hapu. ette muidugi halada ei maksa, aga ei mõista küll, et mille pealt kerde arvas sprodiuudistes, et siin PEAKS olema, kui mitte 2 parema hulgas, siis 3 seas kindlasti.

                        Kommentaar


                          Võiks ka ju ajaga kaasas käia. Kas Elegari pole võimalik ära kodustada?

                          Kommentaar


                            ei vist mitte, nii läbinämmutatud teema samuti, et sellega ei maksaks isegi alustada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              no vaata, kus otsast tahad, reaalselt võttes iga meeskond, kes vastu tuleb, on selline kelle vastu on võit korralik õnnestumine. loota et sa ikka suhteliselt 5-6 mehele toetudes teed nii mitu hästi õnnestunud mängu jutti on üsna optimistlik mu arvates. lisaks on eesti vähemalt paberil vigastuste suhtes kõige hapram, sest piisab 1-2 vigastusega välja jäävast mehest ja asi on ikka päris hapu. ette muidugi halada ei maksa, aga ei mõista küll, et mille pealt kerde arvas sprodiuudistes, et siin PEAKS olema, kui mitte 2 parema hulgas, siis 3 seas kindlasti.
                              Milles peitub näiteks Belgia ja Tšehhi korvpalli tugevus ? Ses suhtes, et isiklikult olen küll pettunud kui neile kaotatakse. Samamoodi ei ole see Läti mitte midagi erilist.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Nurger ka ühe ilusa sööduga USA maal hakkama saand.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X