320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Räägib musta valgeks. Kitsingu koondisest äraütlemise põhjused on Kayrises.

    Kolmapäeva hommikul sai selgeks, et eesolevas MM-valikmängude aknas ei liitu Eesti rahvuskoondisega 27-aastane Kristjan Kitsing.

    „Tulenevalt klubivahetusest olen otsustanud loobuda eesootavast koondise aknast. Kindlasti ei tähenda see minu koondisekarjääri lõppu, vaid on tingitud hooajaeelsest ettevalmistusperioodist ning BC Kalev/Cramo peatreeneri soovist minna uuele hooajale vastu parima võimaliku valmisolekuga. Iga uue klubiga liitumine võtab oma aja, seda nii mängija kui ka peatreeeneri seisukohalt,“ kommenteeris otsust Kitsing.

    http://www.basket.ee/et/uudised?news_id=4838

    mis veel arusaamatuks jääb? Kitsingu enda otsus. Siin pole midagi pistmist sellega, et Kairys oleks keelanud liituda.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Loobumine oli tingitud BC Kalev/Cramo peatreeneri soovist. Valikuline lugemine ei tee head. Ühesõnaga Cramo kunagi reklaamis VTB liigas osalemist sellega, et mehed saavad koondise jaoks head karastust. Nüüd siis näeme kui ägedalt see klubi koondist aitab. Väga näotu käitumine nii klubi kui treenerite poolt. Häbi ei ole mitte kaotuse pärast Saksamaale vaid nende mängijate pärast, kes tulemata jätsid. Ja süü lasub siin enamjaolt ühel klubil. Cramo saatis eesti fännid pikalt, mina saadan Cramo pikalt. Miks ma peaks huvituma klubist kes fännidele näkku sülitab? Mängigu omaette, sest telekast saab Euroliigat ja NBA vaadata, miks ma peaks mingit suvalist Cramot vaatama? Võõras klubi, võõrad mängijad. Õnneks on olemas jalgpall, kus meie parimad pojad alati kaasa löövad! Ja jalgpall võidab ka sellest ja kunagi paraadala korvpall kaob olematusse.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        (Kui Kalevi foorumit uskuda, siis) Valgevenelane Salash treenis koos Kaleviga, aga läks praegu rahvuskoondise juurde. Aga paistab tõesti, et Kebabil on siseinfot, et Kalev ütles Kitsingule "sina ei lähe kuhugi" ja temaga mänguaja eest võitlev valgevenelane lasti vabalt ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          (Kui Kalevi foorumit uskuda, siis) Valgevenelane Salash treenis koos Kaleviga, aga läks praegu rahvuskoondise juurde. Aga paistab tõesti, et Kebabil on siseinfot, et Kalev ütles Kitsingule "sina ei lähe kuhugi" ja temaga mänguaja eest võitlev valgevenelane lasti vabalt ära.
          Jah valgevenelasel oli niipalju autunnet, et läks koondist aitama, meie töllid aga kuulavad peatreeneri soovitust teha kogu ettevalmistus ikka klubiga koos.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
            Jah valgevenelasel oli niipalju autunnet, et läks koondist aitama, meie töllid aga kuulavad peatreeneri soovitust teha kogu ettevalmistus ikka klubiga koos.
            Eks need Rocki fännid olegi kibestunud, edaspidi võideldakse ju viimaste kohtade eest.

            Kommentaar


              Mis siin Cramo pihta halada vaja, kui Timmu loobus koondisest, et Kreeka rahvaliiga meeskonda sulanduda ja Talts toksib sõprusmänge TTÜ vastu. Minu jaoks on üldse arusaamatu miks esimesteks mängudeks põhisats kokku aeti, kui MM-le pääs on ebareaalne ja noorenduskuur niikuinii plaanis. Saaksid Kullamäe-Raieste-Kotsar praegu Austria ja Küprosega mõistlikul tasemel mänge alumises divisjonis, mitte audentese stiilis klohmimist endast võimatult palju tugevamate käest.

              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                Minu jaoks on üldse arusaamatu miks esimesteks mängudeks põhisats kokku aeti, kui MM-le pääs on ebareaalne ja noorenduskuur niikuinii plaanis.
                Tegelikult polnud ju toona Iisraeli ja Suurbritannia vastu ka parim koosseis. Võidumängudes oli ühest või mõlemast mängust puudu näiteks vanem Sokk, Kangur, Veidemann, Jõesaar ja Vene. Sellest Cramo rändist ma muidugi aru ei saa. Võttes ette aasta taguse koondise, siis toona mõlemas võidumängus mänginutest on puudu: Sten Sokk (kreekas), Laane (kreekas), Dorbek (katki), Keedus (katki), Olmre (TTÜ, ei tahtnud tulla), Talts (TLÜ, ei tahtnud tulla) ja Kitsing (Kalev/Cramo, ei tahtnud tulla). Ma selles kontekstis tõesti ei saa aru, et milles see Cramo "näkkusülitamine fännidele" väljendub.

                Teisalt Tartu fännil on muidugi elu lill. Pole koondise tasemel mängijad, pole probleeme koondisest loobujatega ja saab suvapaska suust välja ajada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Eks need Rocki fännid olegi kibestunud, edaspidi võideldakse ju viimaste kohtade eest.
                  Rock on juba aastaid minevik. Usun, et ka Cramo fännid igatsevad kunagisi mänge. Korvpalli allakäik käib igast august, nüüd ei taha mehed isegi koondisesse tulla. Lumehelbekesed.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Pikk ja ilus jutt aga mitu mängijat on Eesti koondises Cramost? 0 Täna kohtub Cramo sõprusturniiril Läti ja Leedu tippudega, kust puudub mitmeid mängijad, kes seotud koondistega. Aga on väga vahva, et Cramo vähemalt on täiskooseisus, va. see valgevene koondislane, kohal ja valmistub hoolega Vtb liigaks.
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Esiteks. Oleks Cramo puudujad Jõesaar ja Kitsing kohal olnud, siis vaevalt see eilne kaotus märgatavalt väiksem olnuks.

                      Teiseks. Selle asemel, et Cramo kallal räntida võiks räntida Korvpalliliiduga (või siis treeneritega), kes tekitas suhtumise "meil edasipääsulootust pole eniveis ja võime noortega peale minna. vaadake ise, kes tahab tulla". Kas see suhtumine on õige või mitte saab hinnata tegelikult järgmises Euroopa valiktsüklis, sest praegu noormängijad (Kullamäe, Raieste, Hermet, Kotsar) maksavad ilmselgelt kooliraha. Kuid äkki ongi hea, kui noor Kullamäe oma totaalsed läbipõlemised, nagu eile, teeb läbi praegu. Äkki aasta pärast ta enam ei pane üheksast null.

                      Kolmandaks. Sellest korvpalli allakäigust võrreldes jalgpalliga ma ei saa absoluutselt aru. Hetkel tundub korvpallikoondise tulevik märgatavalt helgem kui jalgpallikoondise oma. Lisaks eile koondises olnud nelikule on üsna lootustandvad veel Treier, Tass, Drell ja neid alla 20-aastaseid noori on erinevates liigades päris-päris palju. Vähemalt on mingi lootus, et nende seast kasvab kasvõi kaks-kolm Euroopa tipptasemel mängija.t Jalgpallis hetkel selliseid alla 21 aastaseid talente pole nagu väga näha (okei, mööndustega äkki Käit, kuigi ta ka eelpool mainitud mängijatest vanem).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Esiteks. Oleks Cramo puudujad Jõesaar ja Kitsing kohal olnud, siis vaevalt see eilne kaotus märgatavalt väiksem olnuks.

                        Teiseks. Selle asemel, et Cramo kallal räntida võiks räntida Korvpalliliiduga (või siis treeneritega), kes tekitas suhtumise "meil edasipääsulootust pole eniveis ja võime noortega peale minna. vaadake ise, kes tahab tulla". Kas see suhtumine on õige või mitte saab hinnata tegelikult järgmises Euroopa valiktsüklis, sest praegu noormängijad (Kullamäe, Raieste, Hermet, Kotsar) maksavad ilmselgelt kooliraha. Kuid äkki ongi hea, kui noor Kullamäe oma totaalsed läbipõlemised, nagu eile, teeb läbi praegu. Äkki aasta pärast ta enam ei pane üheksast null.

                        Kolmandaks. Sellest korvpalli allakäigust võrreldes jalgpalliga ma ei saa absoluutselt aru. Hetkel tundub korvpallikoondise tulevik märgatavalt helgem kui jalgpallikoondise oma. Lisaks eile koondises olnud nelikule on üsna lootustandvad veel Treier, Tass, Drell ja neid alla 20-aastaseid noori on erinevates liigades päris-päris palju. Vähemalt on mingi lootus, et nende seast kasvab kasvõi kaks-kolm Euroopa tipptasemel mängija.t Jalgpallis hetkel selliseid alla 21 aastaseid talente pole nagu väga näha (okei, mööndustega äkki Käit, kuigi ta ka eelpool mainitud mängijatest vanem).
                        word.
                        Kuigi ma armastan hästi tehtud kebabi.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Mõjuva põhjuseta koondisest loobujatega peaks olema suhteliselt lühike jutt. Tsaupakaa igaveseks.

                          Mida neid hellitada? Kes on Kitsing või mingi Jõesaar. Mingi kaheksanda järgu liiga mängumehed, kes saavad parematel päevadel VTBs peale. Nende puhul pole midagi nutta, on nad siin või ei ole.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Esiteks. Oleks Cramo puudujad Jõesaar ja Kitsing kohal olnud, siis vaevalt see eilne kaotus märgatavalt väiksem olnuks.

                            Teiseks. Selle asemel, et Cramo kallal räntida võiks räntida Korvpalliliiduga (või siis treeneritega), kes tekitas suhtumise "meil edasipääsulootust pole eniveis ja võime noortega peale minna. vaadake ise, kes tahab tulla".
                            Cramol on siiski viis meest kes taseme järgi võiksid koondist esindada - Jõesaar, Kitsing, Tanel Sokk, Kangur ja Dorbek.

                            Ei saa aru, mis suhtumist see kossuliit niiväga tekitas? Selge, et nii Sokk kui alaliit oleks olnud huvitatud parimast koosseisust.
                            Üleüldse on väga veider see jutt, mis algas juba suviste mängude eel, et tegu on mingi kunstliku noorenduskuuriga. Reaalsuses tahtis Sokk ju ka suvel Taltsi, Kangurit ja teisi mängudeks brittide ja kreeklastega, satsi saada. Suvel väljendus see nn noorenduskuur ühes konkreetses asjas - Kurbas jäeti tõesti treeneri teadlikul valikul eemale, eelistati nt Raiestet. Kõik muu oli nii suvel kui praegu sundkäik.

                            Cramo saatis eesti fännid pikalt, mina saadan Cramo pikalt. Miks ma peaks huvituma klubist kes fännidele näkku sülitab? Mängigu omaette, sest telekast saab Euroliigat ja NBA vaadata, miks ma peaks mingit suvalist Cramot vaatama? Võõras klubi, võõrad mängijad.
                            Samad emotsioonid. Saali ei lähe ja täiesti savi, palju see sats VTB tappa hakkab saama. Pigem tunneks isegi kahjurõõmu, et niipalju siis te vägevast hooajaeelsest ettevalmistusest.
                            Eile oli siiralt kahju noortest kuttidest, kes andsid oma parima aga tippmängijate vastu veel välja ei tulnud, samas kui Cramo lohhikari loputas "ülivajalikus" kontrollmängus 40 sangaga mingit kordades nõrgemat Leedu satsi.
                            Ja kui keegi väidab, et see väike koondisepaus oleks Cramo ettevalmistusse löönud parandamatu haava, siis tuletaks meelde, et kordades kõrgemal tasemel mängiv Baskonia tegi ettevalmistuslaagrisse pausi, sest kümmekond meest läks koondiste juurde.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Ei saa aru, mis suhtumist see kossuliit niiväga tekitas? Selge, et nii Sokk kui alaliit oleks olnud huvitatud parimast koosseisust. Üleüldse on väga veider see jutt, mis algas juba suviste mängude eel, et tegu on mingi kunstliku noorenduskuuriga. Reaalsuses tahtis Sokk ju ka suvel Taltsi, Kangurit ja teisi mängudeks brittide ja kreeklastega, satsi saada. Suvel väljendus see nn noorenduskuur ühes konkreetses asjas - Kurbas jäeti tõesti treeneri teadlikul valikul eemale, eelistati nt Raiestet. Kõik muu oli nii suvel kui praegu sundkäik.
                              Tiit Sokk enne valikmänge Kreeka ja Iisraeliga aasta alguses
                              Koondise peatreener Tiit Sokk sõnas, et valikute tegemisel vaatab ta eelkõige tulevikku: "Kindlasti arvestame praegu valikust välja jäänud meestega ka edaspidi, kuid katsume ikkagi tulevikku vaadata. Peame andma noortele võimaluse, sest pole võimatu, et mõni kogenum mängumees järgmises tsüklis enam kaasa ei tee."
                              Tiit Sokk mõne kuud tagasi
                              Vanematel meestel on pikk ja väsitav hooaeg seljataga. Kehad vajavad puhkust ja vigastused väljaravimist. Jõudsime ühisele arusaamale, et aeg on noorte käes.
                              Ma küll ei loe siit välja, et hirmsasti neid vanemaid mehi koondisesse taheti. Mu meelest võiks pigem välja lugeda, et Tanel Soku, Kanguri, Arbeti ja Taltsiga väga enam ei arvestata ehk nende kõigi puudumine on täiesti okei. Aeg on noorte käes.

                              Kui tahta, siis võib muidugi Cramolt 5 meest ritta panna. Aga uuesti. Sokk ja Kangur näivad olevat vanad ja plaanidest väljas. Dorbek on katki. Mõneti on arusaadav ka Kitsingu loobumine, sest ta tõepoolest liitus Kaleviga väga hilja ja ju tahab ennast ise uuele peatreenerile tõestada. Lisaks ei saa öelda, et Kitsing oleks triost Kajupank-Nurger-Kotsar märgatavalt parem või annaks väga suure lisakäigu. Täesti arusaamatu on ainult Olmre ja Jõesaare käitumine, kellel sisuliselt loobumiseks vabandusi pole ning minu meelest võiks nad edaspidi koondisest kõrvale jätta. Kui ei taha, siis ei taha.

                              Ja kui suuremalt võtta. TTÜst ei tulnud koondisesse ei Arbet ega Olmre. Väikesest Kalevist ei tulnud Talts. Tartul pole üldse koondisemehi ehk ilmselgelt sülitavad nemadki Eesti korvpalli peale. Ainus aus ja õige klubi ongi Rapla. Teised võiks kõik vist kinni panna?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kebab Vaata postitust
                                Mängigu omaette, sest telekast saab Euroliigat ja NBA vaadata, miks ma peaks mingit suvalist Cramot vaatama? Võõras klubi, võõrad mängijad. Õnneks on olemas jalgpall, kus meie parimad pojad alati kaasa löövad! Ja jalgpall võidab ka sellest ja kunagi paraadala korvpall kaob olematusse.
                                Ja siis see jutt ka muidugi. Mis parimad pojad Eesti klubijalgpallis kaasa löövad? Cramo võlu ongi see, et toob need Euroliiga tiimid, mida muidu telekast vaatad, saali kohale. CSKA ja Himki olid eelmine aastat Euroopa top8 tiimid. Lisame siia Eurocupil vähemalt veerandfinaali jõudnud Kubani, Lokomitivi ja Zeniti ning võib öelda, et Eesti klubi mängib 5 top 24 tiimiga Euroopas. Martin Dorbek ja Tanel Sokk saavad mürada De Colo, Shvedi ja Brandon Jenningsiga. Äge ju!

                                Minu meelest on see sitaks lahe, et keegigi üritab. Muul juhul piirduks Eesti klubisport paari piinliku tappasaamisega Euroopa jalgpallisarjade eelringis ja heal juhul mõne Euroopa korvpalli mudaliigas mängimisega. Aga, noh, äkki oleks see tõesti kuidagi parem või edasiviivam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X