320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastake küsimusele, kes on praegu eestlastest Vallo Allingust parem keskmängija? Olete tema selle aasta mänge näinud? Ma ei ütlegi, et ta väga hea mängija on aga eestlastest minu meelest parim. Teistest tsentritest tuleb meelde vaid Joosep Toome. Võib-olla tema on sama hea, pole teda see aasta mängimas näinud kuid näitajad mängust pole tal pahad. Lisaks on tema plussiks kindlasti vanus.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Kes mängis esikeskmängijaks 2007, 2008, 2009 kvalifikatsiooni tsüklides ?
      2009-Talts.
      2008-ei tule meelde.
      2007-Müürsepp?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kebab Vaata postitust
        Vastake küsimusele, kes on praegu eestlastest Vallo Allingust parem keskmängija? Olete tema selle aasta mänge näinud? Ma ei ütlegi, et ta väga hea mängija on aga eestlastest minu meelest parim. Teistest tsentritest tuleb meelde vaid Joosep Toome. Võib-olla tema on sama hea, pole teda see aasta mängimas näinud kuid näitajad mängust pole tal pahad. Lisaks on tema plussiks kindlasti vanus.
        krt ennem panen Makke sellele kohale.Kuusmaa on Makke väga hästi mängima pannud
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          No anna andeks aga Allingu sama hea korvpallur nagu Viikmäe jalgpallurina.parem kui nad mõlemad omale uued tegevused leiaks,sellest võidab sport kõvasti

          Vaatame siis meistriliigas mängivate eestlastest keskmängijate statistikat:

          Kahepunktivisete tabavusprotsent:
          1. Joosep Toome 66%
          2. Vallo Allingu 60%
          3. Kristjan Makke 59%

          Lauapallid
          1. Joosep Toome 10.25
          2. Vallo Allingu 8.33
          3. Ardo Ärmpalu 6.25

          Kasulikkuse tegur
          1. Joosep Toome 1.07
          2. Vallo Allingu 0.91
          3. Kristjan Kitsing 0.71

          Usun, et meie foorum võidaks kõvasti kui budulojuse lahmimist siin vähem oleks.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Algselt postitas Kebab Vaata postitust
            Vaatame siis meistriliigas mängivate eestlastest keskmängijate statistikat:

            Kahepunktivisete tabavusprotsent:
            1. Joosep Toome 66%
            2. Vallo Allingu 60%
            3. Kristjan Makke 59%

            Lauapallid
            1. Joosep Toome 10.25
            2. Vallo Allingu 8.33
            3. Ardo Ärmpalu 6.25

            Kasulikkuse tegur
            1. Joosep Toome 1.07
            2. Vallo Allingu 0.91
            3. Kristjan Kitsing 0.71

            Usun, et meie foorum võidaks kindlasti kui budulojuse lahmimist siin vähem oleks.
            No see minu arvmus ja selle arvamusega ühinevad päris paljud.
            sina kebab ei pea mitte ise koguaeg plõksima.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              No see minu arvmus ja selle arvamusega ühinevad päris paljud.
              sina kebab ei pea mitte ise koguaeg plõksima.

              Kes need päris paljud on kes sinuga arvamusega ühinevad? Tahaks ka teada. Sinu arvamus (lahmimine) on puhas jura ja see sai eelnevalt veenvalt tõestatud. Ta ei ole tõesti mingi supermängija. Aga mida siis eesti sport võidaks kui Allingu ära saata? Pole mõtet esimest pähejuhtuvat mõttelõnga siin teistele demonstreerida. Võib jätta lolli mulje ja pärast peab ennast veel kaitsma ka minu sõimamisega.
              On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
              I don’t care what you think of me!
              Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                No see minu arvmus ja selle arvamusega ühinevad päris paljud.
                sina kebab ei pea mitte ise koguaeg plõksima.
                Arvamus võib muidugi olla, selles ma ei kahtlegi. Iseasi on selles, et kas on mõtet sellist arvamust avaldada: Täiesti mõttetu korvpallur, pangu kohe ketsid varna.
                Igaüks tegeleb ikka sellega, mis talle endale meeldib ja mis kasulikuks tuleb.
                Aga vast ei ole mõtet asja teravaks ajada siin. Lihtsalt mõtleja vaata peeglisse enne, kui teisi inimesi mõttetuteks sildistad.
                Ole tubli.

                Ja täna Rockil Austria(klubi sealt riigist, muidu enamjaolt kõik mängijad igaltpoolt mujalt) pallurite vastu kodus väike lahing. ETV2 kannab üle ja ma vb ajan ennast isegi kohale. Paratamatult on eurosarja mängud need kohad, kus on võimalus enda klubi tugevust ka väljaspool baltikumi näidata. Ehk võiks kellegile ikkagi koti pähe tõmmata. Nii viisakusest.

                Kommentaar


                  See et Allingu on nagu on, on ikka meie spordisüsteemi viga. Miks ta nii hilja avastati? Iga krdi kehalise õpetaja peaks sellise haridusega olema, et ära jagada kui mõnes poisikeses annet on ja siis korvpalliliidu (või mõne muu liidu) või mõne lähedal tegutseva treeneriga kontakt luua aga sittagi. Allngul on hea vise, kõik muu jääbki selle taha, et nii hilja alustas

                  Ja kui Purason oleks 17 aastase asemel 10 aastasena alustanud, olekski praegu Eestil kõva tsenter olemas. Mille krdi pärast halavad liidu tegelased, et Eestis pikki ei ole kui 2.20 pikk lasti lihtsalt maale sitta viskama tagasi. Ma lihtsalt ei usu, et 10 aastasena polnud märgata, et Purasonist pikk tegelane sirgub...
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    See et Allingu on nagu on, on ikka meie spordisüsteemi viga. Miks ta nii hilja avastati? Iga krdi kehalise õpetaja peaks sellise haridusega olema, et ära jagada kui mõnes poisikeses annet on ja siis korvpalliliidu (või mõne muu liidu) või mõne lähedal tegutseva treeneriga kontakt luua aga sittagi. Allngul on hea vise, kõik muu jääbki selle taha, et nii hilja alustas

                    Ja kui Purason oleks 17 aastase asemel 10 aastasena alustanud, olekski praegu Eestil kõva tsenter olemas. Mille krdi pärast halavad liidu tegelased, et Eestis pikki ei ole kui 2.20 pikk lasti lihtsalt maale sitta viskama tagasi. Ma lihtsalt ei usu, et 10 aastasena polnud märgata, et Purasonist pikk tegelane sirgub...
                    No Korvpalliliidus on alati parajad lambad koos.Vilbast saadi lahti ,seejärel läks ja keeras hokiliidu persse.No miks omadest vigadest ei õpita?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Ja kui Purason oleks 17 aastase asemel 10 aastasena alustanud, olekski praegu Eestil kõva tsenter olemas. Mille krdi pärast halavad liidu tegelased, et Eestis pikki ei ole kui 2.20 pikk lasti lihtsalt maale sitta viskama tagasi. Ma lihtsalt ei usu, et 10 aastasena polnud märgata, et Purasonist pikk tegelane sirgub...
                      Äm ... nii lihtne see ikka ka ei ole.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Äm ... nii lihtne see ikka ka ei ole.
                        Ära nüüd võta sõna-sõnalt, see on lihtsalt tabav ja illustreeriv näide, kuidas asjad tohiks-ei tohiks olla. Ehk edaspidi õpitakse vähekenegi.

                        Eestis on pikkadega ennegi nii olnud, noorteklassis ja juuniorina saavad sõimata: krdi jobu, joosta ei jõua, visata ei suuda, hakkama ei saa! Treenerid vaatavad, et noored välejalad teevad, mis tahavad. Aga tegelt on asjal mõttetera sees,erinevatesse mängijatesse tuleb läheneda erinevalt. Pikkasid peab eriti poputama ja neile sisendama, et on tegijad, mitte varakult läbi sõimama ja teistega joonejooksu lippama panema, ning siis irvitama, et krdi loikamitest pole asja.

                        Ise käisin vanameister Tammiste trennis, kellele ütlesin, et mul on klassivend must 12cm pikem. Seepeale ütles ta, et kui järgmine kord kaasa ei võta, siis laagrisse ei saa. Kui võtad, saad laagris jäätist ja fantat nautida. Loomulikult võtsin. Ja poiss mängis, eluga.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Eesti korvpallis valitseval pikkadepõual on 2 probleemi:
                          1. Võrkpall. Igasugused Vennod ja asjad oleks kindlasti ka väga asised korvpallurid.
                          2. Kui noortekorvpallis ongi vähegi pikem tüüp, siis on tal noorena nii lihtne, et tõsistest trennidest ja mängudest on raske midagi rääkida. On meil ju igasuguseid Raadikuid ja Viiaskeid küll, kes meeste seas äkki avastavad, et nad polegi ülivõimsalt kõike pikemad tüübid ja on siis püstihädas. Samas lappasin just Basket ajakirja, kus Eesti ehk andekaim pikk Toome rääkis, et ta oli veel 17 aastaselt meeskonna 3. mängujuht ja pidi end ise üles töötama ja äkki hakkas ka pikkust viskama.

                          Maapoisid a la Purason võiksid asja ikka ise käsile võtta ja lähialevisse trenni minna. Mina sellesse võtame noored pikad käekõrvale ja veama nad trenni teooriasse ei usu.

                          Kommentaar


                            See Purasoni teema on nii läbi räägitud igatpidi ju. Sellest vennast ei oleks elusees korvpallurit saanud, ka siis, kui oleks noorest peale trenni teind.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tomm Vaata postitust
                              See Purasoni teema on nii läbi räägitud igatpidi ju. Sellest vennast ei oleks elusees korvpallurit saanud, ka siis, kui oleks noorest peale trenni teind.
                              Pullikaka
                              Seda kas oleks tulnud või mitte, ei oska keegi öelda. Fakt on see, et keegi ei näinud vaevagi (ja ei nähta siiamaani) et selline/sellised mees/mehed kossu juurde piisavalt õigel ajal tuua. Aga hala, et pikad puuduvad käib ikka edasi...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                No Veski on ikka päris kaua juba korvpalli juures olnud ja palju klubisid juba läbi käinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X