320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Korvpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei saa mina aru, mida Valdmaa ja co veel ootavad, ainus võimalus on see, et tahetakse kogu treenerikolmik lahti lasta ning oodatakse sobivate asenduste leidmiseni. Mida varem Kuusmaa lahti lastakse, seda parem - ilmselgelt ei ole ka mängijatel temasse enam usku. Kussa, ole mees, astu ise hommepäev tagasi!
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Ma arvan, et Mürka on seal satsis praegusel juhul pigem kasulik. Teda lahti ei laseks. Tegelikult ei saa kindel olla ka tema pädevuses, aga vähemalt kõrvaltvaatajale tundus, et eelmisel aastal tehti Bambaga head tööd ja selle eest kiideti just Müürseppa. Tema kogemused tuleks ära kasutada võimalikult suures ulatuses.

      Kommentaar


        Kõige suurem tähelepanek selle mängu kohta : litsid mehed, need Vargamäe omad...

        Okei, Kalevi III veerandaeg oli muidugi sitemast sitt, aga ÕIGE FÄNN EI LÄHE TRIBÜÜNILT ÄRA. Ajage mulle, mis protestimulli te tahate, aga niimoodi käituvad mökud mitte mehed (selgituseks: pärast III veerandit tõmbasid Cramo "fännid" lahti plagu "Siin peaks olema fännid" ja kõndisid kollektiivselt minema).

        Vahe oli küll umbes 20 sanga, aga mida kuradit peavad teie oma meeskonna mehed väljakul tundma kui "fännid" tribüünilt lahkuvad ?? Lisaks oli sellel hetkel Lindmetsal ja Tammel 4 viga - st 2 viga ja pingilt oleks pidanud täiesti külmad mehed sekkuma. Uskumatud tüübid ikka. Ma oleks täiesti mõistnud, kui pärast mängu lõppu oleks tõmmatud Sumo vastane plagu üles, kui oleks oodatud Suurhalli väljapääsu juures oma meeskonda ja oleks mingisugune kritiseeriv plagu olnud, isegi seda, kui paar minutit enne mängu lõppu -20 pealt oleks hakatud vilet laskma ja protesteerima. Aga selline käitumine ei ole fännile kohane.

        Siis läks küll hari punaseks, kui ma "fänni"tribüünile jäänud trummi laenuks võtsin ja Tarva fännidega (kelle hulka ma kuulun) ühte rütmi hakkasin lööma (samasugune provokatsioon nagu see minema kõndimine). Jah, üks sõna on mul selle kohta. HALE (nagu meeskond, nõnda fännid).

        Kommentaar


          vtb tase.

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Okei, Kalevi III veerandaeg oli muidugi sitemast sitt, aga ÕIGE FÄNN EI LÄHE TRIBÜÜNILT ÄRA. Ajage mulle, mis protestimulli te tahate, aga niimoodi käituvad mökud mitte mehed (selgituseks: pärast III veerandit tõmbasid Cramo "fännid" lahti plagu "Siin peaks olema fännid" ja kõndisid kollektiivselt minema).
            anna mulle ka seda "õige fänni käsiraamatut". ma lolli peaga olen nt Eesti jalkakoondise mängudelt enne lõppu noruspäi/vihasena minema kõndinud, kui mul on tunne, et Eesti koondis ei vääri peale mängu plaks-plaksu. ei teadnuki, et see on totaalne mökulaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              Kõige suurem tähelepanek selle mängu kohta : litsid mehed, need Vargamäe omad...

              Okei, Kalevi III veerandaeg oli muidugi sitemast sitt, aga ÕIGE FÄNN EI LÄHE TRIBÜÜNILT ÄRA. Ajage mulle, mis protestimulli te tahate, aga niimoodi käituvad mökud mitte mehed (selgituseks: pärast III veerandit tõmbasid Cramo "fännid" lahti plagu "Siin peaks olema fännid" ja kõndisid kollektiivselt minema).

              Vahe oli küll umbes 20 sanga, aga mida kuradit peavad teie oma meeskonna mehed väljakul tundma kui "fännid" tribüünilt lahkuvad ?? Lisaks oli sellel hetkel Lindmetsal ja Tammel 4 viga - st 2 viga ja pingilt oleks pidanud täiesti külmad mehed sekkuma. Uskumatud tüübid ikka. Ma oleks täiesti mõistnud, kui pärast mängu lõppu oleks tõmmatud Sumo vastane plagu üles, kui oleks oodatud Suurhalli väljapääsu juures oma meeskonda ja oleks mingisugune kritiseeriv plagu olnud, isegi seda, kui paar minutit enne mängu lõppu -20 pealt oleks hakatud vilet laskma ja protesteerima. Aga selline käitumine ei ole fännile kohane.

              Siis läks küll hari punaseks, kui ma "fänni"tribüünile jäänud trummi laenuks võtsin ja Tarva fännidega (kelle hulka ma kuulun) ühte rütmi hakkasin lööma (samasugune provokatsioon nagu see minema kõndimine). Jah, üks sõna on mul selle kohta. HALE (nagu meeskond, nõnda fännid).
              Kui mängijad ja peatreener ei tee väljakul vabandus väljenduse eest, aga külasatsi vastu mitte midagi, et seis ümber pöörata.Meestel on tuim nägu ees ja täiesti pohhui tulemusest, siis mida see fänn seal toetab neid?
              Minuarust oleks HALE olnud mitte sellele reageerida ja vaadata nagu tüüpiline eestlane kuidas enda meeskond nö "näkku paneb".
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Võiks veel eelnevatele juurde lisada, et mõnegi mängu vaadanud asjatundja sõnul mängijad ilmselgelt ei tahtnudki mängida ja võita - ilmselt selleks, et Kuusmaa kinga saaks. Ise ma mängu ei näinud aga kui see tõele vastab, ei saa fänne kindlasti süüdistada, et nad seda tsirkust lõpuni ei vaadanud.

                Kommentaar


                  Sisekliima oli meeskonna pu***is juba enne seda kurikuulsat Kuusmaa kõige paremas sovjetisportlase vaimus etendatud jõusaalitreeningu-häppeningi, peale mida olid mängijad ikka suht raevus juba. Ei imesta, kui Gallacheri välja toodud point tõeks osutuks.

                  Kommentaar


                    aga kuskilt peavad sellised asjad pihta hakkama, kui ühel satsil on aastaid sama asjaga probleeme, ka erinevate treenerite käe all mängides. ehk ei olegi viga treeneris, vaid klubi juhtkonnas, kes ajab sassi omad soovunelmad ja reaalsed võimed. ja fännide kohapealt, ma jagan ikka pigem arvamust, et siis ei oleks tulnud üldse saali tulla, või lahkuda minut-paar enne lõppu, mitte kohe kui omad taha jäid ja mängida oli endiselt maa ja ilm.see näitab ikka selgelt, et tahaks lihtsalt lällata laineharjal ja kui asjad sitad, siis pole toetust andmas....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      aga kuskilt peavad sellised asjad pihta hakkama, kui ühel satsil on aastaid sama asjaga probleeme, ka erinevate treenerite käe all mängides. ehk ei olegi viga treeneris, vaid klubi juhtkonnas, kes ajab sassi omad soovunelmad ja reaalsed võimed. ja fännide kohapealt, ma jagan ikka pigem arvamust, et siis ei oleks tulnud üldse saali tulla, või lahkuda minut-paar enne lõppu, mitte kohe kui omad taha jäid ja mängida oli endiselt maa ja ilm.see näitab ikka selgelt, et tahaks lihtsalt lällata laineharjal ja kui asjad sitad, siis pole toetust andmas....
                      Päris täpselt ei saa sellest sogast aru, aga kuusmaa alustas meeskonnaga, mis oli EMV kolmas, ei pääsenud Balti liigas play-offi ning mis minu hinnangul oli suht-koht hingusele minemas. Ja kaks tiitlit, mitte ühtegi kaotatud mängu play-offides EMV-l kaks hooaega järjest, mõned täitsa asjalikud võidud VTBs ja meeldejääv play-off seeria VEFiga. Täitsa okei, mulle, kui poolehoidjale ja kossusõbrale. Ja eks ta nüüd ole, tuli vist nende kogemuste pealt lagi ette.

                      Ja soovunelmad võivad ühel isiklikust huvist ja suuresti erasfääri rahadega toimetaval meeskonna omanikul olla. Jutte euroliigast ei pea alati tõsiselt võtma, et üsna ok mängust rõõmu tunda ja heatasemelist kossu kodus näha.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        point on, et pidevad probleemid sisekliimaga on millegipärast just ühel ja samal võistkonnal, olid need ka kahe välismaise treeneri käe all. siis leiti, et just kodumaise treeneri tulek parandab selle. paraku pole aga see hooaeg õieti alanudki, kui jälle on siseprobleemid. kuskilt saavad ju asjad ometi alguse. ei teki tühjast kohast.

                        Kommentaar


                          Ühisnimetaja Rait Keerles? Sellesinase ussitamise pärast minu mäletamistmööda Sokk ta koondisest välja lõigi ju.

                          Kommentaar


                            endal ka korra tekkis selline mõte, aga tundus ikka liiga lampi pakkumine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              anna mulle ka seda "õige fänni käsiraamatut". ma lolli peaga olen nt Eesti jalkakoondise mängudelt enne lõppu noruspäi/vihasena minema kõndinud, kui mul on tunne, et Eesti koondis ei vääri peale mängu plaks-plaksu. ei teadnuki, et see on totaalne mökulaks.
                              See on ikka inimeses kinni. Alles see oli, kui pool alekokki marssis kodu poole, ja Vassiljevi kaunis lõpuvärav Poolale jäi nägemata...

                              See üks kaotus ei tohiks morjendada, vaid peaks andma sellisele kogenud kotkale, nagu Kuusmaa, vaid jõudu juurde. Olen kindel, et kevadel on nad võimelised tiitli endiselt ikkagi ära võtma, iseasi, kas see on hooaja põhieesmärk ja rahuldab? Aga kindel see, et üks mäng siin hooaja keskel Tarva vastu on savi. Näitab, et Tarvas oskab ka korvpalli mängida, muud midagi.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                                See on ikka inimeses kinni. Alles see oli, kui pool alekokki marssis kodu poole, ja Vassiljevi kaunis lõpuvärav Poolale jäi nägemata...

                                See üks kaotus ei tohiks morjendada, vaid peaks andma sellisele kogenud kotkale, nagu Kuusmaa, vaid jõudu juurde. Olen kindel, et kevadel on nad võimelised tiitli endiselt ikkagi ära võtma, iseasi, kas see on hooaja põhieesmärk ja rahuldab? Aga kindel see, et üks mäng siin hooaja keskel Tarva vastu on savi. Näitab, et Tarvas oskab ka korvpalli mängida, muud midagi.
                                Noo aga asi ei ole ju Tarva mängus.Meeskonna mängupilt on tere hooaja olnud kole nagu öö(välja arvatud esimene mängu Turowiga).Üle mitme aasta väga korraliku koosseisuga ei ole tulemused teps mitte paremad kui eelmistel aastatel ja mänge vaadates on asi võibolla isegi kehvem.See Täielik häving Tarvale oli lihtsalt jäämäe tipp.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X